XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/rama-ne-pushtet-largqofte-jo-sa-berisha/20%Monthly2014-12-31 16:25
http://vetemshqip.info/moti-ndryshon-planet-anija-drejt-vlores/20%Monthly2014-12-31 16:24
http://vetemshqip.info/masat-dhe-porosite-e-policise-per-naten-e-fundvitit/20%Monthly2014-12-31 16:23
http://vetemshqip.info/shenohet-viktima-e-dyte-nga-moti-keq-temperatura-deri-ne-10-grade/20%Monthly2014-12-31 12:15
http://vetemshqip.info/si-ti-besh-femrat-te-bien-ne-kurthin-tend-6-mesime-te-lehta-per-tu-mesuar/20%Monthly2014-12-31 08:30
http://vetemshqip.info/milan-mposht-kampionet-e-botes/20%Monthly2014-12-31 08:25
http://vetemshqip.info/parashikimi-fundit-per-kete-vit-horoskopi-dates-31-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-31 07:51
http://vetemshqip.info/nje-tjeter-anije-700-pasagjere-ne-rrezik-mbytje-ne-korfuz/20%Monthly2014-12-30 12:30
http://vetemshqip.info/pensioni-socialnga-1-janari-2015-perfitojne-5000-persona/20%Monthly2014-12-30 12:22
http://vetemshqip.info/rama-del-nga-balta-ura-e-gorices-ne-berat/20%Monthly2014-12-30 12:18
http://vetemshqip.info/vdes-ne-aksident-djali-ish-zv-ministrit-peka/20%Monthly2014-12-30 08:54
http://vetemshqip.info/porosia-e-adelina-ismailit-per-vucic-video/20%Monthly2014-12-30 08:52
http://vetemshqip.info/deti-nxjerr-trupat-e-dy-marinareve-shqiptare/20%Monthly2014-12-30 08:44
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-30-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-29 21:46
http://vetemshqip.info/video-rama-nuk-le-ta-shajne-saliun-ne-kamez/20%Monthly2014-12-29 16:29
http://vetemshqip.info/shkon-ne-5-numri-viktimave-ne-traget-perfundon-evakuimi-pasagjereve/20%Monthly2014-12-29 14:55
http://vetemshqip.info/ja-vjedhjet-dhe-abuzimet-miliona-euro-te-rezar-tacit/20%Monthly2014-12-29 13:08
http://vetemshqip.info/mungesa-e-energjiseoshee-jashte-funksioni-disa-nenstacione-dhe-linja-furnizimi/20%Monthly2014-12-29 11:39
http://vetemshqip.info/fotot-norman-atlantic-ferri-ne-mes-te-detit-24-ore-ne-ujerat-e-adriatikut/20%Monthly2014-12-29 11:39
http://vetemshqip.info/foto-lajm-ja-femrat-seksi-te-2014-es/20%Monthly2014-12-29 08:46
http://vetemshqip.info/video-elhaida-dani-te-perfaqesoje-shqiperine-ne-eurovizion-2015/20%Monthly2014-12-29 08:44
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-29-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-28 22:00
http://vetemshqip.info/8-mite-rreth-seksit/20%Monthly2014-12-28 18:09
http://vetemshqip.info/armina-ngre-biznesin-falimenton-shkelzeni/20%Monthly2014-12-28 18:06
http://vetemshqip.info/ja-castet-nga-djegia-e-tragetit-italian-video/20%Monthly2014-12-28 17:41
http://vetemshqip.info/korfuz-lista-e-22-shqiptareve-qe-ndodhen-ne-tragetin-ne-flake-mpj-mund-te-jene-shume/20%Monthly2014-12-28 14:20
http://vetemshqip.info/cfare-zbuloi-shkenca-ne-vitin-2014/20%Monthly2014-12-28 12:53
http://vetemshqip.info/video-shembet-120-kg-c4-ndertesa-7-kateshe-ne-pogradec/20%Monthly2014-12-28 11:35
http://vetemshqip.info/cmendet-moti-javen-tjeter-temperaturat-zbresin-ne-18-grade/20%Monthly2014-12-28 11:02
http://vetemshqip.info/u-arrestua-per-dritat-var-veten-ne-burg-52-vjecari/20%Monthly2014-12-28 09:22
http://vetemshqip.info/ja-cfare-shkruajne-mediat-serbe-per-terroristin-serb-ne-kosove/20%Monthly2014-12-28 09:21
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-28-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-28 08:22
http://vetemshqip.info/cfare-tha-rama-ne-prishtine/20%Monthly2014-12-27 17:25
http://vetemshqip.info/eksplozivi-i-gjetur-ne-prishtine-ishte-per-ne-shqiperi/20%Monthly2014-12-27 16:50
http://vetemshqip.info/verilindja-mbulohet-nga-debora-ftohti-pushton-vendin/20%Monthly2014-12-27 09:29
http://vetemshqip.info/kreu-bashkise-fier-prane-futjes-ne-burg-nen-akuze-per-shperdorim-detyre/20%Monthly2014-12-27 09:26
http://vetemshqip.info/nderron-jete-mjeshtri-humorit-veli-rada/20%Monthly2014-12-27 09:17
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-27-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-27 09:07
http://vetemshqip.info/shpallet-cmimi-ri-energjise-per-familjaret-furrat-e-bukes-te-paguajn-edhe-pak/20%Monthly2014-12-26 14:25
http://vetemshqip.info/balaj-ndihmon-familjet-e-deshmoreve-te-uck-se/20%Monthly2014-12-26 12:25
http://vetemshqip.info/kapet-shqiptari-qe-furnizonte-partine-italiane-kokaine/20%Monthly2014-12-26 10:04
http://vetemshqip.info/video-nderpritet-energjia-gjate-fjales-se-bashes/20%Monthly2014-12-26 10:02
http://vetemshqip.info/shantazh-100-milion-lek-te-moshuarit-per-seksin/20%Monthly2014-12-26 10:01
http://vetemshqip.info/shmanget-tragjedia-ne-prishtine-makine-eksploziv-para-ambasades-amerikane-arrestohet-serbi/20%Monthly2014-12-26 09:03
http://vetemshqip.info/fahri-balliu-paditet-ne-gjykate-nuk-paguan-kestet-e-kredise/20%Monthly2014-12-26 08:27
http://vetemshqip.info/intervista-moisiu-si-na-humbi-nano-pas-zgjedhjeve-te-2005-s-dhe-biseda-me-rucin/20%Monthly2014-12-26 08:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-26-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-25 21:46
http://vetemshqip.info/video-ati-shenjte-shume-lot-keto-krishtlindje/20%Monthly2014-12-25 16:38
http://vetemshqip.info/si-lindi-festa-e-krishtlindjeve/20%Monthly2014-12-25 13:54
http://vetemshqip.info/ja-te-gjitha-teorite-konspirative-te-vitit-2014/20%Monthly2014-12-25 13:51
http://vetemshqip.info/hong-kong-furgoni-humb-2-mln-ne-rruge-njerezit-mesyjne-parate/20%Monthly2014-12-25 13:23
http://vetemshqip.info/video-mediat-serbe-propagande-te-zeze-pe-uck-ne-ky-eshte-hitleri-kosoves/20%Monthly2014-12-25 11:42
http://vetemshqip.info/foto-lajm-djali-14-vjecar-ronaldos-kapet-mat-mesuesen-27-vjecare/20%Monthly2014-12-25 11:39
http://vetemshqip.info/besimtaret-kremtojne-lindjen-e-krishtit/20%Monthly2014-12-25 11:38
http://vetemshqip.info/debate-ne-ps-per-marreveshjen-me-pd-ne-deputetet-i-kerkojne-llogari-rames/20%Monthly2014-12-25 08:59
http://vetemshqip.info/deputetet-dhurate-vetes-per-festat-e-fundvitit-i-rrisin-vetes-pagat-dhe-shperblimet/20%Monthly2014-12-25 08:47
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-25-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-24 21:02
http://vetemshqip.info/ja-disa-kuriozitete-per-babagjyshin/20%Monthly2014-12-24 20:36
http://vetemshqip.info/milan-viti-2015-te-sjelle-nje-fytyre-te-re-fantazistin/20%Monthly2014-12-24 19:44
http://vetemshqip.info/cmimi-naftes-ne-pikiate-per-festa-ndoshta-20-usdfuci/20%Monthly2014-12-24 19:19
http://vetemshqip.info/video-gazetari-bbc-behet-dru-nga-tymi-droges/20%Monthly2014-12-24 18:12
http://vetemshqip.info/opozita-jep-fund-bojkotit-rezoluta-pd-ps-miratohet-126-vota-pro-dhe-asnje-kunder/20%Monthly2014-12-24 13:39
http://vetemshqip.info/rama-dhe-tahiri-nje-loje-ping-pongu-ne-ambientet-e-reja-te-zjarrfikesve/20%Monthly2014-12-24 11:04
http://vetemshqip.info/kapet-81-kallepe-tritoli-pranga-poseduesit-16-vjecar/20%Monthly2014-12-24 10:58
http://vetemshqip.info/pollo-terhiqet-perseri-pranon-marreveshjen-e-kukanit-shton-vetem-nje-kusht/20%Monthly2014-12-23 23:12
http://vetemshqip.info/si-i-shkoi-huq-fjalimi-rames-ne-takimin-me-gazetaret/20%Monthly2014-12-23 21:47
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-24-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-23 20:47
http://vetemshqip.info/isis-ndalohet-heqja-e-mjekres-dhe-besimi-krishtere/20%Monthly2014-12-23 17:33
http://vetemshqip.info/foto-lajm-belgjike-kryeministri-goditet-patate-te-skuqura-dhe-majoneze/20%Monthly2014-12-23 17:30
http://vetemshqip.info/ne-rusi-te-sekuestrojne-macet-nese-nuk-paguan-taksat/20%Monthly2014-12-23 17:28
http://vetemshqip.info/shperthen-jolie-martesa-eshte-e-lodhshme/20%Monthly2014-12-23 16:10
http://vetemshqip.info/fotot-nje-rast-per-te-ekspozuar-format/20%Monthly2014-12-23 12:28
http://vetemshqip.info/cati-foundation-ndihme-ekonomike-per-140-familje-shkodrane/20%Monthly2014-12-23 12:16
http://vetemshqip.info/alban-hoxha-shpallet-lojtari-vitit-kampionatit-shqiptar/20%Monthly2014-12-23 11:05
http://vetemshqip.info/ekzekutimet-ne-selite-paramendim/20%Monthly2014-12-23 08:57
http://vetemshqip.info/rikthehen-skenat-horror-ne-varrezat-e-korces/20%Monthly2014-12-23 08:56
http://vetemshqip.info/pd-kthehet-ne-kuvend-pas-taulant-balles-konfirmim-edhe-nga-pollo/20%Monthly2014-12-23 08:55
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-23-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-22 21:05
http://vetemshqip.info/foto-lajm-kapen-dy-emigrante-te-fshehur-ne-uleset-e-pasme-te-makines/20%Monthly2014-12-22 20:09
http://vetemshqip.info/foto-lajm-duel-pergjakshem-mes-qenit-dhe-ujkut-ne-rahovec/20%Monthly2014-12-22 20:04
http://vetemshqip.info/skoci-makina-e-mbeturinave-perplas-kalimtaret-6-te-vdekur/20%Monthly2014-12-22 17:19
http://vetemshqip.info/dokumenti-mashtrimi-shitjet-e-apartamenteve-grida-duma-ne-gjykate/20%Monthly2014-12-22 16:57
http://vetemshqip.info/nishani-shpall-listen-e-kandidateve-per-gjykaten-e-larte-ja-emrat/20%Monthly2014-12-22 12:53
http://vetemshqip.info/bertet-allahu-ekber-dhe-plagos-11-persona/20%Monthly2014-12-22 11:40
http://vetemshqip.info/8-vjecari-qe-kendon-teksa-behet-synet-video/20%Monthly2014-12-22 11:38
http://vetemshqip.info/meta-pas-takimit-me-kukan-shpresoj-qe-pd-te-vije-ne-kuvend-para-krishtlindjeve/20%Monthly2014-12-22 10:19
http://vetemshqip.info/the-guardian-uron-krishtlindjet-me-vepren-e-anri-sales/20%Monthly2014-12-22 09:56
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-22-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-21 20:19
http://vetemshqip.info/alarm-peshku-lekur-argjend-vjen-ne-adriatik-ekspertet-eshte-helmues-mos-e-hani/20%Monthly2014-12-21 18:44
http://vetemshqip.info/ja-cfare-denimesh-brutale-jep-isis-foto-lajm/20%Monthly2014-12-21 18:36
http://vetemshqip.info/foto-lajm-bmw-prezanton-makinen-e-re-parkohet-nepermjet-ores/20%Monthly2014-12-21 14:07
http://vetemshqip.info/ja-gjerat-qe-nuk-duhet-tua-thoni-kurre-cifteve-pa-femije/20%Monthly2014-12-21 14:04
http://vetemshqip.info/patos-shperthen-fishekzjarri-ne-duar-lendohet-14-vjecari/20%Monthly2014-12-21 14:02
http://vetemshqip.info/foto-familja-berisha-ne-ballon-presidenciale-mbulohet-e-dashura-e-shkelzenit-armina/20%Monthly2014-12-21 09:42
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-21-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-20 22:18
http://vetemshqip.info/lufta-per-pushtet-arrestimet-suksesi-i-akp-paradokset-e-turqise-se-erdoganit/20%Monthly2014-12-20 20:21
http://vetemshqip.info/ngritja-e-isa-mustafes-ne-kosove/20%Monthly2014-12-20 19:31
http://vetemshqip.info/kryeministri-vijon-inspektimet-ne-korce-rama-vitin-e-ardhshem-te-gjithe-mesuesit-ne-testim/20%Monthly2014-12-20 18:59
http://vetemshqip.info/berisha-si-fyeu-arvizu/20%Monthly2014-12-20 09:58
http://vetemshqip.info/9-fakte-qe-si-dini-mbi-kolesterolin/20%Monthly2014-12-20 08:50
http://vetemshqip.info/arrestohet-mesi-bosi-shqiptar-droges/20%Monthly2014-12-20 08:48
http://vetemshqip.info/tragjedi-dy-viktima-nga-dy-aksidente/20%Monthly2014-12-20 08:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-20-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-20 07:34
http://vetemshqip.info/ku-ndodhet-fidel-kastro/20%Monthly2014-12-19 13:14
http://vetemshqip.info/aksidentohet-per-vdekje-studentja-shqiptare/20%Monthly2014-12-19 13:13
http://vetemshqip.info/fotot-keto-motra-si-kane-problem-puthjet-pasionante-ne-buze/20%Monthly2014-12-19 10:37
http://vetemshqip.info/ndoka-pd-duhet-te-kthehet-ne-kuvend-duhet-te-mbrojme-shtresat-qe-po-neperkemben/20%Monthly2014-12-19 10:37
http://vetemshqip.info/video-rrefimi-dramatik-ushtarit-qe-vrau-causheskun/20%Monthly2014-12-19 07:58
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-19-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-18 21:37
http://vetemshqip.info/video-kopshti-zoologjik-drogon-luanin-qe-vizitoret-te-bejne-foto/20%Monthly2014-12-18 20:53
http://vetemshqip.info/foto-lajm-deshton-ne-testin-e-policise-zvogelon-gjoksin/20%Monthly2014-12-18 20:38
http://vetemshqip.info/provimi-mesuesve-per-punesim-renditja-dhe-piket-ne-te-gjitha-qarqet/20%Monthly2014-12-18 20:29
http://vetemshqip.info/skandali-mashtrimi-azilin-ne-gjermani-policia-aksion-ne-portin-e-vlores/20%Monthly2014-12-18 14:11
http://vetemshqip.info/ja-kush-perfiton-nga-shperblimet-e-vitit-te-ri-variojne-nga-20-400/20%Monthly2014-12-18 13:01
http://vetemshqip.info/rama-godet-serish-ne-beograd-serbia-te-njohe-kosoven/20%Monthly2014-12-18 09:13
http://vetemshqip.info/si-te-hapen-dosjet-e-sigurimit/20%Monthly2014-12-18 08:37
http://vetemshqip.info/supergrabitja-arrestohen-tre-babagjyshet-ilir-kupa-kreu-bandes-kriminale-video/20%Monthly2014-12-18 07:05
http://vetemshqip.info/u-betua-ambasadori-donald-lushqiperia-aleate-e-afert-dhe-nje-mike-e-shteteve-te-bashkuara/20%Monthly2014-12-17 22:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-18-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-17 21:20
http://vetemshqip.info/foto-zbulohet-ne-egjipt-varreza-e-1-milion-mumieve/20%Monthly2014-12-17 21:06
http://vetemshqip.info/edi-rama-na-ka-shkruar-nje-leter/20%Monthly2014-12-17 15:51
http://vetemshqip.info/tirane-zoti-shtepise-vret-arme-zjarri-dy-grabites/20%Monthly2014-12-17 15:19
http://vetemshqip.info/shqiptari-qe-te-jete-pronari-ri-parmes/20%Monthly2014-12-17 15:18
http://vetemshqip.info/fotot-pamjet-e-para-nga-shkolla-e-masakres-ne-pakistan-talebanet-dogjen-te-gjalle-drejtoreshen/20%Monthly2014-12-17 11:09
http://vetemshqip.info/dhjete-truket-per-te-mos-u-shendoshur-gjate-festave/20%Monthly2014-12-17 10:55
http://vetemshqip.info/kodi-penal-8-vjet-burg-kush-nderton-pa-leje/20%Monthly2014-12-17 10:52
http://vetemshqip.info/maqedoni-uck-merr-persiper-sulmet-ndaj-komisariateve/20%Monthly2014-12-17 07:59
http://vetemshqip.info/kina-zbarkon-ne-ballkan-rama-zbardh-marreveshjet-qe-synohen/20%Monthly2014-12-17 07:58
http://vetemshqip.info/apeli-zbut-denimin-ndaj-tiranes-4-jave-pa-tifoze/20%Monthly2014-12-17 07:56
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-17-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-16 21:20
http://vetemshqip.info/krijohet-nje-universitet-fantazme-reagon-ministria-e-arsimit/20%Monthly2014-12-16 20:31
http://vetemshqip.info/skandali-ne-gjykaten-e-shkodres-ja-gjyqtaret-e-perfshire/20%Monthly2014-12-16 20:11
http://vetemshqip.info/arben-zibri-fiton-cmimin-pashko-dhe-10-mije-usd/20%Monthly2014-12-16 19:44
http://vetemshqip.info/tre-vrasje-ne-dite-hakmarrja-dhe-krimi-ne-familje-trondisin-vendin/20%Monthly2014-12-16 15:42
http://vetemshqip.info/ujku-adoleshent-wall-street/20%Monthly2014-12-16 10:34
http://vetemshqip.info/fiks-fare-zbardh-nje-tjeter-skandal-ne-drejtesi/20%Monthly2014-12-16 10:33
http://vetemshqip.info/tragjedi-ne-fushe-preze-gjyshi-vret-nipin-e-pas-veten/20%Monthly2014-12-16 10:32
http://vetemshqip.info/greqia-shqiperia-te-paraqese-faktet/20%Monthly2014-12-16 08:37
http://vetemshqip.info/perse-rusia-po-blen-shume-arme/20%Monthly2014-12-16 08:35
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-16-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-16 07:51
http://vetemshqip.info/bosnja-voton-kunder-kosoves-ne-karten-e-atlantikut-ambasadori-serb-braktis-takimin/20%Monthly2014-12-15 14:19
http://vetemshqip.info/gjykata-kushtetuese-rrezon-ankesen-e-pd-se-per-ndarjen-e-re-territoriale/20%Monthly2014-12-15 13:39
http://vetemshqip.info/hidhet-shorti-18-ave-te-liges-se-kampioneve-ja-takimet/20%Monthly2014-12-15 12:05
http://vetemshqip.info/perdhunoi-nje-grua-shqiptari-deshiren-e-saj/20%Monthly2014-12-15 11:01
http://vetemshqip.info/fushate-informuese-per-krimin-kibernetik-policia-ne-internet/20%Monthly2014-12-15 09:42
http://vetemshqip.info/edi-rama-per-te-dyte-ne-beograd-serbia-e-pret-antidron/20%Monthly2014-12-15 08:54
http://vetemshqip.info/internet-vs-tv-nje-lufte-reklamash/20%Monthly2014-12-15 08:50
http://vetemshqip.info/ambasadori-malazez-ne-tirane-ne-shqiperi-nuk-ka-pakice-serbo-malazeze-por-vetem-pakice-malazeze/20%Monthly2014-12-15 08:50
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-15-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-15 08:48
http://vetemshqip.info/princi-saudit-i-ofron-1-milione-dollare-kim-kardashian/20%Monthly2014-12-14 16:13
http://vetemshqip.info/fotot-paris-hilton-behet-vajze-serioze/20%Monthly2014-12-14 16:00
http://vetemshqip.info/macja-ben-kerdine-ne-aeroport-ha-1-mije-euro-peshk/20%Monthly2014-12-14 11:04
http://vetemshqip.info/vdekjet-misterioze-te-njerezve-te-pasur-hija-e-mafias-ruse/20%Monthly2014-12-14 11:01
http://vetemshqip.info/arkivol-hekuri-tek-varrezat-mister-letrat-fetare/20%Monthly2014-12-14 10:59
http://vetemshqip.info/te-henen-vendimi-per-ndarjen-territoriale-pd-bllokojme-zgjedhjet/20%Monthly2014-12-14 10:17
http://vetemshqip.info/tirane-truproja-shtrin-pertoke-klientin-e-lokalit/20%Monthly2014-12-14 10:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-14-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-13 21:52
http://vetemshqip.info/rreshqitjet-e-dheut-bllokojne-rrugen-elbasan-tirane-30-shtepi-rrezikojne-te-shemben/20%Monthly2014-12-13 10:35
http://vetemshqip.info/superliga-partizani-udheton-drejt-vlores-ne-perballjen-per-te-ruajtur-kreun/20%Monthly2014-12-13 10:29
http://vetemshqip.info/fotot-bleona-qereti-ngre-temperaturat/20%Monthly2014-12-13 10:23
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-13-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-13 07:57
http://vetemshqip.info/foto-video-femra-e-bukur-ne-bote-pozon-topless/20%Monthly2014-12-12 14:13
http://vetemshqip.info/video-armet-amerikane-lazer-kalojne-testin/20%Monthly2014-12-12 13:51
http://vetemshqip.info/kuvend-shtyhet-shqyrtimi-i-dekretit-per-guvernatorin-e-rimeta-do-respektojme-kushtetuten/20%Monthly2014-12-12 12:17
http://vetemshqip.info/integrimi-bregu-akuza-qeverise-rumbold-pergjegjese-edhe-opozita/20%Monthly2014-12-12 12:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-12-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-12 08:30
http://vetemshqip.info/peshngritja-shqiptare-tronditet-serisht-godelli-e-pulaku-pozitiv-ne-anti-doping/20%Monthly2014-12-11 15:56
http://vetemshqip.info/basha-mbledh-partite-aleateshehi-me-18-dhjetor-hyj-ne-kuvend-shpresoj-te-kete-edhe-deputete-te-tjere-te-opozites/20%Monthly2014-12-11 12:52
http://vetemshqip.info/perse-2015-a-do-te-na-befasoje/20%Monthly2014-12-11 12:36
http://vetemshqip.info/kercenohet-jete-kryetari-bashkise-se-korces/20%Monthly2014-12-11 09:28
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-11-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-11 07:50
http://vetemshqip.info/denohet-2-vjet-pedofili-sarandes/20%Monthly2014-12-10 17:57
http://vetemshqip.info/instat-ne-2014-rritje-te-punesimit-3-7/20%Monthly2014-12-10 13:58
http://vetemshqip.info/rama-pas-energjise-aksione-edhe-ndaj-abuzimit-ujin/20%Monthly2014-12-10 13:56
http://vetemshqip.info/video-futbollisti-goditet-nga-rrufeja-ne-fushen-e-futbollit-shpeton-per-mrekulli/20%Monthly2014-12-10 13:52
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-10-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-09 21:02
http://vetemshqip.info/liqeni-madh-marsian/20%Monthly2014-12-09 18:39
http://vetemshqip.info/studentja-seks-leke-cdo-fundjave-pranga-tutoreve/20%Monthly2014-12-09 18:36
http://vetemshqip.info/librazhd-vdes-foshnja-pasi-gelltiti-nje-tullumbace-shoqerohet-drejtoresha-dhe-dy-edukatore/20%Monthly2014-12-09 18:34
http://vetemshqip.info/tregu-oligopol-naftes-zbret-cmimin-vetem-3-lekeliter/20%Monthly2014-12-09 11:51
http://vetemshqip.info/fotot-tifozet-e-tiranes-e-ekzagjerojne-arkivol-per-partizanin/20%Monthly2014-12-09 10:22
http://vetemshqip.info/gjermania-ka-derguar-serbise-11-kushtet-per-kosoven/20%Monthly2014-12-09 09:27
http://vetemshqip.info/foto-lajm-ndryshimi-drastik-sara-hoxhes/20%Monthly2014-12-09 08:40
http://vetemshqip.info/pd-ja-flak-ish-dhjetoristet-nga-festa/20%Monthly2014-12-09 08:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-9-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-08 21:30
http://vetemshqip.info/guvernatori-i-ri-i-bsh-majko-paralajmeron-rrezimin-e-gent-sejkos/20%Monthly2014-12-08 20:16
http://vetemshqip.info/fotot-lajm-provokimi-i-tifozeve-te-tiranes-dron-ku-duka-puthet-ne-buze-me-platinine/20%Monthly2014-12-08 20:09
http://vetemshqip.info/partizani-fiton-derbin-e-kampionateve-mposht-tiranen-2-0/20%Monthly2014-12-08 19:29
http://vetemshqip.info/foto-gazeta-kur-isa-mustafa-mbronte-vendimet-e-pushtetit-te-eger-serb/20%Monthly2014-12-08 13:44
http://vetemshqip.info/ja-ironia-e-radhes-se-rames-ndaj-pd/20%Monthly2014-12-08 13:42
http://vetemshqip.info/spaguanin-energjine-shkarkohen-234-punonjes-te-oshee/20%Monthly2014-12-08 10:20
http://vetemshqip.info/13-gjera-qe-nuk-dinit-per-henen-e-plote/20%Monthly2014-12-08 09:37
http://vetemshqip.info/rama-8-dhjetori-simbol-fuqise-se-rinise/20%Monthly2014-12-08 09:36
http://vetemshqip.info/shperthen-patozi-kryesia-e-re-nuk-perfaqeson-pd-ne-basha-goditi-ne-menyre-staliniste-mbeshtetesit-e-olldashit-po-percmon-deputetet-e-pd/20%Monthly2014-12-08 08:19
http://vetemshqip.info/vdes-nga-nje-atak-ne-zemer-kengetari-i-njohur-italian-mango/20%Monthly2014-12-08 08:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-7-dhjetor-2014-2/20%Monthly2014-12-07 20:13
http://vetemshqip.info/a-do-ta-pranoje-mazhoranca-propozimin-e-nishanit-per-zgjedhjen-e-guvernatorit-te-ri/20%Monthly2014-12-07 15:59
http://vetemshqip.info/basha-rama-te-tregoje-sa-do-jete-rritja-e-cmimit-te-energjise-do-perballet-me-protesta/20%Monthly2014-12-07 15:50
http://vetemshqip.info/ish-dhjetoristet-berisha-ishte-kale-troje-ramiz-alise/20%Monthly2014-12-07 10:41
http://vetemshqip.info/rama-jelek-antiplumb-ne-serbi-fuga-jo/20%Monthly2014-12-07 10:39
http://vetemshqip.info/fotolajm1-ore-para-atentatit-leka-u-fal-ne-xhami/20%Monthly2014-12-07 10:36
http://vetemshqip.info/foto-lajm-zbulohen-fotot-nudo-te-lorik-canes/20%Monthly2014-12-07 09:04
http://vetemshqip.info/foto-rusia-ndihmen-e-serbise-mund-te-pushtoje-kosoven-dhe-malin-e-zi/20%Monthly2014-12-07 08:58
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-7-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-07 07:57
http://vetemshqip.info/foto-pd-del-dhe-kunder-ligjit-antiduhan/20%Monthly2014-12-06 15:22
http://vetemshqip.info/pasi-obama-perzuri-chuck-hagel-ashton-carter-behet-shefi-i-ri-i-pentagonit/20%Monthly2014-12-06 14:51
http://vetemshqip.info/deshton-operacioni-amerikan-per-shpetimin-e-pengjeve-ne-yemen-vritet-fotoreporteri-luka-somers/20%Monthly2014-12-06 14:24
http://vetemshqip.info/testimi-mbi-8-mije-mesues-ne-prove-largohen-ata-pa-diplome-e-ata-jashte-profilit/20%Monthly2014-12-06 09:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-6-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-05 20:16
http://vetemshqip.info/foto-lajm-kine-nena-kanibale-tenton-te-haje-beben/20%Monthly2014-12-05 19:23
http://vetemshqip.info/agron-llakaj-pasi-imitova-berishen-ia-mbatha-ne-greqi-nga-frika-video/20%Monthly2014-12-05 17:31
http://vetemshqip.info/serbi-shqiperi-mund-te-riluhet-pa-tifoze/20%Monthly2014-12-05 17:29
http://vetemshqip.info/foto-ja-megajahtit-qe-duket-si-makina-e-batmanit/20%Monthly2014-12-05 16:10
http://vetemshqip.info/cmimi-energjise-oshee-12-lekekw-qeveria-9-9-lekekw/20%Monthly2014-12-05 15:55
http://vetemshqip.info/biznesmeni-serb-1-milion-mafias-siciliane-per-koken-e-ballistit/20%Monthly2014-12-05 12:41
http://vetemshqip.info/faturat-e-papaguara-te-energjise-600-milione-euro-nga-2007-ta-pjese-me-e-madhe-nga-familjaret/20%Monthly2014-12-05 11:11
http://vetemshqip.info/kreu-i-oshee-mohon-akuzat-e-pd-nuk-jam-nen-hetim-kam-deklaraten-e-prokurorise/20%Monthly2014-12-05 11:11
http://vetemshqip.info/dyshime-per-doping-pezullohet-romela-begaj/20%Monthly2014-12-05 09:53
http://vetemshqip.info/van-gal-po-pergjojne-skemat-dron/20%Monthly2014-12-05 08:01
http://vetemshqip.info/e-ha-krokodili-teksa-merrte-topin/20%Monthly2014-12-05 07:59
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-5-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-04 21:24
http://vetemshqip.info/i-kerkojne-te-fike-cigaren-qellon-me-thike-pronaren-e-moshuar-te-lokalit-dhe-kamarierin/20%Monthly2014-12-04 20:03
http://vetemshqip.info/barry-diller-televizoni-do-jete-komplet-ndryshe-10-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2014-12-04 19:43
http://vetemshqip.info/10-futbollistet-te-mire-mbi-33-vjec/20%Monthly2014-12-04 08:22
http://vetemshqip.info/kushtetuesja-rrezon-qeverine-pranohet-kerkesa-e-presidentit/20%Monthly2014-12-04 08:11
http://vetemshqip.info/foto-lajmkjo-eshte-shpikja-e-fundit-e-isis/20%Monthly2014-12-04 07:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-4-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-03 20:01
http://vetemshqip.info/pd-policia-mbajti-ne-komisariat-vajzen-5-vjece-nenen-e-saj-se-skishte-paguar-dritat/20%Monthly2014-12-03 19:29
http://vetemshqip.info/sherri-per-qirane-zonja-e-shtepise-rrihet-studenten/20%Monthly2014-12-03 17:32
http://vetemshqip.info/perdhunimi-semanit-grabitesit-rrefejne-detajet-e-skenes-ne-pyll/20%Monthly2014-12-03 17:26
http://vetemshqip.info/perplasje-te-dhunshme-ne-athine/20%Monthly2014-12-03 14:46
http://vetemshqip.info/rusia-denon-shqiperine-bllokon-perimet-tona-moska-vendos-sanksionet/20%Monthly2014-12-03 14:46
http://vetemshqip.info/lushnje-fier-rruga-5-vite-e-lene-ne-mes-mungojne-mbikalimet/20%Monthly2014-12-03 14:43
http://vetemshqip.info/atentat-deshtuar-ndaj-gazetarit-cani-dyshohet-per-shkak-te-profesionit/20%Monthly2014-12-03 08:52
http://vetemshqip.info/rama-falje-80-te-kamatevonesave-per-ata-qe-paguajne-borxhin-deri-28-shkurt/20%Monthly2014-12-03 08:51
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-3-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-02 20:20
http://vetemshqip.info/foto-kur-peshkaqeni-ben-serf-njerezit/20%Monthly2014-12-02 19:45
http://vetemshqip.info/turp-uefas-ja-vendimi-zyrtar-apelit/20%Monthly2014-12-02 19:42
http://vetemshqip.info/teknologjia-5g-ndryshoje-boten/20%Monthly2014-12-02 12:29
http://vetemshqip.info/faturat-e-energjisekeshilli-mbikqyres-i-oshee-miraton-mekanizmin-lehtesues-per-borxhet-e-prapambetura/20%Monthly2014-12-02 12:03
http://vetemshqip.info/video-uefa-goli-i-balajt-nder-me-te-bukurit-per-eleminatoret-e-euro-2016/20%Monthly2014-12-02 11:50
http://vetemshqip.info/papa-francesku-te-denojme-terrorizmin-qe-kryhet-ne-emer-te-islamit/20%Monthly2014-12-02 08:34
http://vetemshqip.info/raportet-e-enver-hoxhes-nacionalizmin-dhe-kosoven/20%Monthly2014-12-02 08:33
http://vetemshqip.info/horoskopi-dates-2-dhjetor-2014/20%Monthly2014-12-01 20:29
http://vetemshqip.info/vetevritet-drejtori-shkolles-pas-skandalit-seksual-video/20%Monthly2014-12-01 19:17
http://vetemshqip.info/ish-kryeministri-jep-doreheqjen-si-deputet-pas-32-vitesh-ne-parlament/20%Monthly2014-12-01 17:33
http://vetemshqip.info/vitin-tjeter-rritet-paga-minimale-ne-vend/20%Monthly2014-12-01 16:44
http://vetemshqip.info/kercenonte-kryeministrin-rama-sms-pranga-avokatit-bashkim-hoxha/20%Monthly2014-12-01 16:23
http://vetemshqip.info/pd-perjashton-mesila-doden-paloka-flet-per-marionete-dhe-duar-te-perdorura/20%Monthly2014-12-01 16:15
http://vetemshqip.info/mashtrimet-kasat-kontroll-online-per-bizneset/20%Monthly2014-12-01 10:52
http://vetemshqip.info/fotografia-qe-po-ben-xhiron-e-botes/20%Monthly2014-12-01 10:30
http://vetemshqip.info/abuzimet-dhe-vjedhja-ne-bsh-ardian-fullani-me-ne-fund-merret-ne-pyetje/20%Monthly2014-12-01 09:46
http://vetemshqip.info/intervista-jessie-j-shqiperia-nje-vend-energjik/20%Monthly2014-12-01 09:29