Ku i çoi të brendshmet Rita!! (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora u shndërrua në një barbie të vërtetë për Halloween. Ajo kishte zgjedhur një fustan pink, dhe tepër transparent që vinte në dukje format e saj të rrumbullakosura.

Por ajo që nxirrte në pah fustani i Rita Orës, ishin të brendshmet e saj, të cilat pavarësisht se ishin ngjyrë mishi, arrinin të dalloheshin poshtë fustanit transparent. Kjo gjë u pa gjatë hyrjes së Rita Orës në festën e Halloween-it organizuar të premten në Londër.

Por fotot e bëra pas hyrjes në lokal, shfaqën Ritën pa të brendshme. Pamjet flasin vetë. Ju ftojmë t’i shihni.

FOTO GALERI

 

1414806442848_wps_159_1_Nov_2014_LONDON_UK_CELB

Leave a Reply