Shpërthimet në Fushë Krujë s’kanë fund/ Eksploziv lokalit 200 metra larg policisë

fushe kruje

Shpërthimet në Fushë Krujë duket se tashmë janë bërë të përjavshme.

Një i tillë ka ndodhur edhe orët e para të së martës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 01:30, 200 metër larg stacionit të policies, në lokalin “Vëllezëri Tali”.

Për fat, nga shpërthimi nuk ka pësuar të lënduar, por vetëm dëme material.

Për momentin nuk dihen as autorët dhe as shkaqet e këtij shpërthimi./b.l

Leave a Reply