FOTOT/ Xhesika Ndoj duke bërë seks: Montazh apo…? (+18)

Që prej mbrëmjes së djeshme po qarkullojnë në rrjet disa foto të këngëtares Xhesika Ndoj duke bërë seks me një mashkull tjetër.

Xhesika në FB e saj thotë se para dy vjetësh i kanë vjedhur telefonin dhe mund t’i kenë marrë fotot teksa në të njëjtin status që është paksa i paqartë thotë se janë fotomontazh.

“Monotoni foto sa te doni se Kim kadarshian ️do me beni mua ️Flm sme intereso fare ️ca beni”, ky ka qenë reagimi i parë i saj.

“Disa foto te miat ️po qarkullojne posht e lart pasi ka mbi dy vite qe me kan vjedhur telefonin ️edhe Disa jan ber Montazhe nga dikush qe me ️do te miren ️ju ️Flm Shum ️per deri Sa ️po korr sukses ️edhe un jam shum ok ️per punen ️dhe karrjeren time ju njerz te pa cipe mereni me montazhe foto nudo Por nese e keni aq Merak ️do jua ralizoj un nje foto nudo ️dhe të knaqeni!Gjithsesi ️Flm ️per ️ju te gjith qe me keni mbeshtetur ️dhe vazhdoni akoma te jeni pran meje ju dua Xhesi”, shkruan me vone ajo.

2

Leave a Reply