(FOTO) Vajza e Gjyste Vulaj, bëmë mama të të ngjajë

Ju mund të mos e pëlqeni dhe aq shumë Gjyste Vulajn, pas kaq shumë femrave të reja dhe seksi që ka në skenë kohët e fundit.

Ama s’keni se ç’të thoni për vajzën e saj, e cila sapo ka bërë 17 vjeç. Rozana, vajza e këngëtares ka një trup për tu pasur zili dhe tipare mjaft të bukura.

“Motra imeee:))))”, shkruan fillimisht Gjystja sipër fotografive të vajzës., para se të tregojë se kjo është “shakaaaa”.

“Vajza ime Roziii /17th birthday/”, vijon statusi i këngëtares.

Edhe pse ende e re, Roziii duket se po shkon rrugës së të ëmës, pasi shfaqet super-e nxehtë në fotografitë e postuara nga nëna e saj.

gjystemorigjyste


 

Leave a Reply