(FOTO-LAJM) Bleona shfaqet pothuajse nudo

Bleona Qerreti ka gjetur rastin për të tërhequr vëmendjen e mediave ndërkombëtare.

Ajo është shfaqur pothuajse nudo në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Amerikan Music Awards.

Këngëtarja shqiptare ka veshur një fustan transparent, duke treguar shumë nga trupi i saj.

Dhe, ia ka arritur të tërheqë vëmendje.

bleo

 

 

Leave a Reply