(FOTO LAJM) Kur Jozefina Topalli ishte fëmijë & nuse

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli duket se ka qenë një fëmijë shumë i mbarë. Këtë e dëshmon një foto e hershme e saj, ku Topalli është rreth moshës 1-vjeçare.

Këtë foto, Jozefina e ka ndarë me publikun duke e postuar në rrjetin social “Facebook”.

Përveç, kësaj ajo ka postuar dhe një foto të martesës, ku mesa shihet ajo ka prerë dikë nga fotoja. Ndoshta jo bashkëshorti!

JOZEFINA TOPALLI NUSE DHE FEMIJE

Leave a Reply