XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/filmim-ja-sanduici-madh-ne-bote-peshon-650-kg/20%Monthly2014-07-31 20:24
http://vetemshqip.info/reforma-territoriale-dule-referendum-per-himaren-rama-replikon-eshte-toke-shqiptare/20%Monthly2014-07-31 17:15
http://vetemshqip.info/rama-urdheron-4-ministrat-te-lene-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2014-07-31 08:44
http://vetemshqip.info/fotot-kate-upton-shfaq-format-perfekte-ne-pishina/20%Monthly2014-07-31 08:42
http://vetemshqip.info/e-quan-berishen-psikopat-enver-hoxhaj-shkarkon-ambasadorin/20%Monthly2014-07-31 07:32
http://vetemshqip.info/prokuroria-hetim-neper-kazino-per-parate-bankes-shqiperise/20%Monthly2014-07-31 07:22
http://vetemshqip.info/tragjedi-ne-mirdite-shembet-tuneli-hec-vdesin-2-shqiptare-dhe-1-turk/20%Monthly2014-07-31 07:16
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-31-korrik-2014/20%Monthly2014-07-31 06:05
http://vetemshqip.info/dubai-qyteti-ajer-te-kondicionuar/20%Monthly2014-07-30 16:30
http://vetemshqip.info/xhihadisti-shqiptar-isis-kryen-krime-makaber-pret-koken-femijeve/20%Monthly2014-07-30 16:20
http://vetemshqip.info/foto-gafa-e-hotelit-berlinez/20%Monthly2014-07-30 12:38
http://vetemshqip.info/ekskluzive-talenti-i-schalkes-i-bashkohet-shqiperise/20%Monthly2014-07-30 07:15
http://vetemshqip.info/beri-plazh-nudo-tek-gjiri-i-lalzit-33-vjecarishoket-me-fshehen-rrobat/20%Monthly2014-07-30 07:15
http://vetemshqip.info/vjedhjazbardhet-e-maili-i-bsh-se-per-punonjessit-ruani-diskrecionin/20%Monthly2014-07-30 07:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-30-korrik-2014/20%Monthly2014-07-30 06:50
http://vetemshqip.info/filmim-sherr-banal-mes-shqiptareve-dhe-italianeve-per-nje-embelsire/20%Monthly2014-07-29 19:51
http://vetemshqip.info/vodhi-2-4-milion-ne-banken-e-kursimeve-denohet-me50-ore-pune-publike/20%Monthly2014-07-29 09:38
http://vetemshqip.info/raporti-dash-per-fete-nikolla-marku-prift-ortodoks-maqedonas/20%Monthly2014-07-29 09:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-29-korrik-2014/20%Monthly2014-07-29 05:53
http://vetemshqip.info/greqia-organizon-sondazh-per-himaren/20%Monthly2014-07-28 18:48
http://vetemshqip.info/foto-michelle-obama-kapet-mat-ne-koncertin-e-beyonce-jay-z/20%Monthly2014-07-28 06:03
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-28-korrik-2014/20%Monthly2014-07-28 05:54
http://vetemshqip.info/kriza-qe-mund-ti-gdhend-fytyren-qeverise/20%Monthly2014-07-27 18:48
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-27-korrik-2014/20%Monthly2014-07-27 06:14
http://vetemshqip.info/nsa-ja-edhe-berisha-e-thaci-te-pergjuar-mes-122-udheheqesve-boterore-ne-2009-en/20%Monthly2014-07-26 19:47
http://vetemshqip.info/foto-lajm-martohet-vajza-e-bamir-topit-ne-dasme-kendon-albano-carrisi/20%Monthly2014-07-26 08:41
http://vetemshqip.info/video-goditen-nga-rrufeja-kur-po-benin-selfie/20%Monthly2014-07-26 06:09
http://vetemshqip.info/shkoder-qellon-arme-zjarri-nenen-e-vellane/20%Monthly2014-07-26 06:06
http://vetemshqip.info/intervista-kokedhima-pbdnj-dhe-greqia-skane-asnje-te-drejte-per-himaren-eshte-treve-shqiptare/20%Monthly2014-07-26 06:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-26-korrik-2014/20%Monthly2014-07-26 05:31
http://vetemshqip.info/foto-lajm-rama-behet-djale-linda-solli-ne-jete-zahon/20%Monthly2014-07-25 09:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-25-korrik-2014/20%Monthly2014-07-25 07:00
http://vetemshqip.info/ditelindjen-e-kujt-festuan-deputetet-e-mazhorances-frroku-ka-lindur-ne-tetor/20%Monthly2014-07-24 20:01
http://vetemshqip.info/nje-tjeter-krim-ne-familje-djali-qellon-mbi-nenen-dhe-vellain/20%Monthly2014-07-24 19:40
http://vetemshqip.info/supervjedhja-vidhen-parate-e-popullit-6-miliard-lek-ne-4-vjet/20%Monthly2014-07-24 16:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-24-korrik-2014/20%Monthly2014-07-24 06:17
http://vetemshqip.info/foto-cmendet-genta-hidhet-ne-mes-te-turmes/20%Monthly2014-07-23 20:01
http://vetemshqip.info/10-parashikimet-per-boten-ne-vitin-2025/20%Monthly2014-07-23 08:45
http://vetemshqip.info/tom-doshi-akuzon-tahirin-te-gjithe-drejtoret-e-policise-jane-nga-tepelena/20%Monthly2014-07-23 08:41
http://vetemshqip.info/intervista-dule-nese-miratohet-himara-dalim-nga-koalicioni-dhe-hidhemi-ne-protesta/20%Monthly2014-07-23 07:31
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-23-korrik-2014/20%Monthly2014-07-23 06:32
http://vetemshqip.info/kokedhima-himara-etnike-shqiptare-minoriteti-dhe-reforma-territoriale/20%Monthly2014-07-22 20:38
http://vetemshqip.info/filmim-tirana-e-pazbuluar-vetem-pak-kilometra-larg/20%Monthly2014-07-22 20:26
http://vetemshqip.info/faksimilet-pasuria-marramendese-e-inspektorit-te-kld-por-ajo-refuzon-shkarkimin-e-tij/20%Monthly2014-07-22 19:34
http://vetemshqip.info/shokuese-palestinezi-qellohet-snajper-video/20%Monthly2014-07-22 16:40
http://vetemshqip.info/vrasje-e-5-fishte-ne-fier-73-vjecari-shuan-familjen-nuk-pranonte-fejesen-e-mbeses/20%Monthly2014-07-22 15:47
http://vetemshqip.info/cudia-linjen-e-tragetit-oher-pogradec-ndalohet-nisja-nga-pogradeci/20%Monthly2014-07-22 15:43
http://vetemshqip.info/filmim-shfaqet-nje-tornado-ne-plazhin-e-sarandes-ja-pamjet-dritheruese/20%Monthly2014-07-22 14:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-22-korrik-2014/20%Monthly2014-07-22 09:34
http://vetemshqip.info/po-tkish-burrni-berisha-thoshte-hetomeni-edhe-mua/20%Monthly2014-07-21 09:37
http://vetemshqip.info/protestojne-personat-aftesi-te-kufizuara-veliaj-solli-ate-qe-berisha-nuk-guxoi-ta-sillte/20%Monthly2014-07-21 09:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-21-korrik-2014/20%Monthly2014-07-21 07:06
http://vetemshqip.info/serbi-feston-golin-flamur-shqiptar/20%Monthly2014-07-20 19:34
http://vetemshqip.info/mori-leje-nga-burgu-dhe-plagosi-dy-veta-gjykata-nuk-jep-mase/20%Monthly2014-07-20 09:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-20-korrik-2014/20%Monthly2014-07-20 06:57
http://vetemshqip.info/aksident-ne-aksin-levan-fier-plagosen-pese-persona-nga-e-njejta-familje/20%Monthly2014-07-19 18:42
http://vetemshqip.info/himariotet-kunder-dules-e-bollanos-pasaportat-helene-se-bejne-himaren-greke/20%Monthly2014-07-19 14:03
http://vetemshqip.info/eintraht-frankfurt-kerkon-azemin/20%Monthly2014-07-19 13:41
http://vetemshqip.info/furgoni-shperthen-pas-perplasjes-autobusin-38-te-vdekur/20%Monthly2014-07-19 09:09
http://vetemshqip.info/kld-ja-qe-iku-kld-ja-qe-eshte-dhe-sistemi-qe-mbetet/20%Monthly2014-07-19 09:05
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-19-korrik-2014/20%Monthly2014-07-19 06:11
http://vetemshqip.info/kam-bere-seks-nje-jashtetokesore-kam-nje-femije-te/20%Monthly2014-07-18 14:03
http://vetemshqip.info/hetimet-per-mh17-publikohen-bisedat-telefonike-mes-separatisteve-pas-rrezimit-te-avionit/20%Monthly2014-07-18 07:56
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-18-korrik-2014/20%Monthly2014-07-18 06:04
http://vetemshqip.info/renditja-e-fifa-s-gjermania-merr-kreun-spanjes-shqiperia-e-67/20%Monthly2014-07-17 20:57
http://vetemshqip.info/kercenoi-obamen-18-vjet-burg-gruas-38-vjecare/20%Monthly2014-07-17 20:55
http://vetemshqip.info/tragjedi-rrezohet-avioni-295-persona-ne-bord-ne-lindje-te-ukraines/20%Monthly2014-07-17 16:32
http://vetemshqip.info/vdes-62-vjecarja-13-dite-ne-koma-pas-operacionit-ne-sy-ne-kliniken-private-te-mjekut-te-qsut-se/20%Monthly2014-07-17 15:10
http://vetemshqip.info/reforma-territoriale-maxhoranca-pranon-variantin-e-pdiu-gati-bashkepunimi/20%Monthly2014-07-17 15:02
http://vetemshqip.info/furtune-te-pdk-ja-priten-5-arrestime-te-zyrtareve-te-larte/20%Monthly2014-07-17 08:20
http://vetemshqip.info/foto-lista-25-universitetet-te-mira-ne-evrope/20%Monthly2014-07-17 08:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-17-korrik-2014/20%Monthly2014-07-17 05:47
http://vetemshqip.info/filmim-zbulohet-nje-grope-gjigande-ne-rusi/20%Monthly2014-07-16 19:35
http://vetemshqip.info/si-u-pasurua-vajza-e-ish-kryeministrit/20%Monthly2014-07-16 19:28
http://vetemshqip.info/ja-renditja-e-32-trajnereve-te-boterorit-2014/20%Monthly2014-07-16 19:24
http://vetemshqip.info/koncert-recital-me-pianisten-ekselente-eranda-bregasi/20%Monthly2014-07-16 13:33
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-16-korrik-2014/20%Monthly2014-07-16 06:30
http://vetemshqip.info/fotot-dikur-shiste-cigare-tani-eshte-mbretereshe/20%Monthly2014-07-15 19:23
http://vetemshqip.info/uniforma-e-re-e-forces-se-sigurise-se-kosoves-polemika-ne-kosove/20%Monthly2014-07-15 18:51
http://vetemshqip.info/7-fakte-te-panjohura-rreth-vdekjes/20%Monthly2014-07-15 11:03
http://vetemshqip.info/brace-te-rihetohet-vrasja-e-pazbardhur-e-azem-hajdarit-kane-dale-fakte-te-reja/20%Monthly2014-07-15 10:56
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-15-korrik-2014/20%Monthly2014-07-15 07:59
http://vetemshqip.info/foto-lajm-pas-diplomimit-zaimina-zhvishet-per-rezarta-shkurten/20%Monthly2014-07-14 18:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-14-korrik-2014/20%Monthly2014-07-14 07:21
http://vetemshqip.info/dieta-e-fundit-kombinoni-seksin-keto-ushqime/20%Monthly2014-07-14 07:16
http://vetemshqip.info/lufta-ne-siri-zbardhet-identiteti-6-shqiptareve-te-plagosur/20%Monthly2014-07-14 07:13
http://vetemshqip.info/shba-te-shqetesuar-per-maqedonine/20%Monthly2014-07-14 07:10
http://vetemshqip.info/rama-pergjigjet-letres-se-bashes/20%Monthly2014-07-14 07:08
http://vetemshqip.info/foto-gazetarja-humb-jeten-ne-krye-te-detyres/20%Monthly2014-07-14 07:06
http://vetemshqip.info/gjermania-kampione-e-botes-messi-lojtari-mire-ketij-boterori/20%Monthly2014-07-14 07:04
http://vetemshqip.info/e-le-gruaja-babai-vret-arme-4-femijet-e-tij/20%Monthly2014-07-10 18:25
http://vetemshqip.info/rama-pas-lazaratit-fillon-operacioni-per-kontrollin-e-armeve/20%Monthly2014-07-10 14:01
http://vetemshqip.info/argjentina-pas-penalltive-gjen-finalen-e-boterorit-brazil-2014/20%Monthly2014-07-10 07:39
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-10-korrik-2014/20%Monthly2014-07-10 06:04
http://vetemshqip.info/partia-e-gruevskit-kercenon-ramen-sdo-jesh-gjate-kryeminister-shqiperise/20%Monthly2014-07-09 16:42
http://vetemshqip.info/aksident-rende-mes-4-automjete-autobusi-ne-flak/20%Monthly2014-07-09 16:23
http://vetemshqip.info/foto-zbulohet-nga-koha-e-parahistrorise-grafiti-pare-homoseksual-ne-bote-ne-greqi/20%Monthly2014-07-09 15:24
http://vetemshqip.info/foto-lajm-ku-ndodhet-makina-e-blinduar-e-enver-hoxhes/20%Monthly2014-07-09 08:24
http://vetemshqip.info/5-motive-pse-duhet-te-pish-birre/20%Monthly2014-07-09 07:14
http://vetemshqip.info/video-katastrofa-braziliane-humbje-7-1-gjermanine-ne-gjysmefinale/20%Monthly2014-07-09 06:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-9-korrik-2014/20%Monthly2014-07-09 05:52
http://vetemshqip.info/ekipi-holandes-debohet-nga-hoteli-per-tu-liruar-vendin-sponsoreve/20%Monthly2014-07-08 15:56
http://vetemshqip.info/foto-itali-sekuestrohet-2-2-ton-marijuane-ne-pranga-4-shqiptare-dhe-1-italiane/20%Monthly2014-07-08 07:49
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-8-korrik-2014/20%Monthly2014-07-08 05:53
http://vetemshqip.info/foto-projektohet-helikopteri-gjenerates-se-re/20%Monthly2014-07-07 20:41
http://vetemshqip.info/ndryshon-rrenjesisht-arsimi-paralajmerim-per-mbyllje-te-universiteteve-private/20%Monthly2014-07-07 17:34
http://vetemshqip.info/aktori-tom-hanks-kosova-ka-qene-dhe-mbetet-toke-serbe/20%Monthly2014-07-07 12:10
http://vetemshqip.info/vizita-e-metes-fut-ne-sherr-kryeministrin-dhe-ministrin-e-jashtem-te-izraelit/20%Monthly2014-07-07 11:33
http://vetemshqip.info/drejtesia-e-korruptuar-gjykata-rrezon-policine-ne-70-te-rasteve-se-heqjes-se-patentave/20%Monthly2014-07-07 09:05
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-7-korrik-2014/20%Monthly2014-07-07 05:45
http://vetemshqip.info/filmim-shqiptaret-serish-ne-proteste-ne-tetove-perleshje-policine/20%Monthly2014-07-06 20:26
http://vetemshqip.info/te-rinjte-seks-ne-publik-policia-shpall-ne-kerkim/20%Monthly2014-07-06 20:16
http://vetemshqip.info/vrasje-e-trefishte-ne-peze-helmes-burri-vret-gruan-vellane-e-ne-fund-veten-video/20%Monthly2014-07-06 20:13
http://vetemshqip.info/cili-vend-ka-rezervat-te-medha-te-arit/20%Monthly2014-07-06 08:55
http://vetemshqip.info/xhihadistet-e-isis-mesazh-edhe-ne-gjuhen-shqipe-kerkoni-vdekjen-ne-cdo-vend/20%Monthly2014-07-06 08:52
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-6-korrik-2014/20%Monthly2014-07-06 06:36
http://vetemshqip.info/ja-si-fuste-ne-kurth-viktimat-supermashtruesi-fierit/20%Monthly2014-07-05 14:49
http://vetemshqip.info/itali-fqinji-vret-thike-shqiptarin-pas-nje-zenke/20%Monthly2014-07-05 14:33
http://vetemshqip.info/llogaritari-britanik-vjedh-2-4-milione-sterlina-per-te-kenaqur-gruan-shqiptare/20%Monthly2014-07-05 08:23
http://vetemshqip.info/brazil-gjermani-me-shume-se-nje-gjysmefinale/20%Monthly2014-07-05 08:20
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-5-korrik-2014/20%Monthly2014-07-05 07:13
http://vetemshqip.info/dhuna-policore-ndaj-shqiptareve-reagon-e-shqetesuar-ministria-e-jashtme/20%Monthly2014-07-05 07:03
http://vetemshqip.info/denimi-shqiptareve-protesta-masive-dhe-perleshje-ne-shkup/20%Monthly2014-07-04 15:25
http://vetemshqip.info/foto-lajm-19-shpikjet-te-cmendura-te-japonise/20%Monthly2014-07-04 11:11
http://vetemshqip.info/sherr-per-postin-e-kryetarit-te-pd-se-ne-durres-basha-qeteson-gjendjen/20%Monthly2014-07-04 10:54
http://vetemshqip.info/flamurtari-ben-mrekulline-fitore-kualifikimi-ne-tbilisi-humbet-kukesi-barazon-laci/20%Monthly2014-07-04 08:22
http://vetemshqip.info/stresi-ne-pune-nje-profesor-gjen-sekretin-per-shmangien-e-saj/20%Monthly2014-07-04 07:05
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-4-korrik-2014/20%Monthly2014-07-03 21:04
http://vetemshqip.info/panik-ne-kampin-gjerman-7-lojtare-te-semur-para-ndeshjes-francen/20%Monthly2014-07-03 17:36
http://vetemshqip.info/nusja-8-vjecare-humb-jeten-naten-e-pare-te-marteses/20%Monthly2014-07-03 11:40
http://vetemshqip.info/matura-shteterore-ja-notat-e-lendeve-zgjedhje/20%Monthly2014-07-03 05:33
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-3-korrik-2014/20%Monthly2014-07-03 05:30
http://vetemshqip.info/lazarat-47-eshte-numri-rekord-te-arrestuarve-priten-te-tjera/20%Monthly2014-07-02 18:41
http://vetemshqip.info/mjeku-qe-prodhon-viruset-vdekje-prurese/20%Monthly2014-07-02 18:37
http://vetemshqip.info/pushohet-nga-puna-ne-policine-e-shtetit-nipi-berishes/20%Monthly2014-07-02 16:21
http://vetemshqip.info/prova-te-reja-per-vrasjen-e-artan-santos/20%Monthly2014-07-02 07:18
http://vetemshqip.info/polaket-300-euro-per-te-zbuluar-mrekullite-e-shqiperise/20%Monthly2014-07-02 07:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-2-korrik-2014/20%Monthly2014-07-02 05:48
http://vetemshqip.info/filmim-ja-pse-nuk-duhet-ti-besoni-facebook-ut/20%Monthly2014-07-01 19:47
http://vetemshqip.info/sekreti-nje-martese-te-lumtur-flini-zhveshur/20%Monthly2014-07-01 17:00
http://vetemshqip.info/supermashtruesi-nga-fieri-qe-futi-ne-kurth-900-veta/20%Monthly2014-07-01 16:54
http://vetemshqip.info/video-gjergj-qafiri-gjergj-muti-xhihadistet-shajne-dhe-peshtyjne-bustin-e-skenderbeut/20%Monthly2014-07-01 13:03
http://vetemshqip.info/kufiri-detar-greqia-rihap-ceshtjen-pas-statusit/20%Monthly2014-07-01 09:17
http://vetemshqip.info/horoskopi-ditor-dates-1-korrik-2014/20%Monthly2014-07-01 06:14