XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/ja-pse-xhamajkanet-jane-te-suksesshem-ne-garat-e-vrapit/20%Monthly2013-12-31 19:09
http://vetemshqip.info/rekord-policia-851-gjoba-brenda-24-oresh/20%Monthly2013-12-31 19:03
http://vetemshqip.info/edi-rama-personazhi-i-vitit-2013-te-sondazhit-ne-top-channel/20%Monthly2013-12-31 19:00
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-31-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-31 08:52
http://vetemshqip.info/policia-neutralizon-gazmir-markun/20%Monthly2013-12-30 21:04
http://vetemshqip.info/gatishmeri-ne-ditet-e-festave-cdo-polic-do-punoj-4-ore-me-shume/20%Monthly2013-12-30 11:54
http://vetemshqip.info/aksidentohet-michael-schumacher-ne-koma-ne-gjendje-kritike-per-jeten/20%Monthly2013-12-30 08:29
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-30-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-30 07:43
http://vetemshqip.info/gafa-me-e-madhe-e-vitit/20%Monthly2013-12-29 16:22
http://vetemshqip.info/filmim-si-u-perdoren-raketat-ruse-per-ngrohjen-e-shtepive-ne-shba/20%Monthly2013-12-29 16:12
http://vetemshqip.info/parashikimi-ekonomik-ne-bote-per-2014-n/20%Monthly2013-12-29 16:08
http://vetemshqip.info/ndalohen-33-klandestine-1600-ne-dy-muajt-e-fundit/20%Monthly2013-12-29 09:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-29-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-29 07:31
http://vetemshqip.info/panajot-pano-mbreti-futbollit-shqiptar/20%Monthly2013-12-28 17:49
http://vetemshqip.info/balla-hakmerret-per-8-vitet-e-persekutimit/20%Monthly2013-12-28 17:11
http://vetemshqip.info/sherr-per-sms-22-vjecarja-plagos-me-thike-kamarierin/20%Monthly2013-12-28 11:22
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-28 07:48
http://vetemshqip.info/foto-shba-poligami-qe-jeton-i-lumtur-me-5-gra-dhe-24-femije/20%Monthly2013-12-27 13:30
http://vetemshqip.info/fotolajm-nje-45-vjecare-nuk-mund-te-jete-me-seksi-se-kaq/20%Monthly2013-12-27 11:40
http://vetemshqip.info/procesverbalet-per-devijimin-e-lumenjve-gerti-bogdani-nxori-nga-kuvendi-materialin-sekret/20%Monthly2013-12-27 11:23
http://vetemshqip.info/policia-lista-deputeteve-jan-gjobitur-rrugve/20%Monthly2013-12-27 09:15
http://vetemshqip.info/racizmi-ndaj-shqiptareve-politikanet-greke-dhe-italiane-ne-qender-te-kritikave/20%Monthly2013-12-27 09:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-27 08:10
http://vetemshqip.info/arkeologu-amerikan-zbulon-prova-te-pakundershtueshme-se-historia-e-njerezimit-duhet-rishkruar/20%Monthly2013-12-26 18:37
http://vetemshqip.info/shqiptari-i-shumekerkuar-kapet-me-220-000-euro-ne-belgjike/20%Monthly2013-12-26 18:34
http://vetemshqip.info/foto-lajm-edhe-arvizu-dergon-mesazhin-e-tij-ne-murin-e-kryeministrise/20%Monthly2013-12-26 18:16
http://vetemshqip.info/grabitja-babagjyshet-me-makinen-e-vjedhur-te-kreut-te-ps/20%Monthly2013-12-26 09:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-26 07:43
http://vetemshqip.info/greqia-rikthen-ushtrine-ne-kufi/20%Monthly2013-12-25 19:57
http://vetemshqip.info/mesazhi-juaj-shfaqet-ne-fasaden-e-kryeministrise-dhe-ndihmon-te-varfrit/20%Monthly2013-12-25 18:08
http://vetemshqip.info/cmimi-i-karburanteve-eshte-si-ne-europe-por-cilesia-dhe-sasia-eshte-shume-larg/20%Monthly2013-12-25 17:36
http://vetemshqip.info/aksident-tragjik-shuhet-familja-shqiptare-po-ktheheshin-ne-atdhe-per-festat/20%Monthly2013-12-25 09:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-25 08:53
http://vetemshqip.info/filmim-ja-se-si-u-vodh-argjendaria-te-qendra-tregetare-teg/20%Monthly2013-12-24 20:26
http://vetemshqip.info/terror-te-teg-u-babagjysh-te-armatosur-vjedhin-ne-qendren-tregtare/20%Monthly2013-12-24 17:52
http://vetemshqip.info/debate-batuta-dhe-ofendime-ne-kuvendin-e-shqiperise/20%Monthly2013-12-24 09:05
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-ditor-24-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-24 07:37
http://vetemshqip.info/buxheti-i-ri-pjesa-me-e-madhe-shkon-per-pagimin-e-borxheve-ulen-investimet/20%Monthly2013-12-23 14:47
http://vetemshqip.info/denohet-me-6-muaj-burg-ish-ministri-laburist-i-njohur-si-mbeshtetes-i-shqiptareve/20%Monthly2013-12-23 11:26
http://vetemshqip.info/thaci-reagon-ne-mbrojtje-te-krasniqit-eulex-bazohet-ne-argumente-gjysmake/20%Monthly2013-12-23 11:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-23-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-23 09:01
http://vetemshqip.info/beograd-aksident-me-36-makina-2-te-vdekur-e-dhjetra-te-plagosur/20%Monthly2013-12-22 12:21
http://vetemshqip.info/evazioni-si-u-shperndane-parate-e-armo-s-brenda-familjes-taci/20%Monthly2013-12-22 11:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-22 08:26
http://vetemshqip.info/liridon-krasniqi-jam-i-gatshem-te-luaj-per-shqiperine/20%Monthly2013-12-22 00:48
http://vetemshqip.info/mes-alpeve-franceze-ky-po-qe-eshte-turizem-malor-foto/20%Monthly2013-12-21 20:42
http://vetemshqip.info/arrestohet-kryetari-i-bashkise-kamez-xhelal-mziu/20%Monthly2013-12-21 09:01
http://vetemshqip.info/ja-si-perfitoi-frangaj-3-1-milion-dollare-nga-policia/20%Monthly2013-12-21 08:47
http://vetemshqip.info/sarandei-merr-nena-celularin-14-vjecarja-i-jep-fund-jetes/20%Monthly2013-12-21 08:39
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-21 08:18
http://vetemshqip.info/edi-rama-e-verteta-mbi-taksat/20%Monthly2013-12-20 11:27
http://vetemshqip.info/ja-emrat-e-shoqatave-qe-kane-perfituar-13-milion-euro-fonde-nga-be/20%Monthly2013-12-20 08:33
http://vetemshqip.info/ceshtja-cameqeveriapronat-szgjidhen-ne-strasburg-por-ne-terrenin-politik/20%Monthly2013-12-20 08:29
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-20-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-20 07:50
http://vetemshqip.info/rihana-harron-te-veshe-recipetat-foto/20%Monthly2013-12-19 16:18
http://vetemshqip.info/ja-letra-e-fundit-e-adem-jasharit/20%Monthly2013-12-19 15:53
http://vetemshqip.info/foto-ja-cilet-jane-10-telefonat-e-kohes-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2013-12-18 09:39
http://vetemshqip.info/filmim-shokues-sarande-mesuesi-rreh-barbarisht-nxenesin/20%Monthly2013-12-18 09:07
http://vetemshqip.info/mesila-publikon-fotot-e-ditelindjes-se-fundit-te-olldashit-polici-portofolin-e-pashe-ne-makine/20%Monthly2013-12-18 08:55
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-18 07:32
http://vetemshqip.info/7-deputete-dorezojne-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2013-12-17 10:31
http://vetemshqip.info/arvanitasi-qe-fitoi-maratonen-e-pare-ne-historine-e-lojerave-olimpike/20%Monthly2013-12-17 10:11
http://vetemshqip.info/shqiperia-merr-sot-driten-jeshile-per-ne-be/20%Monthly2013-12-17 09:32
http://vetemshqip.info/majlinda-bregu-ankohet-per-taksat-me-bertet-burri-ne-shtepi/20%Monthly2013-12-17 09:09
http://vetemshqip.info/nuk-do-te-kete-hetim-parlamentar-per-serverin-e-tatimeve/20%Monthly2013-12-17 09:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-17-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-17 07:53
http://vetemshqip.info/shqiperia-e-meriton-statusin-e-kandidatit-per-ne-be/20%Monthly2013-12-16 10:25
http://vetemshqip.info/nje-burim-i-ri-per-rritjen-ekonomike/20%Monthly2013-12-16 09:55
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-16 07:40
http://vetemshqip.info/ambasadori-arvizu-p%d1%91rfaq%d1%91son-shba-n%d1%91-jo-voskopoj%d1%91n/20%Monthly2013-12-15 20:25
http://vetemshqip.info/rriten-pagat-e-policeve-shqiptare-qeveria-bind-fmn-per-operacionin-financiar/20%Monthly2013-12-15 19:05
http://vetemshqip.info/klose-rikthen-buzeqeshjen-te-lazio/20%Monthly2013-12-15 18:51
http://vetemshqip.info/foto-nikita-striptistja-qe-po-cmend-gjirokastren/20%Monthly2013-12-15 11:14
http://vetemshqip.info/arrest-me-burg-per-kreun-e-gjykates-se-pukes/20%Monthly2013-12-15 11:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-15 08:36
http://vetemshqip.info/probleme-fizike-per-mavraj/20%Monthly2013-12-14 20:20
http://vetemshqip.info/filmim-ja-si-shemb-pallati-bashes/20%Monthly2013-12-14 13:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-14-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-14 08:07
http://vetemshqip.info/shba-studentja-aksidenton-shqiptaren-tallet-ne-facebook/20%Monthly2013-12-13 11:44
http://vetemshqip.info/alarm-fals-per-eksploziv-ne-kryeministri/20%Monthly2013-12-13 08:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-13 08:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-11-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-11 08:13
http://vetemshqip.info/publikohet-ekspertiza-ja-shkaqet-qe-i-moren-jeten-sokol-olldashit/20%Monthly2013-12-10 20:56
http://vetemshqip.info/vellezerit-e-vrare-ne-greqi-zbardhen-detaje-rreqethese/20%Monthly2013-12-10 10:59
http://vetemshqip.info/nje-makine-legjendare-arrin-ne-fund-te-udhetimit-foto/20%Monthly2013-12-10 10:36
http://vetemshqip.info/fotot-babagjyshi-ndjehet-mire-me-rita-oren-ne-preher/20%Monthly2013-12-10 10:19
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-10 08:05
http://vetemshqip.info/fotovideo-shqiponja-shqiptare-simbol-veshjesh-ne-brazil/20%Monthly2013-12-09 17:42
http://vetemshqip.info/bomba-nisme-per-arrestimin-e-sali-berishes/20%Monthly2013-12-09 17:09
http://vetemshqip.info/bb-jep-alarmin-borxhi-mund-te-shkoje-84-qeverine-do-e-ndihmojme-me-100-200-milion/20%Monthly2013-12-09 16:02
http://vetemshqip.info/drogba-e-shukur-e-mundim-juventusin/20%Monthly2013-12-09 14:57
http://vetemshqip.info/filmim-tifozeria-greke-kosova-eshte-shqiperi/20%Monthly2013-12-08 10:57
http://vetemshqip.info/perplasje-ne-kufirin-greko-shqiptar-vriten-2-shqiptare-e-nje-polic/20%Monthly2013-12-08 08:49
http://vetemshqip.info/si-ne-filma-gruaja-dhe-i-dashuri-i-saj-masakrojne-burrin-me-18-thika/20%Monthly2013-12-08 08:47
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-08 08:34
http://vetemshqip.info/shkembim-zjarri-ne-kufi-vritet-nje-polic-grek-dhe-dy-shqiptare/20%Monthly2013-12-08 08:32
http://vetemshqip.info/shpetimi-pak-i-njohur-i-shqiperise-gjate-holokaustit-te-luftes-boterore/20%Monthly2013-12-07 14:59
http://vetemshqip.info/tifozet-kuksiane-mbajne-peng-per-minuta-te-tera-arbitrin-ne-mesfushe/20%Monthly2013-12-07 14:32
http://vetemshqip.info/shkolla-e-vrasjes-nxenesit-masakruan-keqazi-mesuesin-vetem-pak-dite-me-pare/20%Monthly2013-12-07 10:20
http://vetemshqip.info/cyrys-shfaqje-hot-edhe-me-babagjyshin-e-krishtlindjes-foto/20%Monthly2013-12-07 10:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-07 08:13
http://vetemshqip.info/kombetarja-nga-viti-2014-me-uniforme-te-zeze/20%Monthly2013-12-06 15:24
http://vetemshqip.info/pesembedhjet-mesfushoret-me-te-mire-sipas-fifa-s/20%Monthly2013-12-06 14:57
http://vetemshqip.info/nderron-jete-nelson-mandela/20%Monthly2013-12-06 07:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-06 07:28
http://vetemshqip.info/per-modelen-claudia-romani-vera-nuk-di-te-sosur-foto/20%Monthly2013-12-05 11:29
http://vetemshqip.info/brukseli-i-hap-driten-jeshile-shqiperise-pro-statusit-kandidat-ne-be/20%Monthly2013-12-05 10:24
http://vetemshqip.info/fotot-ai-u-bleu-atyre-unazen-e-fejeses-9-mije-dollare/20%Monthly2013-12-05 10:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-5-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-05 07:33
http://vetemshqip.info/perse-opozitaret-trokasin-ne-zyre-te-berishes/20%Monthly2013-12-04 20:24
http://vetemshqip.info/po-shtohen-mishngrenesit-normal-po-te-hash-edhe-keto-foto/20%Monthly2013-12-04 20:11
http://vetemshqip.info/deloitte-dorezon-raportin-qeveria-me-180-milion-euro-borxh/20%Monthly2013-12-04 16:14
http://vetemshqip.info/foto-dokumenti-pallatit-te-bashes-nuk-i-shpeton-tritolit-shembet-brenda-5-diteve/20%Monthly2013-12-04 09:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-4-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-04 07:28
http://vetemshqip.info/shqiptarja-refuzon-debimin-nga-shba-ja/20%Monthly2013-12-03 21:11
http://vetemshqip.info/kadare-agolli-e-inva-mula-kerkojme-meshire-per-nazime-vishen/20%Monthly2013-12-03 20:26
http://vetemshqip.info/rasmussen-nato-do-te-zevendesoje-ushtaret-franceze-te-kfor-it/20%Monthly2013-12-03 20:17
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-03 07:35
http://vetemshqip.info/ahmetaj-nuk-ka-ende-nje-tabele-perfundimtare-per-taksen-mbi-te-ardhurat/20%Monthly2013-12-02 19:47
http://vetemshqip.info/filmim-prishtina-vishet-kuq-e-zi-vetevendosja-fituese-me-shpend-ahmetin/20%Monthly2013-12-02 07:34
http://vetemshqip.info/mediat-ne-kosove-be-ja-kerkon-arrestimin-e-berishes/20%Monthly2013-12-01 16:55
http://vetemshqip.info/rriten-eksportet-shpetojne-ekonomine-nga-kriza-e-thelle/20%Monthly2013-12-01 09:46
http://vetemshqip.info/humb-jeten-aktori-i-fast-furious-paul-walker/20%Monthly2013-12-01 08:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-1-dhjetor-2013/20%Monthly2013-12-01 08:06