XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/sali-berisha-sulmon-edhe-kryqin-e-kuq-thote-se-e-ka-blere-lsi/20%Monthly2015-05-31 15:10
http://vetemshqip.info/veliaj-projekt-per-rigjenerimin-e-kopshtit-zoologjik-potencial-per-qytetin/20%Monthly2015-05-31 15:11
http://vetemshqip.info/video-shenojne-kuqezinjte-ajeti-sadiku-dhe-memushaj/20%Monthly2015-05-31 09:36
http://vetemshqip.info/bebi-10-muajsh-takon-per-here-te-pare-motren-binjake-te-se-emes-video/20%Monthly2015-05-31 08:14
http://vetemshqip.info/15971/20%Monthly2015-05-31 08:07
http://vetemshqip.info/intervista-berisha-e-verteta-per-kandidimin-e-grides-dukes-dhe-kosoves-kam-veshur-vetem-njehere-anti-plumb/20%Monthly2015-05-30 16:59
http://vetemshqip.info/nese-dr-halimi-e-ka-pasur-ndertim-me-leje-pse-ka-aplikuar-per-legalizim-te-klinikes-se-tij-luksoze/20%Monthly2015-05-30 16:59
http://vetemshqip.info/yjet-e-pornos-do-detyrohen-te-mbajne-syze-si-mase-mbrojtese/20%Monthly2015-05-30 17:01
http://vetemshqip.info/shifra-tronditese-te-semundjeve-seksuale-nga-takimet-permes-rrjeteve/20%Monthly2015-05-30 17:01
http://vetemshqip.info/korce-dhunojne-pronarin-e-baneses-djali-i-te-demtuarit-plagos-me-thike-agresorin/20%Monthly2015-05-30 11:14
http://vetemshqip.info/video-deputeti-kapet-mat-ne-sallen-e-parlamentit-duke-pare-film-pornografik/20%Monthly2015-05-30 09:43
http://vetemshqip.info/veliaj-brenda-mandatit-shperndajme-hipotekat-per-20-mije-familje/20%Monthly2015-05-30 09:41
http://vetemshqip.info/qazim-sejdini-administratore-do-te-jene-qytetaret/20%Monthly2015-05-30 09:41
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-30-maj-2015/20%Monthly2015-05-29 22:02
http://vetemshqip.info/laci-fiton-kupen-e-shqiperise-mposht-2-1-ne-finale-kukesin/20%Monthly2015-05-29 21:22
http://vetemshqip.info/tirane-eksploziv-nje-objekti-ne-ndertim-tek-vasil-shanto-lendohen-dy-kalimtare/20%Monthly2015-05-29 20:18
http://vetemshqip.info/kandidati-i-pd-se-fushate-per-mos-hapjen-e-sezonit-turistik-ne-vlore-nga-rera-qe-ka-hedhur-qeveria-ne-plazh-po-dalin-gjarperinj/20%Monthly2015-05-29 16:11
http://vetemshqip.info/viktor-tushaj-nje-qytet-eshte-i-emancipuar-nese-grate-jane-aktive-dhe-pjesemarrese-ne-jeten-publike/20%Monthly2015-05-29 16:10
http://vetemshqip.info/vucic-tha-se-kosova-eshte-serbi-rama-e-provokoi-prape/20%Monthly2015-05-29 11:05
http://vetemshqip.info/sot-46-mije-maturante-ne-provimin-e-gjuhes-dhe-te-letersise/20%Monthly2015-05-29 09:29
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-29-maj-2015/20%Monthly2015-05-28 21:24
http://vetemshqip.info/temperaturat-ekstreme-ne-indi-po-shkrijne-rruget/20%Monthly2015-05-28 19:31
http://vetemshqip.info/putin-shba-te-duan-ti-heqin-kupen-e-botes-rusise/20%Monthly2015-05-28 19:29
http://vetemshqip.info/cokollata-te-dobeson-studimi-qe-mashtroi-boten/20%Monthly2015-05-28 20:31
http://vetemshqip.info/nderpriten-punimet-tek-diga-e-liqenit/20%Monthly2015-05-28 19:21
http://vetemshqip.info/foto-lajm-shperthen-humori-me-griden-pas-ketij-incidenti-hot/20%Monthly2015-05-28 20:34
http://vetemshqip.info/berisha-ben-te-fortin-me-lindita-nikollen-kujdes-kur-flet-me-mua-une-sjam-rama/20%Monthly2015-05-28 17:30
http://vetemshqip.info/vendimi-per-ndeshjen-serbi-shqiperi-do-te-jepet-me-12-qershor/20%Monthly2015-05-28 12:44
http://vetemshqip.info/vucic-ne-tirane-ja-si-e-pasqyruan-viziten-mediat-serbe/20%Monthly2015-05-28 11:18
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-maj-2015/20%Monthly2015-05-28 06:11
http://vetemshqip.info/perplasje-me-arme-3-te-vdekur-ne-mes-te-tiranes/20%Monthly2015-05-27 18:55
http://vetemshqip.info/fotot-rosie-vjen-me-nje-set-super-te-zjarrte/20%Monthly2015-05-27 21:43
http://vetemshqip.info/femrat-serbet-porosi-vucicit-perqafoje-ramen-eshte-shume-hot/20%Monthly2015-05-27 21:43
http://vetemshqip.info/veliaj-ne-peze-prezanton-programin-konkret-per-fshatin-integrim-rrugor-dhe-transport-publik-per-zonat-rurale/20%Monthly2015-05-27 09:02
http://vetemshqip.info/vjen-edhe-gruevski-ne-tirane-tsipras-bojkoton-samitin/20%Monthly2015-05-27 09:02
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-maj-2015/20%Monthly2015-05-26 21:56
http://vetemshqip.info/nje-tjeter-shqiptar-i-bashkohet-empolit/20%Monthly2015-05-26 06:19
http://vetemshqip.info/de-biazi-rrefen-pse-shqiperia-po-perjeton-kete-sukses/20%Monthly2015-05-26 06:18
http://vetemshqip.info/nishani-kumanova-jo-konflikt-nderetnik-hetim-te-plote-te-ngjarjes/20%Monthly2015-05-26 08:07
http://vetemshqip.info/kokedhima-sulmon-vangjel-dulen-iku-per-te-mbrojtur-te-inkriminuarit-qe-ka-ne-parti/20%Monthly2015-05-26 08:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-maj-2015/20%Monthly2015-05-25 21:24
http://vetemshqip.info/kenia-luani-ngjitet-mbi-pene-per-tu-shpetuar-buajve-foto/20%Monthly2015-05-25 20:40
http://vetemshqip.info/berisha-sulmon-ashper-ambasadoren-e-be-se-ne-tirane-po-con-uje-ne-mullirin-e-edi-rames/20%Monthly2015-05-25 20:49
http://vetemshqip.info/deshtimi-ne-mitingun-hapes-basha-zevendeson-enno-bozdon-me-rulin-ne-korce/20%Monthly2015-05-25 20:49
http://vetemshqip.info/radmila-shekerinsk-demokracia-e-maqedonise-eshte-si-fshat-potemkini/20%Monthly2015-05-25 20:50
http://vetemshqip.info/ivica-dacic-perfshihet-ne-nje-skandal-seksual-seks-tresh-me-dy-femra-te-nje-reality-show/20%Monthly2015-05-25 20:50
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-maj-2015/20%Monthly2015-05-24 21:16
http://vetemshqip.info/video-frymezuar-nga-conchita-si-do-dukeshin-femrat-seksi-me-mjeker/20%Monthly2015-05-24 20:46
http://vetemshqip.info/rama-ne-roskovec-me-21-qershor-shqiptaret-vendosin-per-sherbimet-ndaj-tyre/20%Monthly2015-05-24 15:30
http://vetemshqip.info/mbeshtetja-per-bujqesine-qeveria-do-ta-rrise-deri-ne-100-milione-usd-ne-vit/20%Monthly2015-05-24 15:30
http://vetemshqip.info/fotot-modelja-moldave-qe-te-le-pa-fryme/20%Monthly2015-05-24 20:45
http://vetemshqip.info/eurovision-elhaida-dani-me-e-gjalle-se-kurre-por-triumfon-suedia/20%Monthly2015-05-24 08:50
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-24-maj-2015/20%Monthly2015-05-24 08:47
http://vetemshqip.info/keti-bazhdari-dhe-voltana-ademi-shpalosin-se-bashku-programet-ne-shkoder/20%Monthly2015-05-23 13:03
http://vetemshqip.info/paloka-qeveria-e-nisi-fushaten-me-dhune-policore-dhe-bandite-te-veshur-me-uniforme/20%Monthly2015-05-23 13:03
http://vetemshqip.info/bushati-iu-pergjigjet-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2015-05-23 08:16
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-23-maj-2015/20%Monthly2015-05-22 21:07
http://vetemshqip.info/incident-gjate-takimit-te-elektoral-ne-vaun-e-dejes-vellai-i-kandidatit-te-pd-policia-me-sulmoi-me-arme/20%Monthly2015-05-22 17:14
http://vetemshqip.info/foto-magjike-madheshtia-dhe-misteri-i-dallgeve-te-detit/20%Monthly2015-05-22 19:07
http://vetemshqip.info/shokuese-dy-gay-t-zbulojne-se-jane-vellezer-pasi-lidhen-ne-internet/20%Monthly2015-05-22 19:07
http://vetemshqip.info/vizita-e-pare-e-vucic-ne-tirane-protokoll-pritjeje-si-i-rames-ne-serbi/20%Monthly2015-05-22 13:50
http://vetemshqip.info/cmenduria-e-fshf-100-mije-leke-bileta-per-miqesoren-me-francen/20%Monthly2015-05-22 13:14
http://vetemshqip.info/greqia-kercenon-shqiperine-per-shpetim-idrizin/20%Monthly2015-05-22 11:18
http://vetemshqip.info/pogradecmile-do-ti-rikthej-qytetit-terrenet-sportive/20%Monthly2015-05-22 11:18
http://vetemshqip.info/igli-tare-kembengul-per-ta-afruar-hysjan-tek-lazio/20%Monthly2015-05-22 13:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-maj-2015/20%Monthly2015-05-21 21:05
http://vetemshqip.info/foto-miss-universe-australia-eshte-thjesht-nje-bombe/20%Monthly2015-05-21 20:43
http://vetemshqip.info/foto-a-nuk-eshte-nje-engjell-kjo-bukuroshe/20%Monthly2015-05-21 20:43
http://vetemshqip.info/blendi-klosi-zevendeson-veliajn-emerohet-minister-i-mireqenies-sociale/20%Monthly2015-05-21 14:07
http://vetemshqip.info/tre-provokimet-qe-do-ti-beje-rama-kryeministrit-serb-ne-tirane/20%Monthly2015-05-21 10:59
http://vetemshqip.info/greqia-refuzon-kerkesen-e-shba-per-zgjerimin-e-sanksioneve-ndaj-rusise-mediat-ruse-flasin-per-incident-diplomatik/20%Monthly2015-05-21 10:59
http://vetemshqip.info/nuk-do-kete-debat-per-tiranen-halim-kosova-terhiqet/20%Monthly2015-05-21 08:11
http://vetemshqip.info/profili-e-besoni-apo-jo-xhelal-mziu-eshte-kandidati-me-intelektual-i-pd-se/20%Monthly2015-05-21 08:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-maj-2015/20%Monthly2015-05-20 21:04
http://vetemshqip.info/video-11-vjecarja-qe-e-qan-kengen-e-rona-nishliut/20%Monthly2015-05-20 17:03
http://vetemshqip.info/qelluan-me-arme-policine-4-ne-pranga/20%Monthly2015-05-20 17:00
http://vetemshqip.info/tensionohet-marredhenia-shqiptaro-greke-bushati-hedh-poshte-akuzat-e-kathimerinit-per-territoret/20%Monthly2015-05-20 11:30
http://vetemshqip.info/kumanova-rama-e-patolerushme-fjala-shqiptar-e-terrorist-u-bene-bashke-maqedonia-ta-kete-te-qarte-ska-shtet-pa-shqiptaret/20%Monthly2015-05-20 08:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-20-maj-2015/20%Monthly2015-05-19 21:41
http://vetemshqip.info/hoxha-i-tiranes-kapet-duke-pire-birre/20%Monthly2015-05-19 21:13
http://vetemshqip.info/perballja-ne-vlore-leli-i-diplomuar-te-gemelline-itali-deromemaj-ndertues-dhe-diplome-te-dyte-tek-kristali/20%Monthly2015-05-20 07:53
http://vetemshqip.info/roshi-lulzim-basha-si-donkishoti-i-tiranes/20%Monthly2015-05-19 18:48
http://vetemshqip.info/safet-gjici-te-auditohen-investimet-elektorale-ne-kamez/20%Monthly2015-05-19 18:48
http://vetemshqip.info/fotot-47-vjec-por-ajo-eshte-nje-bombe/20%Monthly2015-05-19 21:12
http://vetemshqip.info/isis-ekzekuton-shqiptarin-nga-sauku/20%Monthly2015-05-19 09:44
http://vetemshqip.info/dako-ne-sukth-do-te-rikonstruktojme-rrugen-qe-lidh-autostraden-me-bregdetin/20%Monthly2015-05-19 09:32
http://vetemshqip.info/halim-kosova-pocat-e-rrugeve-duhet-te-nderrohen-si-ne-shtepi/20%Monthly2015-05-19 09:32
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-19-maj-2015/20%Monthly2015-05-19 06:13
http://vetemshqip.info/foto-lajm-nje-shembull-i-respektimit-te-ligjit-nga-eskorta-e-nishanit/20%Monthly2015-05-18 16:01
http://vetemshqip.info/qytetaret-e-maqedonise-po-zgjohen/20%Monthly2015-05-18 16:28
http://vetemshqip.info/rama-ne-burrel-vota-me-21-qershor-jo-me-mbajt-me-gajret-shqupi-n/20%Monthly2015-05-18 16:01
http://vetemshqip.info/asi-nen-menge-i-be-se-ne-lojen-me-greqine/20%Monthly2015-05-18 16:28
http://vetemshqip.info/perqendrimi-yne-ka-rene-nga-12-sekonda-ne-8-sekonda-thote-microsoft/20%Monthly2015-05-19 09:38
http://vetemshqip.info/si-ka-ndikuar-teknologjia-ne-gjumin-tone-infografik/20%Monthly2015-05-19 09:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-maj-2015/20%Monthly2015-05-17 20:51
http://vetemshqip.info/fushata-ndryshe-e-gjergj-bojaxhiut-takim-me-qytetaret-larg-mediave/20%Monthly2015-05-17 20:27
http://vetemshqip.info/ahmetaj-kater-projektet-qe-do-transformojne-tepelenen-nen-drejtimin-e-termet-pecit/20%Monthly2015-05-17 20:28
http://vetemshqip.info/maqedoni-opozita-proteste-kunder-gruevskit-mediat-300-mije-vete-para-selise-se-qeverise/20%Monthly2015-05-17 13:21
http://vetemshqip.info/arritje-historike-terbuni-ne-superiore-rikthehet-edhe-bylisi/20%Monthly2015-05-17 12:13
http://vetemshqip.info/shkoder-operacion-antikanabis-asgjesohen-1470-kubike-dhe-157-rrenje/20%Monthly2015-05-17 09:10
http://vetemshqip.info/gafa-e-koco-kokedhimes-skemi-bere-kurre-lufte-me-greket-harron-genocidin-cam/20%Monthly2015-05-17 08:24
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-17-maj-2015/20%Monthly2015-05-17 07:49
http://vetemshqip.info/foto-lajm-gjithcka-kokeposhte-edhe-flamuri-i-pd/20%Monthly2015-05-17 08:24
http://vetemshqip.info/ramos-shperthen-kunder-kristiano-ronaldos-luan-vetem-per-veten-dhe-golat-e-tij/20%Monthly2015-05-17 08:25
http://vetemshqip.info/basha-e-berisha-braktisin-halim-kosoven/20%Monthly2015-05-16 08:10
http://vetemshqip.info/paditet-tom-doshi-fshehu-23-milion-euro/20%Monthly2015-05-16 08:09
http://vetemshqip.info/gjenden-minorenet-qe-u-zhduken-per-tre-dite/20%Monthly2015-05-16 08:08
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-maj-2015/20%Monthly2015-05-15 21:24
http://vetemshqip.info/donald-lu-partite-hoqen-disa-te-inkriminuar-nga-listat-mos-prisni-nga-te-huajt/20%Monthly2015-05-15 18:37
http://vetemshqip.info/ilir-meta-vizite-te-kolegji-i-gylen-a-eshte-nje-pergjigje-per-erdogan/20%Monthly2015-05-15 18:38
http://vetemshqip.info/kryeministri-i-luksemburgut-martohet-me-mikun-e-tij/20%Monthly2015-05-15 21:10
http://vetemshqip.info/foto-motra-binjake-apo-nene-e-bije/20%Monthly2015-05-15 21:11
http://vetemshqip.info/vellai-i-fufit-me-mbiemer-pjetraj-zevendeson-ne-lac-kandidatin-qe-detyroi-te-dorehiqej/20%Monthly2015-05-15 10:23
http://vetemshqip.info/zaman-citon-gazeten-tema-kerkesa-e-erdogan-per-te-mbyllur-shkollat-turke-inatos-shqiptaret/20%Monthly2015-05-15 10:24
http://vetemshqip.info/foto-skandal-bujar-nishani-heq-bustin-e-skenderbeut-gjate-dekorimit-te-erdogan-ne-pallatin-e-brigadave/20%Monthly2015-05-14 21:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-maj-2015/20%Monthly2015-05-14 21:05
http://vetemshqip.info/keni-nje-ipad-lehtesisht-mund-ta-shfrytezoni-si-nje-ekran-te-dyte-ne-kompjuterin-tuaj-windows/20%Monthly2015-05-14 17:49
http://vetemshqip.info/facebook-zyrtarizon-instant-articles-nje-risi-qe-do-te-rrise-shpejtesine-e-ngarkimit-te-postimeve/20%Monthly2015-05-14 17:49
http://vetemshqip.info/erseke-14-dite-burg-per-te-riun-qe-sulmoi-bashen-me-karrige/20%Monthly2015-05-14 11:56
http://vetemshqip.info/lene-mandatet-8-deputete-betohen-8-deputetet-e-rinj/20%Monthly2015-05-14 11:53
http://vetemshqip.info/uragani-i-votave-opozitare-ende-nuk-eshte-shfaqur-ne-radar/20%Monthly2015-05-14 07:23
http://vetemshqip.info/kreu-i-pd-se-ne-vlore-revoltohet-me-bashen-u-abuzua-me-listat-per-keshillin-bashkiak/20%Monthly2015-05-14 07:23
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-14-maj-2015/20%Monthly2015-05-13 21:13
http://vetemshqip.info/veliaj-tre-projekte-madhore-per-gjelberimin-e-tiranes/20%Monthly2015-05-13 18:27
http://vetemshqip.info/fotot-format-fantastike-te-nina-agdal/20%Monthly2015-05-13 20:52
http://vetemshqip.info/foto-lajm-ne-kete-pike-rama-eshte-i-pakonkurueshem-me-erdogan/20%Monthly2015-05-13 20:52
http://vetemshqip.info/brace-i-pergjigjet-ashper-meidanit-po-u-ben-thirrje-njerezve-te-votojne-pd-ne-per-te-rrezuar-qeverine/20%Monthly2015-05-13 18:27
http://vetemshqip.info/fotot-madison-eshte-thjesht-e-mrekullueshme/20%Monthly2015-05-12 21:41
http://vetemshqip.info/fotot-format-fantastike-te-keleigh/20%Monthly2015-05-12 21:41
http://vetemshqip.info/veliaj-me-banoret-e-njesise-4-kandili-i-pd-se-nuk-mban-me-ne-21-qershor-duhet-te-ndezim-driten-tone/20%Monthly2015-05-13 09:05
http://vetemshqip.info/situata-ne-kumanove-mpj-dergon-bashkim-ramen-si-te-ngarkuar-me-pune/20%Monthly2015-05-13 09:05
http://vetemshqip.info/bajern-e-guardiola-ne-udhekryq-pas-eliminimit/20%Monthly2015-05-13 10:03
http://vetemshqip.info/guardiola-uroj-qe-barca-ta-fitoje-championsin-eshte-ekipi-me-i-mire/20%Monthly2015-05-13 10:03
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-maj-2015/20%Monthly2015-05-12 20:48
http://vetemshqip.info/berisha-harton-manualin-se-si-vidhen-zgjedhjet-kur-je-ne-pushtet/20%Monthly2015-05-12 16:55
http://vetemshqip.info/kodi-i-sjelljes-se-deputeteve-rauning-qytetaret-te-zhgenjyer-nga-mungesa-e-etikes-ne-kuvend/20%Monthly2015-05-12 16:55
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-12-maj-2015/20%Monthly2015-05-11 20:55
http://vetemshqip.info/halim-kosova-debat-me-veliajn-nga-debati-kam-alergji-eshte-koha-per-pune-jo-per-shaka-e-batuta/20%Monthly2015-05-12 05:56
http://vetemshqip.info/video-mesuesja-seks-me-nxenesin-ne-parkingun-e-shkolles/20%Monthly2015-05-11 19:18
http://vetemshqip.info/fotot-keto-jane-mamate-me-seksi-ne-bote/20%Monthly2015-05-11 19:19
http://vetemshqip.info/alimadhi-aleanca-me-pd-ka-degraduar/20%Monthly2015-05-12 05:56
http://vetemshqip.info/frankfurter-allgemeine-zeitung-gruevski-keqperdor-pushtetin-por-edhe-mes-shqiptareve-te-maqedonise-po-zhvillohet-nje-konflikt/20%Monthly2015-05-11 19:13
http://vetemshqip.info/video-ministria-e-brendshme-maqedonase-publikon-pamjet-e-luftes-ne-kumanove/20%Monthly2015-05-11 19:14
http://vetemshqip.info/kumanove-fotoja-e-dyshimte-e-policit-dhe-terroristit/20%Monthly2015-05-11 15:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-11-maj-2015/20%Monthly2015-05-10 20:59
http://vetemshqip.info/qeveria-shqiptare-maqedonia-te-beje-transparence-per-jetet-e-pambrojtura-te-shqiptareve-te-kumanoves/20%Monthly2015-05-11 06:20
http://vetemshqip.info/basha-prezanton-kandidatin-e-selenices-rames-e-kocos-i-duket-populli-mize-vet-po-ndertojne-saraje-ne-dajt-e-qeparo/20%Monthly2015-05-11 06:20
http://vetemshqip.info/berluskoni-nuk-deshiroj-nje-tohir-per-milanin/20%Monthly2015-05-10 16:51
http://vetemshqip.info/alegri-ndaj-realit-duhet-nje-ndeshje-perfekte/20%Monthly2015-05-10 16:51
http://vetemshqip.info/shperthen-kim-mehmeti-ne-shqiperi-qeverisin-qelbesirat-prandaj-na-vrasin-neve-ne-maqedoni/20%Monthly2015-05-10 11:03
http://vetemshqip.info/dr-halimi-shpall-kryetar-te-ps-se-baldushk-nje-te-alkoolizuar-eshte-pushuar-nga-puna-ne-qs-per-abuzime-dhe-ngacmim-seksual-te-vajzave/20%Monthly2015-05-10 11:01
http://vetemshqip.info/rama-prezanton-gjergji-goron-himariotet-jane-koke-me-vete-po-mos-na-turperoni-duke-votuar-ate-qe-ka-sjelle-saliu-ketu/20%Monthly2015-05-10 11:01
http://vetemshqip.info/rinisin-te-shtenat-ne-kumanove-bilanci-tre-civile-dhe-7-efektive-te-vdekur/20%Monthly2015-05-10 08:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-maj-2015/20%Monthly2015-05-10 08:04
http://vetemshqip.info/te-rinjte-e-kosoves-fitojne-garen-e-nasa-s-me-projektin-e-tyre/20%Monthly2015-05-09 12:34
http://vetemshqip.info/gjermania-procedura-te-reja-per-azilkerkuesit-ata-nga-ballkani-nuk-kane-asnje-shans/20%Monthly2015-05-09 12:27
http://vetemshqip.info/gjendje-lufte-ne-kumanove-dyshohet-per-5-shqiptare-te-vrare-foto/20%Monthly2015-05-09 12:26
http://vetemshqip.info/rama-ne-vlore-me-investimet-qe-po-bejme-vlora-do-te-kete-vijen-bregdetare-me-te-bukur-ne-mesdhe/20%Monthly2015-05-09 08:49
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-9-maj-2015/20%Monthly2015-05-09 07:26
http://vetemshqip.info/intervista-grida-duma-berisha-mentori-im-politik-procesi-gjyqesor-per-mashtrimet-me-apartamentet-eshte-genjeshter/20%Monthly2015-05-09 08:50
http://vetemshqip.info/foto-lajm-fatos-nano-rikthehet-ne-politike-per-momentin-e-ka-mendjen-per-shopping-ne-londer/20%Monthly2015-05-08 21:27
http://vetemshqip.info/rama-e-meta-prezantojne-qazim-sejdinin-ne-elbasan-mungon-blushi/20%Monthly2015-05-08 21:30
http://vetemshqip.info/nje-gote-vere-e-kuqe-ne-darke-ju-mbron-zemren/20%Monthly2015-05-07 21:25
http://vetemshqip.info/kqz-ja-nuk-regjistron-grida-dumen/20%Monthly2015-05-07 21:22
http://vetemshqip.info/bekenbauer-shperthen-ndaj-getce-po-vazhdoi-keshtu-ska-vend-te-bajerni/20%Monthly2015-05-07 21:19
http://vetemshqip.info/miqesorja-e-veteraneve-gjermania-fiton-serish-ndaj-shqiperise-me-rezultatin-4-3/20%Monthly2015-05-07 21:19
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-maj-2015/20%Monthly2015-05-07 20:46
http://vetemshqip.info/fotot-michelle-dhe-maripily-te-terbojne-me-keto-poza/20%Monthly2015-05-07 19:21
http://vetemshqip.info/hahn-nese-serbia-normalizon-raportet-me-prishtinen-negociatat-per-antaresimin-hapen-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2015-05-09 08:49
http://vetemshqip.info/video-nderhyrja-e-dhunshme-e-policise-kunder-protestuesve-ne-shkup/20%Monthly2015-05-07 10:06
http://vetemshqip.info/fotot-ardit-gjebrea-del-ne-fushate-me-griden/20%Monthly2015-05-07 10:02
http://vetemshqip.info/incidenti-ne-erseke-meta-masa-te-ashpra-ndaj-pergjegjesve/20%Monthly2015-05-07 10:03
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-maj-2015/20%Monthly2015-05-06 21:26
http://vetemshqip.info/kqz-zyrtarizon-kandidaturen-e-bojaxhi-pas-verifikimit-te-firmave/20%Monthly2015-05-06 17:04
http://vetemshqip.info/halim-kosova-takon-lefterien-ne-shen-meri-ka-lindur-tek-une-para-30-vjetesh-dhe-gezon-shendet-te-mire/20%Monthly2015-05-06 17:04
http://vetemshqip.info/a-po-e-ngadalesojne-shtojcat-shfletuesin-tuaj/20%Monthly2015-05-06 18:24
http://vetemshqip.info/foto-te-pasmet-1-milioneshe-kubaneze-qe-sfidojne-kardashian/20%Monthly2015-05-05 21:53
http://vetemshqip.info/foto-miley-cyrus-nje-bitch-ne-klipin-e-zoe-kravitz/20%Monthly2015-05-05 21:54
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-maj-2015/20%Monthly2015-05-05 21:59
http://vetemshqip.info/rama-prezanton-kandidatin-viktor-tusha-vota-e-21-qershorit-jo-politike/20%Monthly2015-05-05 17:08
http://vetemshqip.info/dioguardi-ne-uashington-ndarja-e-shqiptareve-gabimi-me-i-madh-pas-luftes-i-boterore/20%Monthly2015-05-05 17:15
http://vetemshqip.info/ministeriali-i-salzburgut-tahiri-vendet-e-rajonit-te-futen-ne-listen-e-vendeve-te-sigurta-te-shkurtohen-procedurat-e-kerkesave-per-azil/20%Monthly2015-05-05 17:15
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-5-maj-2015/20%Monthly2015-05-04 20:44
http://vetemshqip.info/zbardhet-lista-e-partise-socialiste-per-keshillin-bashkiak-te-tiranes-lista-e-plote/20%Monthly2015-05-04 18:03
http://vetemshqip.info/zgjedhjet-e-21-qershorit-raunig-partite-te-fokusohen-tek-programi-jo-tek-sulmet-ndaj-kandidateve/20%Monthly2015-05-04 18:03
http://vetemshqip.info/foto-kelly-brook-pershendet-fansat-komplet-nudo/20%Monthly2015-05-04 18:13
http://vetemshqip.info/charlotte-elizabeth-diana-zbulohet-emri-i-princeshes-se-sapolindur/20%Monthly2015-05-04 18:13
http://vetemshqip.info/shqiptari-blinte-femra-per-4-mije-euro-dhe-i-bente-prostituta/20%Monthly2015-05-03 06:58
http://vetemshqip.info/rama-shperndan-388-legalizime-falas-ne-kukes/20%Monthly2015-05-03 06:57
http://vetemshqip.info/gjermania-kthen-azilkerkuesit/20%Monthly2015-05-03 06:56
http://vetemshqip.info/video-durres-grushta-mes-simpatizanteve-te-ps-dhe-pd/20%Monthly2015-05-03 06:48
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-maj-2015/20%Monthly2015-05-03 06:54
http://vetemshqip.info/nishani-kendon-labce-ne-krah-te-rucit-une-jam-ismail-qemali-mbrapa-me-vjen-historia-video/20%Monthly2015-05-02 20:51
http://vetemshqip.info/erion-veliaj-fton-kosoven-per-debat-publik/20%Monthly2015-05-02 18:25
http://vetemshqip.info/pd-merr-borxh-nga-omonia-kandidaten-e-himares-lefteri-prifti-ish-shefe-e-financave-te-bollanos/20%Monthly2015-05-02 18:25
http://vetemshqip.info/startup-weekend-tirana-bashkon-inovacionin-turizmin-dhe-trashegimin-kulturore/20%Monthly2015-05-02 13:29
http://vetemshqip.info/fotot-modelja-peruane-me-format-bombastike/20%Monthly2015-05-02 13:25
http://vetemshqip.info/fotot-vildane-zeneli-super-provokuese/20%Monthly2015-05-02 13:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-2-maj-2015/20%Monthly2015-05-01 20:42
http://vetemshqip.info/pd-militantet-e-dakos-sulmuan-me-gure-perkrahesit-e-grida-dumes/20%Monthly2015-05-01 20:27
http://vetemshqip.info/pas-gallates-se-ferdinand-xhaferrit-pd-e-vlores-analizon-cilesine-e-reres-dhe-detit/20%Monthly2015-05-01 20:27