XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/video-majk-tajson-kur-isha-femije-kane-dhunuar-seksualisht/20%Monthly2014-10-31 19:00
http://vetemshqip.info/edhe-uji-njelloj-si-energjia150-milione-dollare-humbje-ne-vit/20%Monthly2014-10-31 18:58
http://vetemshqip.info/bie-autobusi-18-persona-vdesin-dhe-dhjetera-te-tjere-plagosen/20%Monthly2014-10-31 18:57
http://vetemshqip.info/reforma-territoriale-82-grupe-nismetare-nga-komuna-dhe-bashki-depozitojne-kerkese-per-referendum/20%Monthly2014-10-31 14:59
http://vetemshqip.info/levizja-fol-ben-publike-pasurite-e-zyrtareve-te-kosoves/20%Monthly2014-10-31 14:59
http://vetemshqip.info/foto-shqiptaret-bejne-prite-platinise-protesta-ne-finlande/20%Monthly2014-10-31 09:36
http://vetemshqip.info/hakerat-sulmojne-faqen-serbe-vendosin-flamurin-e-dronit-shqiptar/20%Monthly2014-10-31 09:32
http://vetemshqip.info/e-dini-shtetin-injorant-ja-cili-eshte/20%Monthly2014-10-31 08:19
http://vetemshqip.info/video-deklarata-tronditese-e-shkencetarit-ne-prag-te-vdekjes-alienet-ekzistojne/20%Monthly2014-10-31 08:17
http://vetemshqip.info/ekzekutohet-ne-lokal-4-plumba-48-vjecari-ne-pranga-njeri-prej-atentatoreve-video/20%Monthly2014-10-31 08:15
http://vetemshqip.info/c-e-o-apple-tim-cook-jam-krenar-qe-jam-gay/20%Monthly2014-10-30 21:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-31-tetor-2014/20%Monthly2014-10-30 21:36
http://vetemshqip.info/video-djali-ekzekuton-nenen-dhe-shkelmon-koken-ne-rruge/20%Monthly2014-10-30 14:49
http://vetemshqip.info/foto-aksioni-per-energjine-shperthen-humori-ne-facebook/20%Monthly2014-10-30 14:47
http://vetemshqip.info/shkolla-gjermane-merr-emrin-e-shqiptarit-qe-shpetoi-hebrenjte/20%Monthly2014-10-30 14:45
http://vetemshqip.info/pornostarja-hidhet-nga-kati-trete-thyen-kembet/20%Monthly2014-10-30 10:47
http://vetemshqip.info/kategoria-superiore-tirana-dhe-partizani-ruajne-kryesimin/20%Monthly2014-10-30 09:46
http://vetemshqip.info/video-hamburg-bayern-tifozi-sulmon-ribery-ne/20%Monthly2014-10-30 09:39
http://vetemshqip.info/serie-befasohet-juve-e-kap-roma/20%Monthly2014-10-30 09:35
http://vetemshqip.info/kryepolici-rrugores-ju-mashtrojne-nuk-ka-gjoba-per-jelek-e-fikese-zjarri/20%Monthly2014-10-30 07:51
http://vetemshqip.info/intervista-mesila-doda-se-kemi-opoziten-gjekundi-konferencat-nuk-zevendesojne-grupin-parlamentar/20%Monthly2014-10-29 22:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-30-tetor-2014/20%Monthly2014-10-29 22:01
http://vetemshqip.info/intervista-fevziu-nuk-besoj-se-do-te-kete-rigjykim-per-21-janarin-kryeministri-kishte-dijeni-per-arrestimin-e-fullanit-per-pd-ne-lulzim-basha-zgjidhja-e-vetme/20%Monthly2014-10-29 19:50
http://vetemshqip.info/video-shikoni-sa-meshkuj-e-ngacmojne-kete-vajze/20%Monthly2014-10-29 16:51
http://vetemshqip.info/virxhinia-shperthen-anija-kozmike-e-nasa-s-pas-leshimit/20%Monthly2014-10-29 13:19
http://vetemshqip.info/rama-sdo-rrisim-cmimin-e-energjise-ne-shenjester-bizneset-abuzues/20%Monthly2014-10-29 13:07
http://vetemshqip.info/loriku-beogradi-nuk-mbyllet-kaq-komenti-qe-lendoi-shume-ai-mbeses-se-berishes/20%Monthly2014-10-29 07:30
http://vetemshqip.info/video-aksioni-kunder-vjedhjes-se-energjise-elektrike-35-te-arrestuar-plus-nje-faturist/20%Monthly2014-10-29 07:28
http://vetemshqip.info/skandali-vllaznia-humb-ndeshjen-ne-ligen-ballkanike-te-basketbollit-pse-nuk-punonte-tabela/20%Monthly2014-10-28 20:34
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-29-tetor-2014/20%Monthly2014-10-28 20:31
http://vetemshqip.info/raporti-mbi-lehtesine-e-te-berit-biznes-shqiperia-shenon-permiresime/20%Monthly2014-10-28 19:46
http://vetemshqip.info/te-kete-6-dite-erresire-te-plote-ne-dhjetor/20%Monthly2014-10-28 18:37
http://vetemshqip.info/ja-kush-te-jete-guvernatorja-e-re-e-bsh-se/20%Monthly2014-10-28 18:35
http://vetemshqip.info/marin-mema-artan-grubi-mbrojini-shqiptaret-ne-parlament-e-jo-ne-facebook/20%Monthly2014-10-28 13:04
http://vetemshqip.info/qeni-shtiret-si-ngordhur-sapo-e-marrin-nga-zoti-video/20%Monthly2014-10-28 13:02
http://vetemshqip.info/video-maradona-filmohet-duke-dhunuar-ish-te-dashuren/20%Monthly2014-10-28 12:57
http://vetemshqip.info/kreu-vullnetareve-ruse-ne-ukraine-gati-per-kosove-nese-na-therrasin-vellezerit-erbefoto/20%Monthly2014-10-28 08:25
http://vetemshqip.info/serbia-trembet-ndeshja-e-kthimit-pa-tifoze-ne-shkoder-incidentin-e-nisen-shqiptaret/20%Monthly2014-10-28 08:21
http://vetemshqip.info/artistet-rritjen-e-cmimit-te-energjise-elektrike-ta-perballojme-batanije/20%Monthly2014-10-28 08:20
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-28-tetor-2014/20%Monthly2014-10-27 21:05
http://vetemshqip.info/nje-portret-per-ramadan-perhatin-njeriun-e-naftes-shqiptare/20%Monthly2014-10-27 20:26
http://vetemshqip.info/guvernatori-qe-sdekreton-nishani/20%Monthly2014-10-27 20:12
http://vetemshqip.info/vidhte-per-te-paguar-studimet-arrestohet-studentja-shqiptare-ne-mynih/20%Monthly2014-10-27 16:45
http://vetemshqip.info/bllokimi-monopolit-te-skanimit-kompania-kerkon-359-mln-nga-qeveria/20%Monthly2014-10-27 16:44
http://vetemshqip.info/aktiviteti-tmerrshem-kriminal-ratko-mlladicit/20%Monthly2014-10-27 09:59
http://vetemshqip.info/foto-spiropali-martohet-salarjonin-ja-fotot-e-ceremonise/20%Monthly2014-10-27 09:57
http://vetemshqip.info/juventus-shkeputet-serish-milan-nuk-arrin-te-fitoje-kunder-fiorentines/20%Monthly2014-10-27 08:15
http://vetemshqip.info/energjia-skadon-ultimatumi-5-ditor-pritet-tmerri-per-hajdutet/20%Monthly2014-10-27 08:13
http://vetemshqip.info/kategoria-superiore-tirana-dhe-partizani-nuk-ndalen/20%Monthly2014-10-27 08:11
http://vetemshqip.info/historiania-angleze-rama-po-paraqet-fytyren-e-re-te-shqiperise-ne-bote/20%Monthly2014-10-27 07:55
http://vetemshqip.info/cudia-arrestohen-per-nje-puthje-ne-facebook/20%Monthly2014-10-27 06:50
http://vetemshqip.info/shpikja-e-studentes-indiane-karikim-i-celularit-per-30-sekonda/20%Monthly2014-10-27 06:40
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-27-tetor-2014/20%Monthly2014-10-26 20:43
http://vetemshqip.info/prokuroria-e-duhet-te-marre-te-pandehur-mbesen-e-berishes-per-nxitje-te-urrejtjes-etnike/20%Monthly2014-10-26 18:18
http://vetemshqip.info/shume-se-gjysma-e-grave-te-dhunuara-terheqin-padite-e-tyre/20%Monthly2014-10-26 16:34
http://vetemshqip.info/mesila-doda-po-largohet-nga-pd-ja/20%Monthly2014-10-26 16:33
http://vetemshqip.info/skrapar-e-ze-poshte-masivi-gureve-vdes-54-vjecari/20%Monthly2014-10-26 11:41
http://vetemshqip.info/herolind-shala-tjeter-gol-feston-si-shqiponje/20%Monthly2014-10-26 09:31
http://vetemshqip.info/emisioni-satirik-ne-shba-platini-njeriu-keq-ne-boten-e-sportit-video/20%Monthly2014-10-26 09:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-ditor-26-tetor-2014/20%Monthly2014-10-26 06:46
http://vetemshqip.info/tahiri-nishanit-presidenti-rol-kyc-ne-procedimin-e-gjyqtareve-ska-nevoje-per-percjellje-postare/20%Monthly2014-10-25 21:04
http://vetemshqip.info/pallat-pa-leje-arrestohet-biznesmeni-i-dyte-dritan-molla/20%Monthly2014-10-25 19:15
http://vetemshqip.info/video-james-tremb-barcen-spektakel-ne-stervitje/20%Monthly2014-10-25 11:46
http://vetemshqip.info/video-vrasje-makaber-ne-nju-jork/20%Monthly2014-10-25 09:41
http://vetemshqip.info/foto-supermbesa-e-berishes-e-lumtur-per-vendimin-e-uefa-s/20%Monthly2014-10-25 09:32
http://vetemshqip.info/nje-termet-52-balle-rihter-godet-ne-veri-te-greqise/20%Monthly2014-10-25 09:29
http://vetemshqip.info/fischer-shqiperia-eshte-cliruar-4-dhjetor/20%Monthly2014-10-25 08:36
http://vetemshqip.info/deshmia-nga-shba-si-na-mori-fazllici-1-mln-dollare-per-pd-ne-e-berishes/20%Monthly2014-10-25 08:35
http://vetemshqip.info/franca-e-heq-kosoven-nga-lista-e-vendeve-te-sigurta/20%Monthly2014-10-25 08:30
http://vetemshqip.info/the-guardian-mjaft-e-perkedhelet-serbine/20%Monthly2014-10-24 20:32
http://vetemshqip.info/horoskopi-ditor-25-tetor-2014/20%Monthly2014-10-24 19:44
http://vetemshqip.info/te-dhjerepor-krenar/20%Monthly2014-10-24 19:14
http://vetemshqip.info/opinion-fitoi-ivani/20%Monthly2014-10-24 17:55
http://vetemshqip.info/fshf-akuzon-rende-uefa-po-trukon-ndeshjet/20%Monthly2014-10-24 14:31
http://vetemshqip.info/njolla-e-cokollates-qe-u-kthye-ne-kancer-lekure/20%Monthly2014-10-24 14:28
http://vetemshqip.info/proteste-e-studenteve-te-inxhinierise/20%Monthly2014-10-24 11:46
http://vetemshqip.info/qeveria-synon-te-zgjidhe-perfundimisht-ceshtjen-e-kthimit-dhe-kompensimit-te-pronave/20%Monthly2014-10-24 11:01
http://vetemshqip.info/ngjela-armando-duka-te-pezullohet-si-president-i-fshf/20%Monthly2014-10-24 10:42
http://vetemshqip.info/politika-denon-vendimin-e-uefa-s-rama-sot-nuk-pati-drejtesi-brace-e-neveritshme/20%Monthly2014-10-24 09:52
http://vetemshqip.info/uefa-shqiperia-humb-3-0-ne-tavoline/20%Monthly2014-10-24 07:33
http://vetemshqip.info/europa-league-fitore-per-besiktas-fiorentina-villarreal-dhe-gladbach/20%Monthly2014-10-24 07:03
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-24-tetor-2014/20%Monthly2014-10-23 20:13
http://vetemshqip.info/video-sherri-cuditshem-qe-keni-pare-ndonjehere/20%Monthly2014-10-23 14:02
http://vetemshqip.info/ish-perndjekuri-dhurate-per-enverin-urinon-tek-varri-video/20%Monthly2014-10-23 13:59
http://vetemshqip.info/uefa-shtyn-vendimin-per-serbi-shqiperi-te-jepet-te-premten/20%Monthly2014-10-23 13:26
http://vetemshqip.info/9-mite-qe-duhen-rrezuar-rreth-shkaktareve-te-kancerit-ne-gji/20%Monthly2014-10-23 13:20
http://vetemshqip.info/edhe-beshiktashi-bllokohet-ne-aeroport-nga-policia-serbe/20%Monthly2014-10-23 13:17
http://vetemshqip.info/otava-zbulohet-atentatori-xhihadist-qe-vrau-ushtarin-italo-kanadez/20%Monthly2014-10-23 13:16
http://vetemshqip.info/foto-pajtim-kasami-nje-shqiponje-ne-mes-te-greqise/20%Monthly2014-10-23 09:03
http://vetemshqip.info/sokol-balla-baton-haxhiu-spiunoi-tek-serbet-per-olsi-ramen/20%Monthly2014-10-23 09:01
http://vetemshqip.info/fiks-fare-denoncon-abuzimin-gjobat/20%Monthly2014-10-23 08:15
http://vetemshqip.info/mbyllet-televizioni-deputetit-te-pd-se/20%Monthly2014-10-23 08:11
http://vetemshqip.info/bushati-dhe-ahmetaj-sot-ne-beograd/20%Monthly2014-10-23 08:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-23-tetor-2014/20%Monthly2014-10-23 05:40
http://vetemshqip.info/grida-duma-ne-vend-te-jozefina-topallit-plas-sherri-ne-pd/20%Monthly2014-10-22 19:35
http://vetemshqip.info/uragani-gonzalo-po-vjen-ne-shqiperi/20%Monthly2014-10-22 19:32
http://vetemshqip.info/fotot-sulme-me-arme-zjarri-brenda-parlamentit-kanadez-nje-ushtar-i-vdekur/20%Monthly2014-10-22 17:30
http://vetemshqip.info/osbe-shqiperia-serbia-e-bosnja-te-hetojne-sulmet-e-hakerave-ndaj-faqeve-te-mediave/20%Monthly2014-10-22 17:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-22-tetor-2014/20%Monthly2014-10-21 20:09
http://vetemshqip.info/fshf-dorezon-mbrojtjen-ne-uefa/20%Monthly2014-10-21 18:42
http://vetemshqip.info/riaktivizohet-xhihadizmi-ne-xhamine-e-tiranes-prokuroria-kerkon-ndihmen-e-kmsh/20%Monthly2014-10-21 16:17
http://vetemshqip.info/video-gazetari-shqiptar-leshon-dronin-ne-televizionin-serb/20%Monthly2014-10-21 16:13
http://vetemshqip.info/pilotin-e-ze-gjumi-gjate-kohes-qe-drejtonte-avionin-100-pasagjere/20%Monthly2014-10-21 13:26
http://vetemshqip.info/kafja-ul-performancen-e-meshkujve/20%Monthly2014-10-21 09:40
http://vetemshqip.info/kjo-eshte-tezja-e-kokaines/20%Monthly2014-10-21 09:19
http://vetemshqip.info/hoffman-shtyrja-e-vizites-ne-beograd-zgjedhje-e-zgjuar-perpjekje-nga-te-dyja-palet-per-pajtim/20%Monthly2014-10-21 09:17
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-21-tetor-2014/20%Monthly2014-10-21 05:25
http://vetemshqip.info/dhuna-e-serbeve-hakmarrje-per-deshtimin-e-milloshevicit-ne-ballkan/20%Monthly2014-10-20 16:38
http://vetemshqip.info/video-sherr-mes-femrash-ne-tirane-kalimtaret-nuk-reagojne/20%Monthly2014-10-20 16:33
http://vetemshqip.info/bulqize-oshee-ja-u-pret-dritat-banoret-hedhin-ne-ere-shtyllen-e-tensionit/20%Monthly2014-10-20 13:30
http://vetemshqip.info/corriere-delegacioni-shqiptar-shkoi-ne-kazino-kodheli-padit-gazeten-italiane/20%Monthly2014-10-20 13:29
http://vetemshqip.info/nishani-kunder-rishikimit-te-historise-per-figuren-e-enver-hoxhes/20%Monthly2014-10-20 13:28
http://vetemshqip.info/ansi-agolli-vucic-te-kerkoje-falje-ne-stadium-ishin-35-mije-primtive/20%Monthly2014-10-20 06:54
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-20-tetor-2014/20%Monthly2014-10-20 06:01
http://vetemshqip.info/misioni-sekret-amerikan-ne-orbite/20%Monthly2014-10-19 19:43
http://vetemshqip.info/perpjekja-serbe-per-tu-rifaktorizuar-si-viktime-e-shqiptareve/20%Monthly2014-10-19 19:24
http://vetemshqip.info/shtyhet-vizita-e-rames-ne-beograd-kryeministria-te-zhvillohet-10-nentor/20%Monthly2014-10-19 16:52
http://vetemshqip.info/tmerri-isis-femrat-luftetare/20%Monthly2014-10-19 07:16
http://vetemshqip.info/boks-shqiperia-gjunjezon-rusine-gjetani-triumfon-nokaut/20%Monthly2014-10-19 07:12
http://vetemshqip.info/mark-zuckerberg-dhuron-25-milione-per-te-luftuar-virusin-ebola/20%Monthly2014-10-19 07:10
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-19-tetor-2014/20%Monthly2014-10-19 07:08
http://vetemshqip.info/merkel-terheq-veshin-putinit/20%Monthly2014-10-18 19:31
http://vetemshqip.info/receta-5000-vjecare-qe-kuron-semundjet/20%Monthly2014-10-18 19:29
http://vetemshqip.info/digjet-flamuri-shqiptar-ne-beograd-video/20%Monthly2014-10-18 19:27
http://vetemshqip.info/basha-politika-te-heqe-dore-nga-bllokimi-i-projekteve/20%Monthly2014-10-18 09:38
http://vetemshqip.info/berisha-zhvillimet-e-fundit-ne-beograd-eksplozion-i-albanofobise/20%Monthly2014-10-18 09:32
http://vetemshqip.info/aksidentohet-kryeministri-serb-aleksander-vucic-mos-e-bene-shqiptaret-edhe-kete/20%Monthly2014-10-18 08:21
http://vetemshqip.info/fshf-raport-mjekoligjor-para-uefa-s/20%Monthly2014-10-18 08:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-18-tetor-2014/20%Monthly2014-10-18 05:37
http://vetemshqip.info/rama-shqiperia-e-madhe-makthi-serbeve/20%Monthly2014-10-17 19:38
http://vetemshqip.info/fotot-metisha-schaefer-cfare-muskujsh/20%Monthly2014-10-17 15:05
http://vetemshqip.info/sekretari-i-pergjithshem-i-mpj-se-qirjako-qirko-kerkon-te-hiqet-nga-faqja-zyrtare-e-presidences-greke-termi-himara-e-vorioepirit/20%Monthly2014-10-17 15:03
http://vetemshqip.info/foto-lajm-futbolli-nuk-ka-lidhje-me-ate-qe-ndodhi-ne-beograd/20%Monthly2014-10-17 15:02
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-17-tetor-2014/20%Monthly2014-10-17 12:03
http://vetemshqip.info/putin-viziton-serbine-ju-mbeshtesim-per-kosoven-serbe/20%Monthly2014-10-16 20:12
http://vetemshqip.info/babai-i-taulant-xhakes-edhe-sikur-te-me-vdiste-djali-ne-beograd-per-flamur-do-te-isha-krenar/20%Monthly2014-10-16 19:30
http://vetemshqip.info/shqiperia-e-madhe-ne-stadiumin-e-partizanit/20%Monthly2014-10-16 19:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-16-tetor-2014/20%Monthly2014-10-16 06:50
http://vetemshqip.info/shokon-mbesa-e-berishes-desara-malltezi-ne-mbrojtje-te-serbeve/20%Monthly2014-10-15 14:40
http://vetemshqip.info/misteri-arrestimit-te-vellait-te-kryeministrit-olsi-rames-ne-polici/20%Monthly2014-10-15 12:10
http://vetemshqip.info/foto-galeri-skuqet-tirana-prishtina-dhe-shkupi/20%Monthly2014-10-15 12:08
http://vetemshqip.info/tifozet-serbe-djegin-flamurin-e-nato-s/20%Monthly2014-10-15 12:03
http://vetemshqip.info/krasniqi-serbet-nuk-pranojne-genocidin-si-mund-te-pranojne-dhunen-per-nje-ndeshje-futbolli/20%Monthly2014-10-15 11:12
http://vetemshqip.info/nacionalizem-i-shendetshem-ose-perse-fitojme-7-me-1/20%Monthly2014-10-15 11:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-15-tetor-2014/20%Monthly2014-10-15 06:15
http://vetemshqip.info/videoja-e-plote-ja-si-nisi-incidenti-ne-beograd-tmerri-qe-kaluan-djemte-tane/20%Monthly2014-10-15 06:09
http://vetemshqip.info/zbulohet-gaforrja-moster-plot-15-metra-video/20%Monthly2014-10-14 16:40
http://vetemshqip.info/infermierja-vret-38-paciente-e-bezdisnin/20%Monthly2014-10-14 16:32
http://vetemshqip.info/ndeshje-futbolli-apo-lufte-3500-police-blindojne-stadiumin-ne-beograd/20%Monthly2014-10-14 12:30
http://vetemshqip.info/berzh-100-milione-euro-kredi-per-sigurimin-e-depozitave/20%Monthly2014-10-14 12:21
http://vetemshqip.info/deshmia-per-vrasjen-e-santoshalimi-prokuroria-te-nise-hetimin/20%Monthly2014-10-14 12:18
http://vetemshqip.info/foto-ja-makina-e-pare-fluturuese/20%Monthly2014-10-14 07:12
http://vetemshqip.info/video-4-000-police-blindojne-kuqezinjte/20%Monthly2014-10-14 07:05
http://vetemshqip.info/foto-tentoi-te-perdhunonte-adoleshenten-priten-gjenitalet/20%Monthly2014-10-14 06:58
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-14-tetor-2014/20%Monthly2014-10-13 20:41
http://vetemshqip.info/rritet-akciza-per-duhanin-24-leke-shtrenjte-cdo-pakete/20%Monthly2014-10-13 16:54
http://vetemshqip.info/video-ja-si-trajnohen-ushtaret-e-isis/20%Monthly2014-10-13 10:20
http://vetemshqip.info/biznesmeni-shqiptar-cmend-te-gjithe-1-milion-euro-per-fitoren-e-kuqezinjve-ndaj-serbise/20%Monthly2014-10-13 08:49
http://vetemshqip.info/video-ja-si-merr-droge-nje-femer-serbe/20%Monthly2014-10-13 08:30
http://vetemshqip.info/alarm-per-bombe-ne-aeroportin-nene-tereza-gjendet-nje-valixhe-e-dyshimte/20%Monthly2014-10-13 08:02
http://vetemshqip.info/ja-si-u-manipuluan-zgjedhjet-ne-kuvendin-e-pd-se/20%Monthly2014-10-13 07:41
http://vetemshqip.info/prokuroria-e-vlores-akuzon-perfaqesuesin-e-agimit-te-arte-per-nxitje-te-urrejtjes-kombetare/20%Monthly2014-10-13 06:47
http://vetemshqip.info/akuzohen-per-shperdorim-detyre-ish-kreu-i-inuk-zyhdi-dajti-dhe-14-inspektore-dergohen-ne-gjyq/20%Monthly2014-10-13 06:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-13-tetor-2014/20%Monthly2014-10-12 20:16
http://vetemshqip.info/serbet-per-liderin-e-plisave-skandal-vjen-terroristi-uck-se/20%Monthly2014-10-12 17:48
http://vetemshqip.info/berat-rama-peruron-pedonalen-e-qytetit-po-mbajme-cdo-premtim/20%Monthly2014-10-12 17:46
http://vetemshqip.info/djali-rames-fotoreporter-ne-elbasan-arena-foto-lajm/20%Monthly2014-10-12 14:00
http://vetemshqip.info/lazaratgjykata-vendos-arrest-shtepie-per-gruan-dhe-kunaten-e-gate-mahmutajt/20%Monthly2014-10-12 12:00
http://vetemshqip.info/fotot-kim-kardashian-harron-recipetat/20%Monthly2014-10-12 12:00
http://vetemshqip.info/express-godasin-enveristet-e-perbetuar-te-kosoves-cohu-enver/20%Monthly2014-10-12 11:44
http://vetemshqip.info/barazim-1-1-berisha-shpeton-kombetaren-ne-fund/20%Monthly2014-10-12 08:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-12-tetor-2014/20%Monthly2014-10-12 07:18
http://vetemshqip.info/cmimi-ri-per-energjine-elektrike-ja-si-te-llogaritet/20%Monthly2014-10-11 17:46
http://vetemshqip.info/albano-apartamentit-2xl-denohet-tre-muaj-burg/20%Monthly2014-10-11 17:02
http://vetemshqip.info/qellohet-arme-15-minuta-pasi-kishte-perfunduar-denimin-15-vjet-burg/20%Monthly2014-10-11 17:00
http://vetemshqip.info/nje-histori-dashurie-qe-sjell-traditen-spanjolle-ne-tirane/20%Monthly2014-10-11 12:36
http://vetemshqip.info/antiverior-dhe-antimysliman-maks-velo-kerkon-falje-dhe-terhiqet/20%Monthly2014-10-11 12:27
http://vetemshqip.info/ne-emer-te-kombit/20%Monthly2014-10-11 11:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-11-tetor-2014/20%Monthly2014-10-11 05:17
http://vetemshqip.info/meta-ja-sa-vite-te-jetoj-intervista-e-plote/20%Monthly2014-10-10 18:20
http://vetemshqip.info/biseda-sekrete-mziu-tafaj-votova-kater/20%Monthly2014-10-10 15:05
http://vetemshqip.info/sektori-minerar-rama-e-futim-ne-binaret-qe-sigurojne-progres-po-ndahemi-nga-e-kaluara/20%Monthly2014-10-10 10:24
http://vetemshqip.info/hidhet-nga-kati-2-te-petro-ninit-shpeton-gjimnazistja/20%Monthly2014-10-10 09:34
http://vetemshqip.info/studiuesit-virusi-ebola-mund-te-perhapet-edhe-nga-ajri/20%Monthly2014-10-10 09:19
http://vetemshqip.info/pd-akuza-rames-po-perhap-frymen-e-dhunimit-te-institucioneve/20%Monthly2014-10-10 09:16
http://vetemshqip.info/si-drogoi-shqiptari-qe-njoha-ne-facebook/20%Monthly2014-10-10 09:14
http://vetemshqip.info/e-verteta-e-nuses-12-vjecare-nga-norvegjia/20%Monthly2014-10-10 09:10
http://vetemshqip.info/kreret-e-politikes-se-kosoves-marrin-sinjale-nga-be-per-zgjidhjen-e-krizes-presidentja-jahjaga-ne-pritje-te-ideve-te-reja/20%Monthly2014-10-10 08:45
http://vetemshqip.info/avionet-ushtarake-f16-italiane-trembin-shqiptaret/20%Monthly2014-10-10 06:14
http://vetemshqip.info/15-ne-muaj-per-te-qendruar-e-virgjer/20%Monthly2014-10-10 06:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-10-tetor-2014/20%Monthly2014-10-09 21:11
http://vetemshqip.info/kreu-bashkesise-islame-rolex-35-mije-euro/20%Monthly2014-10-09 17:03
http://vetemshqip.info/studimi-madh-shkencor-konfirmon-se-pas-vdekjes-ka-jete/20%Monthly2014-10-09 14:38
http://vetemshqip.info/raporti-fisheket-shqiptare-ne-duart-e-isis/20%Monthly2014-10-09 12:07
http://vetemshqip.info/filmim-himni-kombetar-per-te-pare-ne-elbasan-arena/20%Monthly2014-10-09 09:50
http://vetemshqip.info/dy-like-ne-paris/20%Monthly2014-10-09 09:08
http://vetemshqip.info/serbet-ktheni-biletat-asnje-shqiptar-se-kalon-kufirin/20%Monthly2014-10-09 07:51
http://vetemshqip.info/filmimi-qe-arriti-20-milione-shikime-ne-tri-dite/20%Monthly2014-10-09 07:40
http://vetemshqip.info/muc-nano-nxehet-aldo-bumcin-cme-bilbilos-idiotesira/20%Monthly2014-10-09 07:35
http://vetemshqip.info/kreu-i-pd-se-per-gjirokaster-ne-lazarat-terror-policor-nga-pinoceti-shqiptar/20%Monthly2014-10-09 07:22
http://vetemshqip.info/parandalohet-nje-vrasje-ne-peshkopi-ne-pranga-i-dyshuari/20%Monthly2014-10-09 07:22
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-9-tetor-2014/20%Monthly2014-10-09 07:12
http://vetemshqip.info/paul-krugman-ne-mbrojtje-te-obames-nje-nga-presidentet-me-te-suksesshem-te-historise-amerikane/20%Monthly2014-10-08 22:09
http://vetemshqip.info/video-fjolla-morina-kujdes-kur-ecen/20%Monthly2014-10-08 16:31
http://vetemshqip.info/sot-inaugurimi-elbasan-arena/20%Monthly2014-10-08 14:52
http://vetemshqip.info/trazira-ne-lazarat-nje-grup-te-rinjsh-sulmojne-gure-forcat-e-rendit-3-police-te-plagosur/20%Monthly2014-10-08 14:42
http://vetemshqip.info/denohet-banda-e-spiunazhit-ne-maqedoni-akuzohen-per-shitje-te-sekreteve-shteterore/20%Monthly2014-10-08 14:33
http://vetemshqip.info/vetem-nje-eulex-per-drejtesine-na-shpeton-nga-korrupsioni/20%Monthly2014-10-08 11:10
http://vetemshqip.info/harta-fetare-e-botes-33-39-te-krishtere-22-74-myslimane-dhe-1-1-miliarde-ateiste-e-joreligjioze/20%Monthly2014-10-08 08:01
http://vetemshqip.info/ish-kryekomunari-i-fierzeste-maskuarit-me-lidhen-ne-banje-e-me-grabiten/20%Monthly2014-10-08 07:35
http://vetemshqip.info/ps-sondazhe-per-zgjedhjet-ne-bashkine-e-tiranes-tahiri-majko-dhe-kodheli-kandidatet-e-mundshem/20%Monthly2014-10-08 07:35
http://vetemshqip.info/adieu-optimizem/20%Monthly2014-10-08 07:32
http://vetemshqip.info/ringritja-e-pd-apo-20-i-pd/20%Monthly2014-10-08 06:35
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-8-tetor-2014/20%Monthly2014-10-07 20:57
http://vetemshqip.info/zbardhet-progresraporti-ke-se/20%Monthly2014-10-07 16:53
http://vetemshqip.info/foto-lajm-kombetarja-bashkohet-nismes-shqiperia-jo-duhanit/20%Monthly2014-10-07 16:47
http://vetemshqip.info/prokuroria-kerkon-4-vjet-burg-per-kryetarin-bashkise/20%Monthly2014-10-07 12:09
http://vetemshqip.info/kanceri-i-gjiritekonomi-4-barna-te-reja-te-rimbursueshme/20%Monthly2014-10-07 12:06
http://vetemshqip.info/zbulohen-planet-terroriste-te-per-te-depertuar-ne-europe/20%Monthly2014-10-07 12:04
http://vetemshqip.info/korce-kerkoi-marredhenie-seksuale-ne-kembim-te-punes-gruaja-e-denoncon/20%Monthly2014-10-07 09:04
http://vetemshqip.info/fotot-behati-prinsloo-magjeps-me-bukurine-e-saj/20%Monthly2014-10-07 08:48
http://vetemshqip.info/diplomati-rus-serbia-te-marre-veriun-kosova-luginen/20%Monthly2014-10-07 08:38
http://vetemshqip.info/video-aksidenti-tragjik-publikohet-videoja-e-aksidentit-te-bianchit/20%Monthly2014-10-07 07:28
http://vetemshqip.info/te-vjetrit-apo-te-rinjte/20%Monthly2014-10-07 07:19
http://vetemshqip.info/8-rastesite-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2014-10-07 07:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-7-tetor-2014/20%Monthly2014-10-06 20:50
http://vetemshqip.info/mituri-peng-isis-shokon-deklaraten-e-tij/20%Monthly2014-10-06 17:45
http://vetemshqip.info/ne-2015-n-nis-puna-ne-terren-per-tap/20%Monthly2014-10-06 17:32
http://vetemshqip.info/filmim-humbi-bastin-del-e-zhveshur-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2014-10-06 12:46
http://vetemshqip.info/meshkujt-bejne-me-shume-thashetheme-se-grate/20%Monthly2014-10-06 12:16
http://vetemshqip.info/rama-tua-nxijme-jeten-prokuroreve-dhe-gjyqtareve-qe-nuk-bejne-drejtesi/20%Monthly2014-10-06 09:33
http://vetemshqip.info/foto-lajm-peshkatari-durrsak-kap-nje-peshk-gjigand/20%Monthly2014-10-06 08:49
http://vetemshqip.info/rama-dhe-basha-gjejne-prehje-te-nishani/20%Monthly2014-10-06 08:29
http://vetemshqip.info/serish-alket-rizai-sherr-thika-ne-burgun-e-greqise/20%Monthly2014-10-06 08:23
http://vetemshqip.info/izraeli-sulmon-planin-e-suedise-per-palestinen/20%Monthly2014-10-06 08:20
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-6-tetor-2014/20%Monthly2014-10-06 06:21
http://vetemshqip.info/aksident-masiv-ne-greqi-vdesin-4-persona-e-plagosen-23-te-tjere/20%Monthly2014-10-05 19:49
http://vetemshqip.info/viktima-e-sulmit-acid-vendos-te-heqe-masken-pas-2-vitesh-video/20%Monthly2014-10-05 14:34
http://vetemshqip.info/shikoni-se-cka-ndodhe-nese-toka-nuk-rrotullohet-video/20%Monthly2014-10-05 14:28
http://vetemshqip.info/foto-martohen-brenda-partise-gaci-dhe-olta-xhacka-ne-dasme-dhe-cifti-kryeministror/20%Monthly2014-10-05 09:02
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-5-tetor-2014/20%Monthly2014-10-05 08:09
http://vetemshqip.info/foto-kush-e-mbron-edi-ramen/20%Monthly2014-10-04 18:30
http://vetemshqip.info/ndertimi-xhamise-se-re-nis-brenda-nentorit/20%Monthly2014-10-04 18:27
http://vetemshqip.info/foto-ja-kushtet-raciste-te-federates-serbe-per-tifozet-shqiptare/20%Monthly2014-10-04 15:18
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-4-tetor-2014/20%Monthly2014-10-04 06:26
http://vetemshqip.info/serbia-refuzon-tifozet-shqiptare-nga-kosova-nuk-mund-ta-mbeshtesin-shqiperine-ne-beograd/20%Monthly2014-10-03 19:23
http://vetemshqip.info/e-bezdiste-per-te-takuar-te-dashuren-para-pallatit-qellon-me-thike-85-vjecarin/20%Monthly2014-10-03 18:41
http://vetemshqip.info/lajm-i-fundit-arrihet-marreveshja-ps-pdiu-partia-e-idrizit-merr-tre-zevendesministra/20%Monthly2014-10-03 10:24
http://vetemshqip.info/zbulohet-skema-e-trafikut-te-kokaines-burg-tre-shqiptareve/20%Monthly2014-10-03 09:10
http://vetemshqip.info/video-deputeti-pd-se-kercenon-gazetaren/20%Monthly2014-10-03 09:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-3-tetor-2014/20%Monthly2014-10-02 21:29
http://vetemshqip.info/shteti-serb-perkujton-esat-pashe-toptanin-mikun-e-madh-te-serbise/20%Monthly2014-10-02 20:22
http://vetemshqip.info/elbasan-arena-gati-ja-fotot-dhe-cmimet-e-biletave/20%Monthly2014-10-02 18:49
http://vetemshqip.info/liga-e-kampioneve-atletico-mposht-juventusin-vuan-reali/20%Monthly2014-10-02 06:33
http://vetemshqip.info/shkodran-mustafi-kritikon-shqiperine-ja-se-cthote/20%Monthly2014-10-02 06:28
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-2-tetor-2014/20%Monthly2014-10-01 22:16
http://vetemshqip.info/ja-kriteret-dhe-sekretet-per-te-perfituar-lotarine-amerikan/20%Monthly2014-10-01 18:25
http://vetemshqip.info/tekstet-shkollore-greqia-con-shqiperine-ne-bruksel-mohon-historine-e-tokave-iliro-shqiptare/20%Monthly2014-10-01 16:37
http://vetemshqip.info/filmim-cmendet-56-vjecarja-hidhet-makine-nga-ura-e-levizshme/20%Monthly2014-10-01 14:49
http://vetemshqip.info/keto-gjera-mund-te-ndodhin-vetem-ne-nje-proteste-ne-hong-kong/20%Monthly2014-10-01 14:45
http://vetemshqip.info/surprizon-microsoft-prezanton-windows-10/20%Monthly2014-10-01 13:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-1-tetor-2014/20%Monthly2014-10-01 06:33