XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-1-korrik-2015/20%Monthly2015-06-30 21:15
http://vetemshqip.info/nje-program-i-inteligjences-artificiale-mposht-njeriun/20%Monthly2015-06-30 14:44
http://vetemshqip.info/5-arsye-pse-duhet-te-kaloni-ne-windows-10/20%Monthly2015-06-30 14:45
http://vetemshqip.info/presidenti-i-barcelones-guardiola-rrezikoi-te-rrihej-nga-ibrahimovic/20%Monthly2015-06-30 14:46
http://vetemshqip.info/portugalia-ve-ne-pozite-te-veshtire-real-madridin/20%Monthly2015-06-30 14:46
http://vetemshqip.info/pd-rama-te-jape-shpjegime-per-mbeshtetjen-ndaj-arben-frrokut/20%Monthly2015-06-30 13:15
http://vetemshqip.info/basha-takon-glover-zgjedhjet-u-shkaterruan-gjithcka-e-dokumentuar/20%Monthly2015-06-30 13:15
http://vetemshqip.info/16499/20%Monthly2015-06-30 06:03
http://vetemshqip.info/tronditese-momenti-kur-termeti-7-8-balle-shkund-nepalin-video/20%Monthly2015-06-29 20:26
http://vetemshqip.info/nga-rama-e-linda-te-meta-e-monika-fotot-e-festes-se-ps-se/20%Monthly2015-06-29 20:17
http://vetemshqip.info/batutat-e-rames-ne-festen-e-24-vjetorit-te-ps-se-nga-thumbimet-per-gjinushin-te-meta-topi-ngjela-e-basha/20%Monthly2015-06-29 20:22
http://vetemshqip.info/tragjike-aksident-me-4-viktima-ne-aksin-korce-pogradec/20%Monthly2015-06-29 08:55
http://vetemshqip.info/mallakaster-qellohen-me-arme-zjarri-3-te-rinj-prane-nje-parcele-me-kanabis-1-humb-jeten-2-plagosen/20%Monthly2015-06-29 08:52
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-29-qershor-2015/20%Monthly2015-06-29 06:05
http://vetemshqip.info/kathimerini-greqia-e-gatshme-te-korrigjoje-teknikisht-paktin-detar-dhe-te-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2015-06-28 19:20
http://vetemshqip.info/rama-darke-me-vangjush-dakon-ne-durres-pas-fitores/20%Monthly2015-06-28 16:30
http://vetemshqip.info/ja-si-do-duket-stadiumi-i-ri-qemal-stafa-foto/20%Monthly2015-06-28 10:33
http://vetemshqip.info/vellezerit-aliko-sillen-ne-tirane-ne-masa-te-forta-sigurie/20%Monthly2015-06-28 10:29
http://vetemshqip.info/merkel-piketon-ramen-lider-te-rajonit-nis-turin-nga-tirana/20%Monthly2015-06-28 09:47
http://vetemshqip.info/erion-veliaj-darke-per-deputetet-e-tiranes-pas-fitores/20%Monthly2015-06-28 08:56
http://vetemshqip.info/humbja-e-zgjedhjeveprapaskenat-e-bashes-per-te-shmangur-analizen-e-pergjegjesive/20%Monthly2015-06-28 08:57
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-qershor-2015/20%Monthly2015-06-28 08:50
http://vetemshqip.info/sulmi-ndaj-policise-pergatitej-prej-6-muajsh-synohej-kthimi-i-hashashit/20%Monthly2015-06-27 15:12
http://vetemshqip.info/idrizi-pdiu-u-rrit-ne-60-mije-vota/20%Monthly2015-06-27 15:09
http://vetemshqip.info/forumi-i-epp-womenalbana-vokshi-ps-lsi-ushtruan-presion-ne-zgjedhje/20%Monthly2015-06-27 12:11
http://vetemshqip.info/cudirat-nga-kukesi-keshilli-bashkiak-ndahet-mes-24-partive/20%Monthly2015-06-27 12:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-qershor-2015/20%Monthly2015-06-27 08:10
http://vetemshqip.info/tunizi-mbi-37-te-vrare-gjate-nje-sulmi-terrorist/20%Monthly2015-06-26 18:25
http://vetemshqip.info/terrorizmi-godet-serish-francen-i-pritet-koka-nje-personi/20%Monthly2015-06-26 18:22
http://vetemshqip.info/kosova-i-thote-jo-gjykates-speciale/20%Monthly2015-06-26 18:24
http://vetemshqip.info/pas-fitores-basha-tani-nis-nje-mision-te-ri-do-cmontoj-sistemin-oligarkik-ne-shqiperi/20%Monthly2015-06-26 11:22
http://vetemshqip.info/meta-flet-per-pogradecin-dhe-lezhen-as-ne-dhe-as-ju-nuk-besonim-se-do-i-fitonim-te-61-bashkite/20%Monthly2015-06-26 11:22
http://vetemshqip.info/keshillat-bashkiake-ja-emrat-e-te-gjithe-te-zgjedhurve/20%Monthly2015-06-26 08:18
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-qershor-2015/20%Monthly2015-06-25 21:22
http://vetemshqip.info/tmerruese-ja-profilet-e-vrasesve-te-ibrahim-bashes-mbeshtetes-te-isis-dhe-kishin-ndermend-akte-terroriste-foto/20%Monthly2015-06-25 18:17
http://vetemshqip.info/procesori-i-pare-12-berthamesh-mediatek-helio-x20-do-te-mberrije-ne-muajin-tetor/20%Monthly2015-06-25 21:19
http://vetemshqip.info/google-sjell-butonin-undo-send-ne-posten-elektronike-te-gmail/20%Monthly2015-06-25 21:19
http://vetemshqip.info/zbardhen-emrat-ja-vrasesit-e-efektivit-te-renea-s/20%Monthly2015-06-25 14:56
http://vetemshqip.info/ibrahim-basha-shpallet-deshmor-i-atdheut-ne-1400-ceremonia-mortore/20%Monthly2015-06-25 09:10
http://vetemshqip.info/lazarat-nga-21-te-kerkuar-vetedorezohen-11-i-fundit-rustem-mahmutaj/20%Monthly2015-06-25 09:09
http://vetemshqip.info/numerimi-ne-rang-kombetar-ps-ka-395-keshilltare-pd-292-lsi-284/20%Monthly2015-06-25 09:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-qershor-2015/20%Monthly2015-06-24 21:23
http://vetemshqip.info/fotot-uff-bekuar-qofsh-val-per-keto-forma/20%Monthly2015-06-24 19:53
http://vetemshqip.info/fotot-elisabetta-canalis-nje-shtatzene-super-seksi/20%Monthly2015-06-24 19:54
http://vetemshqip.info/rama-sot-dite-zie-faqezinj-ata-qe-fajesojne-policine/20%Monthly2015-06-24 11:39
http://vetemshqip.info/pd-merr-ne-mbrojtje-vrasesit-e-efektivit-te-renea-s/20%Monthly2015-06-24 10:08
http://vetemshqip.info/fier-dhunohet-fizikisht-numeruesi-i-ps-se-perfundon-ne-spital/20%Monthly2015-06-24 10:04
http://vetemshqip.info/tmerr-vritet-nje-polic-i-forcave-renea-ne-lazarat/20%Monthly2015-06-24 08:01
http://vetemshqip.info/ironia-e-rames-e-vetmja-fitore-e-bashes-eshte-se-humbi-me-thelle-se-sali-berisha/20%Monthly2015-06-24 08:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-24-qershor-2015/20%Monthly2015-06-24 06:12
http://vetemshqip.info/kukan-pergezime-per-progresin-dekriminalizimi-minusi-i-te-gjithe-procesit-zgjedhor/20%Monthly2015-06-23 18:23
http://vetemshqip.info/fotot-pushimet-e-nxehta-te-jess-impiazzi/20%Monthly2015-06-23 20:49
http://vetemshqip.info/fotot-me-e-mire-e-ema-se-te-bijat/20%Monthly2015-06-23 20:50
http://vetemshqip.info/per-sa-kohe-do-te-lejoje-be-qe-ta-terheqe-per-hunde-athina/20%Monthly2015-06-23 20:42
http://vetemshqip.info/grida-humbet-edhe-ne-lagjen-e-familjes-se-saj-ne-durres/20%Monthly2015-06-23 18:23
http://vetemshqip.info/serbia-dhe-kosova-ne-presion-per-arritjen-e-marreveshjeve/20%Monthly2015-06-23 20:44
http://vetemshqip.info/kqz-apel-partive-respektoni-vendimin-per-numerimin-e-votave/20%Monthly2015-06-23 10:01
http://vetemshqip.info/foto-lajm-faleminderit/20%Monthly2015-06-23 10:01
http://vetemshqip.info/oroskopi-i-dates-23-qershor-2015/20%Monthly2015-06-23 08:15
http://vetemshqip.info/lazarati-blu-95-e-votave-shkojne-per-partine-demokratike/20%Monthly2015-06-23 06:10
http://vetemshqip.info/rezultatet-per-41-bashki-30-fitohen-nga-kandidatet-e-majte-11-nga-te-djathtet/20%Monthly2015-06-22 19:19
http://vetemshqip.info/aksidentohet-ne-aksin-tepelene-memaliaj-deputeti-i-pd-tritan-shehu/20%Monthly2015-06-22 16:30
http://vetemshqip.info/mbyllet-numerimi-ne-24-bashki-18-i-fitojne-kandidatet-e-majte-6-te-djathtet-ja-lista-e-bashkive/20%Monthly2015-06-22 13:09
http://vetemshqip.info/12-bashkite-ku-ka-perfunduar-votimi-dhe-numerimi-ja-fituesit/20%Monthly2015-06-22 09:46
http://vetemshqip.info/kandidati-i-dules-provokime-ne-himare/20%Monthly2015-06-22 09:08
http://vetemshqip.info/gara-per-tiranen-kryeson-veliaj-me-mbi-12-mije-vota/20%Monthly2015-06-22 07:35
http://vetemshqip.info/perfundon-procesi-i-numerimit-ne-7-bashki-fitues-kandidatet-e-koalicionit-te-majte/20%Monthly2015-06-22 06:05
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-qershor-2015/20%Monthly2015-06-21 22:07
http://vetemshqip.info/persona-te-armatosur-tentojne-te-rrembejne-ne-prezence-te-babait-13-vjecaren/20%Monthly2015-06-21 19:46
http://vetemshqip.info/xhacka-koalicioni-i-majte-pritshmeri-pozitive-per-fitore/20%Monthly2015-06-21 18:16
http://vetemshqip.info/paloka-tentuan-te-manipulonin-zgjedhjet-por-do-fitojme/20%Monthly2015-06-21 18:15
http://vetemshqip.info/video-votuesit-tallen-me-fletet-e-votimit-i-bejne-te-pavlefshme/20%Monthly2015-06-21 15:01
http://vetemshqip.info/korce-mesazh-telefonik-per-te-votuar-kandidatin-mero-dhe-pd-ne/20%Monthly2015-06-21 14:55
http://vetemshqip.info/rama-iu-ben-thirrje-emigranteve-per-te-votuar/20%Monthly2015-06-21 13:59
http://vetemshqip.info/video-astrit-patozi-perplaset-me-anetaret-e-kzaz-se-ne-vore/20%Monthly2015-06-21 13:59
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-qershor-2015/20%Monthly2015-06-20 20:57
http://vetemshqip.info/fotot-ushtria-merr-ne-mbrojtje-institucionet/20%Monthly2015-06-20 20:53
http://vetemshqip.info/pd-krize-komisioneresh-ne-himare-dhe-durres/20%Monthly2015-06-20 20:53
http://vetemshqip.info/incidenti-ne-lezhe-viktor-tushaj-pd-po-terrorizon-qytetaret/20%Monthly2015-06-20 11:15
http://vetemshqip.info/aldo-bumci-askush-se-beson-qe-nga-makina-ime-dalin-kriminele-me-arme-dhe-me-leke/20%Monthly2015-06-20 11:15
http://vetemshqip.info/toka-ka-hyre-ne-periudhen-e-zhdukjes-se-madhe-e-gjashta/20%Monthly2015-06-20 08:54
http://vetemshqip.info/per-inat-te-europes-shkon-greqia-me-rusine/20%Monthly2015-06-20 14:02
http://vetemshqip.info/16305/20%Monthly2015-06-20 08:50
http://vetemshqip.info/dash-shqiperia-dhe-kosova-vendburim-per-luftetaret-e-huaj-ne-siri-dhe-irak/20%Monthly2015-06-20 14:02
http://vetemshqip.info/samsung-lancon-aplikacionin-game-recorder-per-te-regjistruar-video-lojerat/20%Monthly2015-06-20 08:52
http://vetemshqip.info/huawei-do-te-ndertoje-smartfonin-e-ardhshem-nexus/20%Monthly2015-06-20 08:52
http://vetemshqip.info/hoffman-e-rendesishme-qe-zgjedhjet-te-jene-transparente-dhe-ligjore/20%Monthly2015-06-19 09:06
http://vetemshqip.info/nishani-mesazh-rames-dy-dite-para-zgjedhjeve-garanto-lirine-e-zgjedhjes/20%Monthly2015-06-19 09:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-19-qershor-2015/20%Monthly2015-06-18 21:59
http://vetemshqip.info/fotot-michelle-te-terbon-me-keto-poza/20%Monthly2015-06-18 19:49
http://vetemshqip.info/fotot-ajo-eshte-biondja-me-e-nxehte-ne-bahamas/20%Monthly2015-06-18 19:49
http://vetemshqip.info/vucic-habitet-mos-biem-pre-e-provokimeve/20%Monthly2015-06-18 08:45
http://vetemshqip.info/masakra-trupi-pa-koke-krahe-dhe-kembe-eshte-i-studentit-shqiptar/20%Monthly2015-06-18 08:43
http://vetemshqip.info/mot-i-keq-ne-durres-nje-i-vdekur/20%Monthly2015-06-18 06:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-qershor-2015/20%Monthly2015-06-18 06:09
http://vetemshqip.info/alarmi-per-mbrojtjen-e-tokes-ekspertet-harta-po-ndryshon-cdo-vit-toka-jone-po-pakesohet/20%Monthly2015-06-18 06:52
http://vetemshqip.info/video-prekese-kapin-peshkaqenin-por-ne-bark-kishte-34-te-vegjel/20%Monthly2015-06-17 19:54
http://vetemshqip.info/fotot-maria-te-le-pa-fryme-me-format-e-saj/20%Monthly2015-06-17 19:54
http://vetemshqip.info/video-berat-shembet-me-eksploziv-hoteli-qe-pengonte-investimet-per-qytetin/20%Monthly2015-06-17 15:18
http://vetemshqip.info/skandal-lubjane-arrestohet-ramush-haradinaj-me-urdher-te-policise-serbe/20%Monthly2015-06-17 15:17
http://vetemshqip.info/tirane-4-dite-para-zgjedhjeve-bashkia-shemb-vilen-monument-kulture-per-te-ndertuar-pallat-reagon-ministria/20%Monthly2015-06-17 11:57
http://vetemshqip.info/gjinushi-akuzon-ramen-mosndeshkimi-i-21-janarit-e-gerdecit-ceshtje-implikimi-e-kurajoje/20%Monthly2015-06-17 09:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-17-qershor-2015/20%Monthly2015-06-17 06:00
http://vetemshqip.info/grida-duma-terhiqet-nga-debati-publik-ne-top-channel-me-vangjush-dakon/20%Monthly2015-06-17 06:24
http://vetemshqip.info/veliaj-mbyll-fushaten-ne-njesine-5-dhe-10-majko-nuk-ka-ndodhur-ndonjehere-te-blejne-voten-socialistet/20%Monthly2015-06-17 06:24
http://vetemshqip.info/gjici-reagon-pas-incidentit-mziu-nuk-frikeson-me-askend-dhe-jo-me-te-kercenoje-dhe-bleje-me-vote-qytetaret-e-kamzes-dhe-paskuqanit/20%Monthly2015-06-16 13:30
http://vetemshqip.info/petro-koci-ashe-fiton-me-21-qershor-ka-programin-dhe-kandidatet-me-te-mire/20%Monthly2015-06-16 13:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-qershor-2015/20%Monthly2015-06-15 21:07
http://vetemshqip.info/fotot-natalia-skye-eshte-kaq-seksi/20%Monthly2015-06-15 20:58
http://vetemshqip.info/njihuni-me-tabletin-gjigand-te-microsoft-i-cili-kushton-20-000/20%Monthly2015-06-17 06:22
http://vetemshqip.info/galaxy-s6-dhe-s6-edge-po-marrin-perditesimin-android-lollipop/20%Monthly2015-06-17 06:22
http://vetemshqip.info/rekord-historik-shqiperia-zyrtarisht-ne-vazon-e-trete/20%Monthly2015-06-15 16:29
http://vetemshqip.info/foto-kembet-e-bleones-ta-heqin-trurin/20%Monthly2015-06-15 21:04
http://vetemshqip.info/kosova-me-biznesin-e-betonit-jam-24-ore-ne-sherbimin-tuaj/20%Monthly2015-06-15 11:02
http://vetemshqip.info/dritan-prifti-pas-dy-vjetesh-do-jem-ne-qeveri-brenda-nje-viti-do-krijojme-nje-parti-te-re/20%Monthly2015-06-15 11:02
http://vetemshqip.info/ngjela-nje-shqiperi-e-bashkuar-ekuiliber-i-ri-ne-ballkan/20%Monthly2015-06-15 08:33
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-qershor-2015/20%Monthly2015-06-14 21:21
http://vetemshqip.info/maqedoni-dyndje-refugjatesh-siriane-dhe-afgane/20%Monthly2015-06-14 15:42
http://vetemshqip.info/femrat-qe-nuk-ju-refuzojne-seksin/20%Monthly2015-06-14 15:39
http://vetemshqip.info/gabbana-i-ve-syrin-armina-mevlanit/20%Monthly2015-06-14 15:40
http://vetemshqip.info/duma-taksa-zero-per-bizneset-e-reja-qe-punesojne-dy-vete/20%Monthly2015-06-14 09:08
http://vetemshqip.info/veliaj-me-drejtuesit-e-klubit-tirana-pas-21-qershorit-mbeshtetje-te-plote-klubit-nga-bashkia/20%Monthly2015-06-14 09:08
http://vetemshqip.info/rama-marredheniet-me-greqine-ne-ngerc-por-do-te-mbrojme-interesin-kombetar/20%Monthly2015-06-14 08:19
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-14-qershor-2015/20%Monthly2015-06-13 22:02
http://vetemshqip.info/ja-cfare-shkruan-gazeta-serbe-blic-pas-ndeshjes-se-kombetares-kunder-frances/20%Monthly2015-06-13 19:11
http://vetemshqip.info/video-super-shqiperia-shqiponjat-kafshojne-gjelat-shqiperi-france-1-0/20%Monthly2015-06-13 18:03
http://vetemshqip.info/vasili-21-qershori-mbeshtetje-per-ndarjen-e-re-territoriale/20%Monthly2015-06-13 12:40
http://vetemshqip.info/meta-me-21-qershor-i-japim-fund-keqorganizimit-administrativ/20%Monthly2015-06-13 12:41
http://vetemshqip.info/devoll-zjarr-ne-nje-shtepi-lendohet-rende-43-vjecarja/20%Monthly2015-06-13 10:02
http://vetemshqip.info/sot-shqiperi-france-de-biasi-zbardh-formacionin-deschamps-shqiperia-meriton-kualifikimin/20%Monthly2015-06-13 10:00
http://vetemshqip.info/kroacia-e-italia-prane-kualifikimit-fiton-holanda-video/20%Monthly2015-06-13 07:43
http://vetemshqip.info/rama-sulmet-e-pd-ndaj-gruas-se-erion-veliajt-faqja-e-zeze-e-nje-partie-te-deshperuar/20%Monthly2015-06-13 07:42
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-qershor-2015/20%Monthly2015-06-12 21:24
http://vetemshqip.info/e-majta-tubime-elektorale-ne-fier-dhe-ne-lushnje-rama-edhe-demokratet-te-votojne-per-ne-qe-te-zgjohet-nga-gjumi-basha/20%Monthly2015-06-13 07:42
http://vetemshqip.info/gjumi-i-bukurise-ekziston-e-provon-shkenca/20%Monthly2015-06-12 18:39
http://vetemshqip.info/foto-sa-jane-rritur-femijet-e-yjeve-te-hollivud/20%Monthly2015-06-12 18:41
http://vetemshqip.info/nje-shakaxhi-simpatik-i-politikes-zvicerane-shpreson-te-marre-votat-e-shqiptareve/20%Monthly2015-06-12 11:09
http://vetemshqip.info/nuk-ka-me-kohe-per-te-luajtur-bixhoz-topi-eshte-tashme-ne-fushen-e-grekeve/20%Monthly2015-06-12 11:09
http://vetemshqip.info/vangjush-dako-si-i-dhashe-leje-grides-per-tre-pallate/20%Monthly2015-06-12 08:12
http://vetemshqip.info/aleksander-frangaj-beccheti-i-ofroi-ardit-gjebreas-500-mije-euro-ne-vit-me-shume-audience-ka-luciano-boci-ne-facebook-sesa-agon-channel/20%Monthly2015-06-12 08:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-12-qershor-2015/20%Monthly2015-06-11 21:18
http://vetemshqip.info/femijet-e-piset-jane-me-te-shendetshem/20%Monthly2015-06-11 20:52
http://vetemshqip.info/dhuruesi-me-gjakun-special-qe-ka-shpetuar-2-milione-femije/20%Monthly2015-06-11 20:51
http://vetemshqip.info/meta-replike-me-mediun-per-misrin-e-fiqos-fiqua-duhet-te-mbrohet-nga-pd-jo-nga-krushku/20%Monthly2015-06-11 18:39
http://vetemshqip.info/beci-ika-per-transparence-pasi-bera-transparence/20%Monthly2015-06-11 18:39
http://vetemshqip.info/cas-shtyn-per-ne-10-korrik-vendimin-per-ndeshjen-serbi-shqiperi/20%Monthly2015-06-11 11:41
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-11-qershor-2015/20%Monthly2015-06-10 21:33
http://vetemshqip.info/halim-kosova-po-u-zgjodha-kryetar-i-bashkise-nenkryetare-do-emeroj-albana-dhimitrin/20%Monthly2015-06-11 07:25
http://vetemshqip.info/ministri-i-jashtem-i-greqise-do-ti-propozojme-shqiperise-nje-zgjidhje-pakete-per-te-gjitha-problemet/20%Monthly2015-06-11 07:26
http://vetemshqip.info/basha-ne-kruje-mazhoranca-po-tenton-te-bleje-zgjedhjet/20%Monthly2015-06-11 07:25
http://vetemshqip.info/fotot-maria-ndez-greqine-me-format-bombastike/20%Monthly2015-06-10 20:49
http://vetemshqip.info/fotot-keto-vajza-jane-thjesht-fantastike/20%Monthly2015-06-10 20:48
http://vetemshqip.info/foto-xhani-de-biazi-pajiset-me-pasaporten-e-re-shqiptare/20%Monthly2015-06-10 16:46
http://vetemshqip.info/arrestohet-politikani-kosovar-dyshohej-se-do-kryente-akte-terroriste-gjate-rivarrimit-te-isa-boletinit-ne-mitrovice/20%Monthly2015-06-11 07:27
http://vetemshqip.info/tirane-gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-liqenin-artificial/20%Monthly2015-06-10 09:33
http://vetemshqip.info/dako-3-5-milione-euro-investime-per-plazhin-projektet-nisin-ne-shtator/20%Monthly2015-06-10 09:25
http://vetemshqip.info/fotot-cfare-ka-berisha-qe-eshte-egersuar-kaq-shume/20%Monthly2015-06-10 09:25
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-qershor-2015/20%Monthly2015-06-09 21:08
http://vetemshqip.info/fotot-ja-cfare-behet-ne-big-brother-18/20%Monthly2015-06-09 20:38
http://vetemshqip.info/fotot-femra-me-seksi-ne-bote-vjen-me-kete-set-te-nxehte/20%Monthly2015-06-09 20:38
http://vetemshqip.info/prokuroria-zbardh-skemen-e-mashtrimit-financiar-te-francesko-beketit/20%Monthly2015-06-09 16:31
http://vetemshqip.info/presidenti-serb-nikolic-ofendon-rende-jahjagen-ti-nuk-je-kryetare-shteti/20%Monthly2015-06-09 10:56
http://vetemshqip.info/okb-isis-i-shet-vajzat-e-rrembyera-per-nje-pakete-cigare/20%Monthly2015-06-09 10:55
http://vetemshqip.info/sfidat-dhe-mundesite-per-tiranen-veliaj-dhe-kosova-shtrengojne-duart/20%Monthly2015-06-09 10:53
http://vetemshqip.info/djali-i-berishes-shfryn-mllefin-rama-meta-kane-perdhunuar-90-te-mediave/20%Monthly2015-06-09 08:30
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-9-qershor-2015/20%Monthly2015-06-08 21:27
http://vetemshqip.info/foto-miley-cyrus-sfidon-kardashian-ne-faqen-e-pare-te-paper/20%Monthly2015-06-08 20:25
http://vetemshqip.info/fotot-kjo-vajze-i-meriton-100-mije-eurot-e-dhena-nga-berlusconi/20%Monthly2015-06-08 20:25
http://vetemshqip.info/de-biazi-shpall-listen-ja-pse-mungon-dionis-avdiaj/20%Monthly2015-06-08 14:05
http://vetemshqip.info/basha-me-21-qershor-te-majte-e-te-djathte-bashkojne-votat-kunder-bandave/20%Monthly2015-06-08 10:14
http://vetemshqip.info/veliaj-ecje-me-banoret-e-njesise-8-ne-21-qershor-na-duhet-nje-kryetar-bashkie-qe-ben-pune-per-qytetaret/20%Monthly2015-06-08 10:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-qershor-2015/20%Monthly2015-06-07 21:21
http://vetemshqip.info/acarohet-be-koha-per-greqine-per-te-shmangur-falimentin-po-mbaron/20%Monthly2015-06-07 19:14
http://vetemshqip.info/faktet-interesante-te-finales-se-uefa-champions-league/20%Monthly2015-06-08 08:32
http://vetemshqip.info/facebook-76-milion-komente-per-finalen-e-berlinit/20%Monthly2015-06-08 08:33
http://vetemshqip.info/vritet-ne-siri-xhihadisti-shqiptar-i-isis-qe-kercenoi-ballkanin/20%Monthly2015-06-07 19:14
http://vetemshqip.info/kandidatet-e-lsi-per-tiranen-projekt-konkret-per-rritjen-e-punesimit/20%Monthly2015-06-07 14:03
http://vetemshqip.info/dekriminalizimi-pd-dyshja-rama-meta-te-nenshkruajne-marreveshjen/20%Monthly2015-06-07 14:03
http://vetemshqip.info/fotolajm-para-per-te-votuar-voltana-ademin/20%Monthly2015-06-07 09:00
http://vetemshqip.info/protesta-ne-gjermani-stop-terrorit-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2015-06-07 08:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-qershor-2015/20%Monthly2015-06-07 07:22
http://vetemshqip.info/champions-barcelona-shpallet-kampione-e-europes-mposht-3-1-juventusin-ne-finale/20%Monthly2015-06-06 22:12
http://vetemshqip.info/nje-spot-ironik-i-ps-per-gjumin-katervjecar-te-lulzim-bashes/20%Monthly2015-06-06 19:31
http://vetemshqip.info/veliaj-ne-krrabe-21-qershori-ndan-vizionin-nga-bllokimi/20%Monthly2015-06-06 19:30
http://vetemshqip.info/fotot-april-nuk-permbahet-me/20%Monthly2015-06-06 19:35
http://vetemshqip.info/fotot-enca-shperthen-me-poza-super-te-nxehta/20%Monthly2015-06-06 19:35
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-qershor-2015/20%Monthly2015-06-06 06:47
http://vetemshqip.info/basha-komenton-denimin-e-palokes-dhe-ristanit-si-shpifes-vendimi-i-papranueshem-pengon-dekriminalizimin/20%Monthly2015-06-05 17:23
http://vetemshqip.info/radovani-shkodra-ka-nevoje-per-nje-qeverisje-te-re/20%Monthly2015-06-05 17:23
http://vetemshqip.info/pagat-mesatare-ne-ballkanin-perendimor-sllovenia-kryeson-listen-ne-maqedoni-me-te-uleta/20%Monthly2015-06-05 17:24
http://vetemshqip.info/rusia-frikesohet/20%Monthly2015-06-05 17:25
http://vetemshqip.info/kompanite-e-basteve-barca-favorite-ndaj-juves/20%Monthly2015-06-05 17:25
http://vetemshqip.info/greqia-kronika-e-krizes-dhe-fundit-te-dinastive/20%Monthly2015-06-05 17:24
http://vetemshqip.info/vera-erdhi-ja-7-gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-me-pushimet/20%Monthly2015-06-04 16:33
http://vetemshqip.info/oferta-e-kreditoreve-nxit-zemerimin-e-greqise/20%Monthly2015-06-04 16:32
http://vetemshqip.info/shba-i-ofron-vucicit-ate-qe-refuzoi-milloshevic/20%Monthly2015-06-04 16:32
http://vetemshqip.info/dade-opozita-ka-humbur-rrugen-nuk-eshte-ngritur-nga-goditja-qe-mori-me-23-qershor/20%Monthly2015-06-04 11:01
http://vetemshqip.info/patozi-qeveria-presione-ndaj-mediave-kur-shtypi-blihet-edhe-votat-mund-te-blihen/20%Monthly2015-06-04 11:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-4-qershor-2015/20%Monthly2015-06-03 21:19
http://vetemshqip.info/video-ja-cfare-ndodhe-kur-kafshet-e-egra-dalin-perpara-pasqyres/20%Monthly2015-06-03 21:04
http://vetemshqip.info/foto-lajm-berisha-flirton-me-ben-blushin/20%Monthly2015-06-03 20:30
http://vetemshqip.info/halim-kosova-kembengul-dua-te-pi-kafe-me-ramen/20%Monthly2015-06-03 20:30
http://vetemshqip.info/gazeta-serbe-shqiperia-lider-ne-ballkan-pas-ndertimit-te-tap/20%Monthly2015-06-03 11:09
http://vetemshqip.info/pallati-i-bashes-bojaxhi-ky-eshte-veprim-i-turpshem-do-anuloj-lejen-po-u-zgjodha-kryebashkiak/20%Monthly2015-06-03 11:11
http://vetemshqip.info/pogradecmile-pas-21-qershorit-standarde-te-barabarta-punesimi-dhe-sherbimi/20%Monthly2015-06-03 11:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-qershor-2015/20%Monthly2015-06-02 20:56
http://vetemshqip.info/zjarr-dhe-acar-ja-si-do-te-jete-fundi-i-universit/20%Monthly2015-06-02 20:35
http://vetemshqip.info/fotot-maria-vjen-me-nje-set-te-zjarrte-18/20%Monthly2015-06-02 19:57
http://vetemshqip.info/fotot-kjo-eshte-femra-me-e-nxehte-ruse/20%Monthly2015-06-02 19:59
http://vetemshqip.info/pakti-detar-greqia-kercenon-me-veto-ne-be/20%Monthly2015-06-02 11:13
http://vetemshqip.info/basha-me-21-qershor-me-voten-e-shqiptareve-ulim-taksat/20%Monthly2015-06-02 09:33
http://vetemshqip.info/celet-konkursi-nderkombetar-per-masterplanin-e-qytetit-studentirama-do-rilindim-hapesiren/20%Monthly2015-06-02 09:34
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-2-qershor-2015/20%Monthly2015-06-01 21:00
http://vetemshqip.info/grida-duma-rindertimin-e-durresit-do-e-nis-nga-bishti-i-palles/20%Monthly2015-06-01 20:09
http://vetemshqip.info/fotot-na-sill-griden-mos-hajde-ti/20%Monthly2015-06-01 20:39
http://vetemshqip.info/foto-njerku-i-kim-behet-nje-grua-shume-seksi-me-therrisni-caitlyn/20%Monthly2015-06-01 20:39
http://vetemshqip.info/berisha-del-serish-gafil-me-arrestimin-e-nje-trafikanti-qe-eshte-mik-me-ramen/20%Monthly2015-06-01 20:09
http://vetemshqip.info/gomari-me-bark-te-care-shokon-kalimtaret-tek-liqeni-i-tiranes/20%Monthly2015-06-01 16:26
http://vetemshqip.info/vangjush-dako-takon-sportistet-e-durresit-pishine-me-permasa-olimpike-dhe-mbeshtetje-e-fuqishme-per-sportin/20%Monthly2015-06-01 11:19
http://vetemshqip.info/veliaj-paraqet-projektin-per-kopshtin-zoologjik-eshte-si-spaci-i-kafsheve-ja-inventari-qe-po-marrim-nga-bashkia-e-lulit/20%Monthly2015-06-01 11:19
http://vetemshqip.info/hedh-kompjuterin-qe-kushton-200-mije-dollare/20%Monthly2015-06-01 08:12
http://vetemshqip.info/pekini-ndalon-duhanin-ne-publik/20%Monthly2015-06-01 08:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-1-qershor-2015/20%Monthly2015-06-01 06:07