FOTO/ Fjolla Morina nudo, ndjek traditën Kardashian

Fjolla Morina shpesh është akuzuar për ngjashmërinë e saj në look me  Kim Kardashian.

Dhe duket se ajo disi është e frymëzuar prej saj.

Fjolla ka pozuar nudo, teksa është 6 muajshe shtatzëne dhe pret fëmijën e së saj të dytë.

fjollla

Jam nëna më e lumtur në botë

 

Leave a Reply