previous

Valentina Leskaj letër Metës: Mandati im të shkojë në Gjykatën Kushtetuese

31/03/2016  

Pak para nisjes së seancës së sotme plenare deputetja e PS Valentina Leskaj i ka dërguar një letër kryepralamentarit Meta ku i kërkon që mandati i saj të shkojë në gjykatën Kushtetuese. Mandati i nënkryetares së Kuvendit mjaft i përfolur dhe i diskutuar nga opozita, tashmë duket se do të jetë në dorën e kësaj gjykate e cila pritet ta shqyrtojë atë. Pikërisht mandati i zonjës Leskaj dhe deput...

Lexo më shumë

next

TË REJAT E FUNDIT