XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/prova-te-jashtezakonshme-se-nuk-jemi-vetem-zbulohet-uje-ne-stardust/20%Monthly2014-02-28 22:29
http://vetemshqip.info/filmim-partia-radikale-serbe-djeg-flamurin-i-kosoves-ne-beograd-ja-pamjet/20%Monthly2014-02-28 09:33
http://vetemshqip.info/pdiu-serish-konsensus-me-ps-ne-tradheton-bojkotin-e-pd-se/20%Monthly2014-02-28 08:27
http://vetemshqip.info/ruset-pushtojne-aeroportet-gati-per-luften-e-bashkimit-me-urkainen/20%Monthly2014-02-28 07:51
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-28 07:45
http://vetemshqip.info/shperthen-kombetarja-u-19-shpartallojne-greqine-me-5-gola/20%Monthly2014-02-27 19:52
http://vetemshqip.info/filmim-berisha-kercenon-me-trazira-si-ne-98-jua-rrezoj-qeverine-me-5-mije-protestues/20%Monthly2014-02-27 19:41
http://vetemshqip.info/femijet-e-armiqve-i-groposim-te-gjalle/20%Monthly2014-02-27 11:30
http://vetemshqip.info/debate-te-ashpra-ne-kuvend/20%Monthly2014-02-27 11:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-27 11:21
http://vetemshqip.info/intervista-kejvi-rapaj-shqiptarja-qe-po-shkelqen-ne-kinematografine-hollivudjane/20%Monthly2014-02-26 20:05
http://vetemshqip.info/paraqitet-ring-qendra-me-e-madhe-tregtare-ne-shqiperi/20%Monthly2014-02-26 19:15
http://vetemshqip.info/atentat-me-bombe-biznesmenit-3-persona-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2014-02-26 19:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-26 07:51
http://vetemshqip.info/fotot-ja-qe-shtepia-e-bardhe-e-paska-armikun-brenda/20%Monthly2014-02-25 21:16
http://vetemshqip.info/qeveria-ka-bere-gati-ligjin-e-dosjeve-gjithkush-mund-te-njohe-dosjen-e-tij/20%Monthly2014-02-25 21:03
http://vetemshqip.info/dokumenti-i-tmerrit-videoja-e-neonazisteve-kunder-shqiptareve/20%Monthly2014-02-25 11:25
http://vetemshqip.info/foto-aksidenti-tragjik-makina-perfundon-mbi-kioske-vdes-shqiptari/20%Monthly2014-02-25 09:29
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-25 09:05
http://vetemshqip.info/foto-lajm-cudia-njeriu-magnet/20%Monthly2014-02-24 10:22
http://vetemshqip.info/mjaft-ja-premtimet-e-mbajtura-dhe-te-pambajtura-te-qeverise-gjate-100-diteshit/20%Monthly2014-02-24 10:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-24-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-24 08:37
http://vetemshqip.info/foto-miley-cyrus-puth-ne-buze-katy-perry/20%Monthly2014-02-23 19:11
http://vetemshqip.info/majko-mungesa-e-drejtesise-po-na-con-drejt-sicilise-se-70-s/20%Monthly2014-02-23 19:01
http://vetemshqip.info/hidhet-shorti-per-euro-2016-shqiperia-me-serbine-ja-grupet-e-plota/20%Monthly2014-02-23 12:04
http://vetemshqip.info/sot-ne-12-00-shorti-i-euro-2016/20%Monthly2014-02-23 08:33
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-23-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-23 08:28
http://vetemshqip.info/cameria-idrizi-braktis-bashen/20%Monthly2014-02-22 14:58
http://vetemshqip.info/nina-agdal-nje-reklame-e-nxehte-per-sanduic-foto/20%Monthly2014-02-22 14:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-22 07:29
http://vetemshqip.info/autobusi-perplaset-me-automjetin-5-te-plagosur-ne-tirane/20%Monthly2014-02-21 16:25
http://vetemshqip.info/filmim-protesta-policia-tolerante-se-cduhet-protestuesi-qellon-dhe-kercenon-policin/20%Monthly2014-02-21 09:46
http://vetemshqip.info/krim-makaber-ne-durres-vriten-dhe-digjen-ne-makine-2-te-rinj/20%Monthly2014-02-21 09:07
http://vetemshqip.info/jep-doreheqjen-edmond-panariti/20%Monthly2014-02-21 08:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-21 07:49
http://vetemshqip.info/protesta-e-opozites-basha-vendi-ne-udhekryq-te-rrezikshem/20%Monthly2014-02-20 17:47
http://vetemshqip.info/kuvend-debate-te-ashpra-maxhorance-opozite/20%Monthly2014-02-20 13:21
http://vetemshqip.info/vendimi-i-qeverise-zbardhen-pagat-per-punonjesit-e-policise/20%Monthly2014-02-20 10:35
http://vetemshqip.info/vlore-zbulohet-nje-tunel-sherbente-si-baze-droge-per-trafik-me-italine/20%Monthly2014-02-20 09:17
http://vetemshqip.info/foto-gropat-thithese-kercenimi-vdekjeprures-i-nentokes-se-florides/20%Monthly2014-02-20 09:16
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-20-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-20 08:32
http://vetemshqip.info/studentet-e-dhjetorit-nuk-do-te-marrin-pjese-ne-protesten-basha-berisha/20%Monthly2014-02-19 18:06
http://vetemshqip.info/rama-pret-platini-diskutohet-per-kombetaren-dhe-futbollin-ne-shkolla/20%Monthly2014-02-19 12:43
http://vetemshqip.info/ndoka-tradheton-opoziten-per-leket-e-partise/20%Monthly2014-02-19 10:36
http://vetemshqip.info/filmim-bombarduesi-amerikan-hedh-bombe-mbi-ushtaret-e-shba/20%Monthly2014-02-19 10:12
http://vetemshqip.info/tufavampiri-berisha-kerkon-te-destabilizoje-vendin-per-interesa-personale-me-20-shkurt/20%Monthly2014-02-19 10:10
http://vetemshqip.info/terrori-protestat-ne-kiev-25-te-vdekur-presidenti-janukovicopozita-tejkaloi-kufijte/20%Monthly2014-02-19 09:22
http://vetemshqip.info/deshtimi-i-numerimit-elektronik-te-votave-ja-si-u-harxhuan-435-8-milione-leke/20%Monthly2014-02-19 08:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-19-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-19 07:58
http://vetemshqip.info/vrasesja-seriale-qe-po-trondit-shba-te-me-shume-se-100-viktima-nga-adoleshentja/20%Monthly2014-02-18 15:25
http://vetemshqip.info/liga-e-kampioneve-rikthehet-magjia-e-futbollit/20%Monthly2014-02-18 09:12
http://vetemshqip.info/kine-27-vjecari-i-ofrohet-per-ushqim-tigrave/20%Monthly2014-02-18 09:08
http://vetemshqip.info/tirane-shperthen-makina-te-liqeni/20%Monthly2014-02-18 09:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-18 08:01
http://vetemshqip.info/fotodeputete-greke-dhe-pirro-dhima-ne-100-vjetorin-e-autonomise-se-vorio-epirit/20%Monthly2014-02-17 18:03
http://vetemshqip.info/bashkurti-ja-prapaskenat-e-rrezimit-te-bustit-te-enver-hoxhes-dhe-fshehja-e-kokedhimes-ne-shtepine-time/20%Monthly2014-02-17 17:56
http://vetemshqip.info/vret-djalin-e-tij-7-vjecar-gjykata-e-shpall-te-pafajshem/20%Monthly2014-02-17 14:17
http://vetemshqip.info/shqiperia-refuzon-organizaten-islamike/20%Monthly2014-02-17 14:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-17-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-17 07:00
http://vetemshqip.info/stuhia-e-tmerruese-shkund-avionin-si-te-ishte-prej-letre/20%Monthly2014-02-16 19:08
http://vetemshqip.info/zbulohet-letra-e-ish-kryeministrit-anglez-dashur-baba-jam-ne-janine-kryeqytetin-e-shqiperise/20%Monthly2014-02-16 15:13
http://vetemshqip.info/ja-si-plaket-njeriu/20%Monthly2014-02-16 10:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-16 10:03
http://vetemshqip.info/filmim-silura-e-balotelli-t-shpeton-milanin-nga-zhgenjimi/20%Monthly2014-02-15 08:35
http://vetemshqip.info/kamera-amatore-berisha-jep-doren-krimit/20%Monthly2014-02-15 08:28
http://vetemshqip.info/filmim-shqiptaret-mund-te-rifitojne-ulqinin/20%Monthly2014-02-15 08:23
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-15 08:16
http://vetemshqip.info/video-i-vune-pistoleten-ne-koke-dhe-e-grabiten-arrestohen-dy-shqiptaret/20%Monthly2014-02-14 15:36
http://vetemshqip.info/deputetit-te-pd-se-florion-mima-i-bie-te-fiket-ne-parlament/20%Monthly2014-02-13 20:31
http://vetemshqip.info/skandal-nxenesit-ne-greqi-diplomohen-ne-shkollen-profesionale-te-pogradecit/20%Monthly2014-02-13 13:53
http://vetemshqip.info/rama-opozites-i-bete-rruget-si-periferite-e-bangladeshit-ironizon-edhe-protesten-e-20-shkurtit/20%Monthly2014-02-13 13:37
http://vetemshqip.info/dorezohet-serbia-nuk-mund-ta-ndalojme-kosoven/20%Monthly2014-02-13 13:35
http://vetemshqip.info/roshi-ka-nevoje-per-besim/20%Monthly2014-02-13 13:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-13 07:21
http://vetemshqip.info/filmim-ja-sa-kohe-i-duhet-delta-forces-per-kapjen-e-nje-terroristi/20%Monthly2014-02-12 21:36
http://vetemshqip.info/kushtetuta-amerikane-parashikon-mbrojtjen-me-ligj-te-butonit-like-ne-facebook/20%Monthly2014-02-12 21:25
http://vetemshqip.info/kompensimi-fizik-i-ish-pronareve-qeveria-ve-ne-dispozicion-te-akkp-25-mije-ha-toke/20%Monthly2014-02-12 20:15
http://vetemshqip.info/foto-njeriu-qe-u-shnderrua-ne-djall/20%Monthly2014-02-12 15:42
http://vetemshqip.info/krimi-ne-familje-nusja-i-vrau-nenen-burri-i-vret-te-vellane/20%Monthly2014-02-12 08:58
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-12-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-12 06:50
http://vetemshqip.info/ndalimi-i-basteve-online-harito-proces-i-veshtire-ndryshohen-shpesh-adresat/20%Monthly2014-02-11 14:25
http://vetemshqip.info/algjeri-rrezohet-avioni-luftarak-100-te-vdekur/20%Monthly2014-02-11 14:25
http://vetemshqip.info/zyrtarja-seksi-e-ministrise-se-jashtme/20%Monthly2014-02-11 14:15
http://vetemshqip.info/45-ish-ushtare-te-uck-se-jane-vetevrare/20%Monthly2014-02-11 10:30
http://vetemshqip.info/ilir-kupaju-rrefej-torturat-e-policise-greke/20%Monthly2014-02-11 08:20
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-11-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-11 07:16
http://vetemshqip.info/ndahet-nga-jeta-aktori-i-njohur-skender-sallaku/20%Monthly2014-02-11 07:10
http://vetemshqip.info/pd-paralajmeron-marshim-proteste-me-20-shkurt/20%Monthly2014-02-10 20:00
http://vetemshqip.info/20-rreziqet-qe-pesoni-nese-nuk-flini-mjaftueshem/20%Monthly2014-02-10 19:49
http://vetemshqip.info/vendimi-ja-sa-dite-burg-do-te-denohen-shoferet-e-dehur/20%Monthly2014-02-10 17:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-10 07:23
http://vetemshqip.info/fakte-te-cuditshme-per-organizmin-te-cilat-ndoshta-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2014-02-09 20:56
http://vetemshqip.info/7-parashikimet-tronditese-qe-kane-dale-te-verteta/20%Monthly2014-02-09 20:53
http://vetemshqip.info/udhetimi-pa-pantallona-ne-metro/20%Monthly2014-02-09 19:05
http://vetemshqip.info/del-nga-rruga-furgoni-plagosen-8-persona/20%Monthly2014-02-09 17:13
http://vetemshqip.info/ilirjan-brokaj-ju-rrefej-si-me-shkaterroi-mafia-e-gazit/20%Monthly2014-02-09 14:00
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-9-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-09 07:29
http://vetemshqip.info/tentative-e-deshtuar-rrembimi-avioni/20%Monthly2014-02-08 13:49
http://vetemshqip.info/filmim-aksident-tragjik-furgoni-bie-ne-humnere-6-viktima/20%Monthly2014-02-08 13:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-08 07:11
http://vetemshqip.info/australi-zbulohet-kandili-gjigant-i-detit/20%Monthly2014-02-07 11:06
http://vetemshqip.info/policia-merr-ne-mbrojtje-piro-baren-banka-i-kerkon-sekuestrimin-e-pasurive-pasi-nuk-ka-shlyer-kredite/20%Monthly2014-02-07 08:47
http://vetemshqip.info/sekuestrohen-400-kg-lende-narkotike-dy-ne-pranga/20%Monthly2014-02-07 08:46
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-07 08:11
http://vetemshqip.info/bushati-kryeministrit-grek-bisedimet-shqiperi-greqi-ne-baze-te-realitetit-te-ri/20%Monthly2014-02-06 15:27
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-06 08:05
http://vetemshqip.info/shuhet-vace-zela-legjenda-e-kenges-shqiptare/20%Monthly2014-02-06 07:42
http://vetemshqip.info/keshilla-per-personat-qe-lene-cigaren/20%Monthly2014-02-05 21:54
http://vetemshqip.info/filmim-pas-3-tentativash-te-deshtuara-shembet-godina-5-kateshe/20%Monthly2014-02-05 19:39
http://vetemshqip.info/kosove-arrestohet-djali-i-ibrahim-rugoves/20%Monthly2014-02-05 08:59
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-5-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-05 08:08
http://vetemshqip.info/castet-e-grabitjes-se-pikes-se-karburantit/20%Monthly2014-02-04 11:28
http://vetemshqip.info/pd-rama-hoqi-18-mije-ha-nga-fondi-i-kompensimit-te-ish-pronareve-vendim-klientelist/20%Monthly2014-02-04 09:44
http://vetemshqip.info/obsh-kufizoni-alkoolin-dhe-sheqerin-kanceri-po-vret-planetin/20%Monthly2014-02-04 09:27
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-4-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-04 07:43
http://vetemshqip.info/1-shqiptar-dhe-2-greke-te-dyshuar-per-vrasjen-e-anetareve-te-agimit-te-arte/20%Monthly2014-02-03 09:54
http://vetemshqip.info/filmim-ndertesa-me-e-larte-ne-gjermani-shembet-nga-shqiptaret/20%Monthly2014-02-03 09:51
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-03 07:51
http://vetemshqip.info/deklaratat-raciste-te-ministrit-grek/20%Monthly2014-02-02 19:22
http://vetemshqip.info/i-penduari-rrefen-planin-ja-si-do-vritej-biznesmeni-i-porto-romanos/20%Monthly2014-02-02 15:18
http://vetemshqip.info/studimi-zbulohet-se-cfare-shije-ka-dashuria/20%Monthly2014-02-02 08:43
http://vetemshqip.info/piramida-misterioze-e-fundosur-e-japonise/20%Monthly2014-02-02 08:41
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-2-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-02 07:55
http://vetemshqip.info/pranga-biznesmenit-urdheroi-vrasesin-sinanaj-te-ekzekutonte-rivalin/20%Monthly2014-02-01 12:24
http://vetemshqip.info/nano-rikthehet-ne-tirane-vendoset-ne-vilen-e-tij-luksoze-ne-periferi/20%Monthly2014-02-01 12:21
http://vetemshqip.info/mark-frroku-ja-sms-ja-qe-i-dergova-topallit/20%Monthly2014-02-01 09:38
http://vetemshqip.info/video-lajm-djali-4-vjecar-i-xhihadistit-shqiptar-stervitet-me-ak47-ne-siri/20%Monthly2014-02-01 09:36
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-1-shkurt-2014/20%Monthly2014-02-01 08:09