FOTO LAJM/ Ja sa demokratë e pritën Lulin në Librazhd

Lulzim Basha pas vizitës në Elbasan dhe Përrenjas  ka qenë edhe në Librazh ku ka prezantuar kandidatin e PD-së për Librazhdin.

Në këtë Bashki, PD garon me emrin e Fadil Brazhdës.

Foto tregon momentin e prezantimit të kandidatit demokrat nga Basha.

luli librazhd

 

Leave a Reply