Ermira Mehmeti thyen heshtjen: E vërteta e përgjimit erotik ndaj meje

31/03/2016   // 0 Komente

Ermira Mehmeti, politikania më e diskutuar këtë javë, në të gjitha trojet shqiptare, për shkak të shpërndarjes nga media mbarëshqiptare, të një regjistrimi telefonik mes saj dhe zv.kryeministrit të Maqedonisë, Musa Xhaferi, reagon për herë të parë, pas skandalit. “Nuk e kam bërë unë këtë telefonatë. Është pa sens. Është montazh”, thotë Ermira Mehmeti për dritare.net. “Por e zbulova, kush e k...

Lexo më shumë

TË REJAT E FUNDIT