Një përshëndetje e nxehtë nga Serena Williams

Javën e kaluar tenistja e njohur Serena Williams u shpreh se  dëshpërimisht ajo dëshiron të ketë një lidhje të vërtetë dhe të bëhet nënë.
Serena duket se e ka marrë seriozisht këtë  çështje , ndërsa ka pushuar  në Bahamas me shoqen e saj, yllin e  tenisit Caroline Wozniacki.
33-vjeçarja ka postuar një selfie bikini, ku tregon barkun e saj muskuloz dhe gjoksine bollshëm e të tonifikuar, teksa po pushon në plazhet e bukura të Bahamas.

Me këtë foto seksi me siguri Serena do t’ia ketë tërhequr vëmendjen dikujt. /j.h

 

Earnest: When asked if she wants to settle down during a Twitter Q&A last week, Serena wrote: 'Desperately...My time will come'serena_williams

Leave a Reply