XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/ja-7-arsye-per-te-cilat-mund-tiu-mbaje-goja-ere-te-keqe/20%Monthly2014-03-31 20:53
http://vetemshqip.info/durres-kapet-me-droge-djali-i-deputetit-gramoz-ruci/20%Monthly2014-03-31 18:56
http://vetemshqip.info/tragjike-letra-e-shqiptarit-te-vrare-ne-burgun-grek/20%Monthly2014-03-31 13:36
http://vetemshqip.info/video-shmanget-tragjedia-futbollisti-i-shpeton-jeten-kundershtarit/20%Monthly2014-03-31 08:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-31-mars-2014/20%Monthly2014-03-31 06:55
http://vetemshqip.info/mbi-eqerem-bej-vloren-dhe-kompleksin-ndaj-tij/20%Monthly2014-03-30 20:08
http://vetemshqip.info/vizita-ne-gjermani-merkel-ceremoni-ushtarake-dhe-dreke-pune-me-ramen/20%Monthly2014-03-30 18:43
http://vetemshqip.info/filmim-ngrihet-ne-fluturim-nje-robot-me-kosto-te-ulet/20%Monthly2014-03-30 15:18
http://vetemshqip.info/dy-te-rinj-bien-ne-kanionin-lumit-erzen-ne-dajt/20%Monthly2014-03-30 15:14
http://vetemshqip.info/te-henen-mbyllet-tuneli-i-kerrabes-automjetet-do-te-kalojne-nga-rruga-e-vjeter/20%Monthly2014-03-30 15:10
http://vetemshqip.info/formula-1-mercedez-mbizoteron-ne-malajzi/20%Monthly2014-03-30 12:13
http://vetemshqip.info/zgjedhjet-ne-pd-kuvendi-kombetar-mblidhet-ne-qershor-shkrihen-postet-e-sekretareve/20%Monthly2014-03-30 09:25
http://vetemshqip.info/restaurimi-i-fototekes-marubi-prezantohen-5-projektet-rama-do-nxjerrim-nga-burgu-i-harreses-kete-thesar/20%Monthly2014-03-30 08:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-29-mars-2014/20%Monthly2014-03-29 08:28
http://vetemshqip.info/kombetarja-u17-tjeter-humbje-ne-elite-round/20%Monthly2014-03-28 14:38
http://vetemshqip.info/vdes-shqiptari-qe-vrau-gardianin-grek/20%Monthly2014-03-28 11:07
http://vetemshqip.info/gjendet-nje-kufome-ne-aksin-lushnje-fier/20%Monthly2014-03-28 08:41
http://vetemshqip.info/video-dicka-e-pazakonte-ndodh-ne-kampionatin-e-futbollit-ne-kosove/20%Monthly2014-03-28 08:22
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-mars-2014/20%Monthly2014-03-28 07:39
http://vetemshqip.info/ja-se-cfare-ju-bejne-tre-pjeshke-ne-dite/20%Monthly2014-03-27 17:54
http://vetemshqip.info/tregtonte-tritol-procedohet-vellai-i-ish-deputetit-te-pd-se/20%Monthly2014-03-27 17:48
http://vetemshqip.info/opozita-braktis-seancen-rama-votat-per-reformen-i-kemi-por-duam-konsensus/20%Monthly2014-03-27 17:44
http://vetemshqip.info/ndryshon-kodi-penal-3-vjet-burg-per-shoferet-e-dehur-5-vjet-per-vjedhesit-e-energjise-20-vjet-burg-per-shperndaresit-e-tritolit/20%Monthly2014-03-27 08:54
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-mars-2014/20%Monthly2014-03-27 07:24
http://vetemshqip.info/presidenca-ne-yahoo-dhe-siguria-kombetare/20%Monthly2014-03-26 20:47
http://vetemshqip.info/rama-legalizimet-falas/20%Monthly2014-03-26 20:40
http://vetemshqip.info/urgjenca-e-reformes-ne-arsimin-parauniversitar/20%Monthly2014-03-26 20:31
http://vetemshqip.info/prishtina-shkruan-historine-kualifikohet-ne-final-four/20%Monthly2014-03-26 19:11
http://vetemshqip.info/cfare-kane-thene-njerezit-e-famshem-para-se-te-vdisnin/20%Monthly2014-03-26 11:36
http://vetemshqip.info/misteret-e-bibles/20%Monthly2014-03-26 11:21
http://vetemshqip.info/veliaj-nuk-do-te-kete-rritje-te-moshes-per-ata-qe-jane-ne-prag-pensioni/20%Monthly2014-03-26 11:16
http://vetemshqip.info/4-strategji-per-te-permiresuar-kujtesen/20%Monthly2014-03-26 10:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-mars-2014/20%Monthly2014-03-26 07:22
http://vetemshqip.info/video-ditelindja-e-metes-darke-me-600-veta-ne-gjirin-e-lalezit/20%Monthly2014-03-25 09:37
http://vetemshqip.info/15-vjetori-bombardimeve-te-nato-nikolic-nderkombetaret-ti-kerkojne-falje-serbise/20%Monthly2014-03-25 09:16
http://vetemshqip.info/shperthim-eksplozivi-ne-banesen-e-kreut-te-komunes-farke/20%Monthly2014-03-25 08:34
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-mars-2014/20%Monthly2014-03-25 08:05
http://vetemshqip.info/kompjuteri-qe-mendon-dhe-vepron-si-nje-qenie-njerezore/20%Monthly2014-03-24 19:17
http://vetemshqip.info/egjipt-denohen-me-vdekje-529-mbeshtetes-te-ish-presidentit-mors/20%Monthly2014-03-24 19:10
http://vetemshqip.info/partizani-mbret-ne-facebook/20%Monthly2014-03-24 13:36
http://vetemshqip.info/parku-kombetar-i-lures-nje-bukuri-ne-harrese-foto-lajm/20%Monthly2014-03-24 13:23
http://vetemshqip.info/aksident-rrugor-ne-shkoder-plagosen-10-persona/20%Monthly2014-03-24 12:50
http://vetemshqip.info/ja-18-kreret-e-shik-te-gazidedes-qe-drejtojne-spiunazhin-me-visho-ajazin-veprimtaria-e-tyre-ne-96-dhe-lidhjet-me-pd/20%Monthly2014-03-24 09:57
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-24-mars-2014/20%Monthly2014-03-24 07:54
http://vetemshqip.info/fjolla-morina-publikon-fotot-e-reja-superseksi/20%Monthly2014-03-23 18:34
http://vetemshqip.info/fatura-financiare-legalizimet-zbardhen-ndryshimet-ne-ligjin-e-ri/20%Monthly2014-03-23 18:27
http://vetemshqip.info/turqia-rrezon-nje-avion-ushtarak-sirian/20%Monthly2014-03-23 18:24
http://vetemshqip.info/7-sekretet-receta-shkencore-per-nje-martese-te-lumtur/20%Monthly2014-03-23 09:50
http://vetemshqip.info/konflikti-babai-qellon-me-sepate-te-birin/20%Monthly2014-03-23 09:13
http://vetemshqip.info/arratiset-shqiptari-i-denuar-per-vrasje/20%Monthly2014-03-23 09:10
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-23-mars-2014/20%Monthly2014-03-23 08:38
http://vetemshqip.info/rama-test-mbi-ndarjen-territoriale-ne-pd/20%Monthly2014-03-22 19:32
http://vetemshqip.info/shtepia-e-kombetares-stadiumi-i-elbasanit-15-mije-vende/20%Monthly2014-03-22 13:46
http://vetemshqip.info/ja-29-ngjashmerite-e-aksidenteve-te-kosta-trebickes-dhe-olldashit-dyshimet-per-vrasje-nga-e-njejta-dore/20%Monthly2014-03-22 10:46
http://vetemshqip.info/tirane-tritol-baneses-se-biznesmenit-vetem-deme-materiale/20%Monthly2014-03-22 08:27
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-mars-2014/20%Monthly2014-03-22 07:20
http://vetemshqip.info/champions-hidhet-shorti-i-cerekfinaleve/20%Monthly2014-03-21 14:57
http://vetemshqip.info/skandali-prokuroria-kater-komando-te-zall-herrit-per-lufte-ne-siri/20%Monthly2014-03-21 14:44
http://vetemshqip.info/bujar-leskaj-i-dehur-ne-kuvend-kercenon-erjon-bracen/20%Monthly2014-03-21 08:22
http://vetemshqip.info/rama-paralajmeron-ministrat-ju-pret-shkarkimi-nese-merreni-me-korrupsion/20%Monthly2014-03-21 08:13
http://vetemshqip.info/merkel-ultimatum-moskes/20%Monthly2014-03-21 08:03
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-mars-2014/20%Monthly2014-03-21 07:27
http://vetemshqip.info/shqiperia-i-vendos-sanksione-rusise/20%Monthly2014-03-20 19:32
http://vetemshqip.info/skandal-sallami-i-hedhur-ne-rruge-pas-aksidentit-mblidhet-serish-video/20%Monthly2014-03-20 19:21
http://vetemshqip.info/a-fluturoi-avioni-ne-auto-pilot-derisa-i-mbaroi-karburanti/20%Monthly2014-03-20 18:12
http://vetemshqip.info/domosdoshmeria-nje-komuniteti-ri-te-atlantikut/20%Monthly2014-03-20 18:03
http://vetemshqip.info/fotot-europa-fantastike-si-ne-kohen-e-vellezerve-grim/20%Monthly2014-03-20 11:44
http://vetemshqip.info/pd-largohet-nga-kuvendi-berisha-mazhoranca-nuk-na-pranon-asnje-propozim/20%Monthly2014-03-20 11:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-20-mars-2014/20%Monthly2014-03-20 07:53
http://vetemshqip.info/dhuna-ne-futboll-fshf-perjashton-bylisin-nga-kampionati-kapllanaj-larg-sportit-perjete/20%Monthly2014-03-19 16:36
http://vetemshqip.info/do-te-marresh-patenten-e-makines-ja-rregullat-e-reja/20%Monthly2014-03-19 09:55
http://vetemshqip.info/video-tronditese-e-agimit-te-arte-bresheri-plumbash-pas-thirrjes-1-shqiptar/20%Monthly2014-03-19 08:50
http://vetemshqip.info/filmim-ronaldo-13-gola-ne-7-ndeshje/20%Monthly2014-03-19 08:44
http://vetemshqip.info/ambasadori-grekqeveria-shqiptare-dhe-greke-po-negociojne-per-kufirin-detar/20%Monthly2014-03-19 08:31
http://vetemshqip.info/shtatzena-rome-ve-ne-shitje-femijen-per-1-milion-leke/20%Monthly2014-03-19 08:10
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-19-mars-2014/20%Monthly2014-03-19 06:57
http://vetemshqip.info/strasburgu-kerkon-hetimin-e-berishes-dhe-bashes-per-21-janarin-deputetet-e-pd-sherr-ne-takimin-nderparlamentar/20%Monthly2014-03-18 11:08
http://vetemshqip.info/shkolla-e-policise-se-shtetit-rama-konkurim-transparent-krimi-po-ndjen-forcen-e-shtetit/20%Monthly2014-03-18 10:58
http://vetemshqip.info/rusia-do-te-pushtoje-edhe-ukrainen-lindore/20%Monthly2014-03-18 10:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-mars-2014/20%Monthly2014-03-18 07:27
http://vetemshqip.info/dieta-me-lakra-turshi-rrezoni-2-kile-per-4-dite/20%Monthly2014-03-17 21:23
http://vetemshqip.info/10-biznesmenet-online-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2014-03-17 21:20
http://vetemshqip.info/serbi-shqiptaret-marrin-dy-deputete/20%Monthly2014-03-17 19:50
http://vetemshqip.info/ja-cilet-jane-6-shqiptaret-e-vrare-ne-siri/20%Monthly2014-03-17 19:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-17-mars-2014/20%Monthly2014-03-17 07:16
http://vetemshqip.info/foto-gjendet-marijuane-ne-kavanozat-e-turshive/20%Monthly2014-03-16 18:40
http://vetemshqip.info/foto-lajm-presidenti-nishani-ben-cudira-me-photoshop/20%Monthly2014-03-16 18:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-mars-2014/20%Monthly2014-03-16 08:08
http://vetemshqip.info/mbahet-referendumi-ne-krime/20%Monthly2014-03-16 08:02
http://vetemshqip.info/agjentet-e-fbi-dhe-ministrise-se-brendshme-blindojne-kryeministrine-shtohen-masat-pas-presioneve-te-ekstremisteve-islamike/20%Monthly2014-03-15 19:12
http://vetemshqip.info/bien-cmimet-e-banesave-ne-prishtine-nje-meter-katror-edhe-550-euro/20%Monthly2014-03-15 18:44
http://vetemshqip.info/7-gjerat-qe-mund-te-kishit-arritur-ne-moshen-25-vjecare-por-qe-nuk-i-keni-arritur/20%Monthly2014-03-15 18:38
http://vetemshqip.info/filmim-i-divorcojne-vajzen-50-vjecari-vret-krushkun-dhe-plagos-dhendrin/20%Monthly2014-03-15 17:49
http://vetemshqip.info/fillon-formula-1-hamilton-merr-podin-ne-melbourne/20%Monthly2014-03-15 08:36
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-mars-2014/20%Monthly2014-03-15 08:29
http://vetemshqip.info/foto-shtrydhja-e-kim-kardashian/20%Monthly2014-03-14 13:25
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-14-mars-2014/20%Monthly2014-03-14 07:10
http://vetemshqip.info/masa-te-reja-te-qeverise-kush-nuk-paguan-dritat-sdo-perdore-as-makinen/20%Monthly2014-03-13 16:51
http://vetemshqip.info/ministri-arab-te-parandalohet-dergimi-i-personave-per-te-luftuar-ne-siri/20%Monthly2014-03-13 16:46
http://vetemshqip.info/zbulohen-filmimet-imami-unazes-re-thirrje-besimtareve-te-shkuar-ne-siri/20%Monthly2014-03-13 16:35
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-mars-2014/20%Monthly2014-03-13 06:47
http://vetemshqip.info/publikohen-pasurite-kokave-drejtesise-shqiptare-ja-vlerat-marramendese/20%Monthly2014-03-12 16:25
http://vetemshqip.info/shba-panik-ne-nju-jork-shperthen-godina/20%Monthly2014-03-12 16:00
http://vetemshqip.info/foto-galeri-alpet-shqiptare-me-pamje-mbreslenese-piktoreske/20%Monthly2014-03-12 13:51
http://vetemshqip.info/rihapet-dosja-per-djegien-e-gazetes-koha-jone-lesi-te-deshmoje-berisha-si-nje-nga-te-dyshuarit/20%Monthly2014-03-12 13:47
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-12-mars-2014/20%Monthly2014-03-12 07:08
http://vetemshqip.info/rekrutonin-per-terrorizem-7-ne-pranga-mes-te-cileve-imamet-2-xhamive-ne-tirane/20%Monthly2014-03-11 14:05
http://vetemshqip.info/horoskopi-ditor-11-mars-2014/20%Monthly2014-03-11 07:06
http://vetemshqip.info/filmim-ruset-e-krimese-sulmojne-gazetaret/20%Monthly2014-03-10 19:29
http://vetemshqip.info/video-te-ka-lali-shpirt-ne-stadiumin-e-napolit/20%Monthly2014-03-10 19:04
http://vetemshqip.info/inuk-prish-ndertimet-paleje-ne-shkozet/20%Monthly2014-03-10 19:00
http://vetemshqip.info/hoxha-dhe-berisha-dy-politikanet-qe-kane-shkaktuar-shume-deme-kosoves/20%Monthly2014-03-10 16:02
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-mars-2014/20%Monthly2014-03-10 07:21
http://vetemshqip.info/tragjedi-ne-familjen-shqiptare-3-vajzat-e-vogla-gjenden-te-therura-i-vrau-e-ema/20%Monthly2014-03-09 12:51
http://vetemshqip.info/deputeti-i-kosoves-nxjerr-vrrer-skenderbeu-masakroi-shqiptaret-muslimane/20%Monthly2014-03-09 12:48
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-9-mars-2014/20%Monthly2014-03-09 07:31
http://vetemshqip.info/nderron-jete-ish-zvministri-i-brendshem-ferdinand-poni/20%Monthly2014-03-08 15:42
http://vetemshqip.info/atletja-shqiptare-e-dyta-ne-boterorin-e-atletikes/20%Monthly2014-03-08 12:32
http://vetemshqip.info/filmim-berlusconi-i-kam-ndricuar-shqiptaret-per-30-vjet-rresht-me-televizionet-e-mi/20%Monthly2014-03-08 08:33
http://vetemshqip.info/publikohet-videoja-e-11-shtatorit-e-filmuar-nga-hapesira/20%Monthly2014-03-08 08:24
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-mars-2014/20%Monthly2014-03-08 07:35
http://vetemshqip.info/shba-dergon-destrojerin-ne-detin-e-zi-a-eshte-2014-a-njesoj-si-1914-a/20%Monthly2014-03-07 21:03
http://vetemshqip.info/migjen-basha-shqiperia-perfaqeson-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2014-03-07 13:03
http://vetemshqip.info/foto-prishtine-zevendesohet-gjate-nates-flamuri-i-kosoves-me-flamurin-kombetar/20%Monthly2014-03-07 10:02
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-mars-2014/20%Monthly2014-03-07 09:02
http://vetemshqip.info/fyle-jeni-ne-udhen-drejt-statusit/20%Monthly2014-03-06 17:48
http://vetemshqip.info/permbyset-minibusi-i-pensionisteve-2-viktima-ne-qafe-thane/20%Monthly2014-03-06 17:44
http://vetemshqip.info/zbulohet-ilaci-qe-sheron-hiv-aids/20%Monthly2014-03-06 09:21
http://vetemshqip.info/filmim-shqiperia-fiton-2-0-ndaj-maltes-ndiqni-supergolin-e-alban-mehas/20%Monthly2014-03-06 09:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-mars-2014/20%Monthly2014-03-06 07:56
http://vetemshqip.info/tritoli-sherbimet-sekrete-serbe-skenar-per-destabilizimin-e-shqiperise-pas-humbjes-se-influences-dhe-bizneseve-ne-tirane/20%Monthly2014-03-05 07:54
http://vetemshqip.info/ja-cili-eshte-qyteti-me-i-shtrenjte-ne-bote-per-te-jetuar-eshte/20%Monthly2014-03-05 07:21
http://vetemshqip.info/bill-gates-rikthehet-ne-fronin-e-me-te-pasurit-te-botes/20%Monthly2014-03-05 07:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-5-mars-2014/20%Monthly2014-03-05 07:03
http://vetemshqip.info/zbulohet-baza-e-tritolit-qindra-kilogram-dinamit/20%Monthly2014-03-04 18:25
http://vetemshqip.info/dokumenti-ndryshimin-qe-taksite-81-te-kthehen-bosh-e-ka-formuluar-dhe-urdheruar-lulzim-basha/20%Monthly2014-03-04 14:08
http://vetemshqip.info/qellohet-me-veze-kreu-i-grupit-parlamentar-te-lsi-se-petrit-vasili/20%Monthly2014-03-04 14:05
http://vetemshqip.info/lorik-cana-nje-komb-duhet-te-kete-vetem-nje-kombetare/20%Monthly2014-03-04 14:01
http://vetemshqip.info/putin-urdheron-terheqjen-ushtrise-nga-ukraina/20%Monthly2014-03-04 11:35
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-4-mars-2014/20%Monthly2014-03-04 08:07
http://vetemshqip.info/shkencetaret-japoneze-teleportimi-eshte-i-mundur-universet-paralele-gjithashtu/20%Monthly2014-03-03 20:43
http://vetemshqip.info/flota-ruse-ultimatum-ukrainasve-ne-krime-dorezohuni-ndryshe-sulm/20%Monthly2014-03-03 20:37
http://vetemshqip.info/viktima-e-dyte-e-gripit-te-derrit-ne-shqiperi/20%Monthly2014-03-03 20:34
http://vetemshqip.info/70-vjecari-le-takim-me-nje-prostitute-i-del-e-fejuara-e-djalit/20%Monthly2014-03-03 11:41
http://vetemshqip.info/skandal-sulmohet-busti-i-skenderbeut-ne-londer/20%Monthly2014-03-03 11:39
http://vetemshqip.info/rusia-terhiqet-nga-ukraina-jemi-popuj-vellezer-nuk-do-te-kete-kurre-lufte-mes-nesh/20%Monthly2014-03-03 11:35
http://vetemshqip.info/durres-sherr-me-thika-plagosen-kater-te-rinj/20%Monthly2014-03-03 11:32
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-mars-2014/20%Monthly2014-03-03 09:49
http://vetemshqip.info/fotolajm-patriote-ukrainas-pergatiten-per-lufte-tanqet-ruse-perparojne/20%Monthly2014-03-02 15:54
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-2-mars-2014/20%Monthly2014-03-02 09:00
http://vetemshqip.info/filmim-shqiptari-vret-tunizianin-u-hakmora-se-u-tall-me-vajzen-time/20%Monthly2014-03-01 17:40
http://vetemshqip.info/ato-qe-nuk-duhen-harruar-nga-21-janari/20%Monthly2014-03-01 17:37
http://vetemshqip.info/moska-miraton-nderhyrje-ushtarake-ne-ukraine-putin-smund-te-rrezikoj-jeten-e-ruseve/20%Monthly2014-03-01 17:28
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-ditor-1-mars-2014/20%Monthly2014-03-01 08:33