Mesila Doda poston një video nga darka e fundit me Olldashin

mesi

Sokol Olldashi mbush një vit nga aksidenti që i mori jetën.

Për këtë arsye, familjarët kanë organizuar një ceremoni përkujtimore me miqtë e tij.

Ndërkohë, deputetja Mesila Doda, mikeshë dhe mbështetëse e fortë e Olldashit, ka publikuar një video të shkurtër nga darka e fundit me Olldashin.

Është një video që në fakt e ka postuar burri i Mesilës, Enkel Demi./b.l

VIDEO

Leave a Reply