XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/fotot-edhe-olta-gixhari-tregon-te-pasmet-seksi/20%Monthly2015-08-31 20:56
http://vetemshqip.info/fotot-kjo-eshte-padyshim-mjekja-me-seksi-e-futbollisteve/20%Monthly2015-08-31 20:55
http://vetemshqip.info/fillon-nga-50-mije-ne-ankand-menuja-e-fundit-e-titanikut/20%Monthly2015-08-31 16:07
http://vetemshqip.info/vrau-28-vjecarin-per-nje-vije-uji-arrestohet-pas-8-oresh-autori/20%Monthly2015-08-31 16:02
http://vetemshqip.info/ushtria-me-600-grupe-te-tatimeve-ne-terren/20%Monthly2015-08-31 16:01
http://vetemshqip.info/kompania-italiane-zbulon-burimin-me-te-madh-te-gazit-natyror-ne-bote/20%Monthly2015-08-31 09:35
http://vetemshqip.info/zbulimi-trondites-kurani-eshte-me-i-vjeter-se-profeti-muhamed/20%Monthly2015-08-31 09:34
http://vetemshqip.info/tragjedi-ne-diber-masivi-i-dheut-ne-galeri-mbyt-dy-kusherinjte/20%Monthly2015-08-31 06:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-31-gusht-2015/20%Monthly2015-08-31 06:37
http://vetemshqip.info/intervista-veton-surroi-shoqerite-tona-te-sulmuara-nga-islami-politik/20%Monthly2015-08-30 17:30
http://vetemshqip.info/mbi-1-milion-kosovare-vizituan-shqiperine-vetem-gjate-korrikut/20%Monthly2015-08-30 17:29
http://vetemshqip.info/cipras-sfida-eshte-arritja-e-maxhorances-absolute/20%Monthly2015-08-30 12:28
http://vetemshqip.info/trafikimi-i-refugjateve-kosovaret-kontrabandistet-kryesor-ne-zvicer/20%Monthly2015-08-30 12:27
http://vetemshqip.info/rrefehet-miley-cyrus-jam-panseksuale-nuk-jam-ne-nje-lidhje/20%Monthly2015-08-30 08:14
http://vetemshqip.info/asani-e-seferi-dy-shqiptare-te-maqedonise-per-kombetaren/20%Monthly2015-08-30 08:12
http://vetemshqip.info/rregulloni-shtratin-ne-mengjes-do-tju-ndryshoje-jeten/20%Monthly2015-08-30 08:10
http://vetemshqip.info/intervista-e-cuditshme-e-avdijat-pushton-mediat-gjermane-video/20%Monthly2015-08-30 08:04
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-30-gusht-2015/20%Monthly2015-08-30 08:02
http://vetemshqip.info/me-shih-ne-sy-vogelushe-ne-100-vjetorin-e-ingrid-bergman/20%Monthly2015-08-29 14:17
http://vetemshqip.info/fanja-dhe-lukja/20%Monthly2015-08-29 14:17
http://vetemshqip.info/foto-ja-lista-e-de-biasit-ndaj-danimarkes-dhe-portugalise/20%Monthly2015-08-29 09:11
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-29-gusht-2015/20%Monthly2015-08-29 08:46
http://vetemshqip.info/mediat-turke-skenderbeu-rikthehet-ne-turqi/20%Monthly2015-08-28 16:32
http://vetemshqip.info/europa-league-skenderbeu-njeh-kundershtaret-ne-grupin-h/20%Monthly2015-08-28 16:30
http://vetemshqip.info/fotot-sndalen-sulmet-ndaj-refugjateve-i-vihet-zjarri-nje-kampi-ne-gjermani/20%Monthly2015-08-28 10:39
http://vetemshqip.info/fotot-brenda-shtepise-se-killerit-qe-tronditi-boten/20%Monthly2015-08-28 10:39
http://vetemshqip.info/fecor-shehu-jugosllavet-dhe-greket-po-perqendrojne-trupa-ne-kufijte-tane/20%Monthly2015-08-28 07:42
http://vetemshqip.info/premtimet-e-be-se-per-shqiperine/20%Monthly2015-08-28 07:40
http://vetemshqip.info/pranga-babait-rrahu-djalin-sepse-i-kerkoi-para-per-te-luajtur-futboll/20%Monthly2015-08-28 07:38
http://vetemshqip.info/haradinaj-ngre-flamurin-shqiptar-ne-kufirin-kosove-mali-i-zi/20%Monthly2015-08-28 07:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-gusht-2015/20%Monthly2015-08-28 06:33
http://vetemshqip.info/shoku-i-vdes-ne-lufte-i-riu-shkon-ne-funeral-i-veshur-si-grua-ja-motivi/20%Monthly2015-08-27 19:47
http://vetemshqip.info/shqiperia-resht-se-qeni-terheqese-per-pasuri-te-patundshme-agjencite-asnje-blerje-nga-te-huajt/20%Monthly2015-08-27 19:31
http://vetemshqip.info/foto-lajm-jepe-nje-peseshe/20%Monthly2015-08-27 19:31
http://vetemshqip.info/fotot-chelsea-handler-e-mbulon-zogun-me-nje-molle/20%Monthly2015-08-27 10:07
http://vetemshqip.info/fotot-43-vjec-por-lisa-eshte-nje-bombe/20%Monthly2015-08-27 10:07
http://vetemshqip.info/fotot-ne-xhihadistet-e-isis-qe-po-rindertojme-kishat-e-vjetra-shqiptare/20%Monthly2015-08-27 09:45
http://vetemshqip.info/sinqerisht-per-lulzim-bashen/20%Monthly2015-08-27 09:44
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-gusht-2015/20%Monthly2015-08-26 21:13
http://vetemshqip.info/vjen-stella-lux-makina-diellore-qe-podhon-energji-me-shume-se-sa-harxhon/20%Monthly2015-08-26 21:00
http://vetemshqip.info/cfare-te-beni-kur-ndiheni-te-humbur/20%Monthly2015-08-26 09:03
http://vetemshqip.info/gati-vaksina-qe-na-mbron-nga-gripi-per-gjithe-jeten/20%Monthly2015-08-26 09:01
http://vetemshqip.info/intervista-buke-arsim-liri-jashte-nuk-kuptohet-por-athina-e-ka-pare-disa-here-luften-civile/20%Monthly2015-08-26 08:53
http://vetemshqip.info/rama-i-siguron-miliarda-euro-ballkanit/20%Monthly2015-08-26 08:54
http://vetemshqip.info/qeveria-83-milion-leke-perlutje/20%Monthly2015-08-26 07:29
http://vetemshqip.info/reagimi-i-flutura-ackes-gjergj-leka-padit-shkrimtaren-kerkon-1-vit-burg-dhe-10-mije-euro/20%Monthly2015-08-26 07:29
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-gusht-2015/20%Monthly2015-08-26 06:40
http://vetemshqip.info/champions-dinamo-zagreb-ne-avantazh-ndaj-skenderbeut-2-1-pas-pjeses-se-pare/20%Monthly2015-08-25 21:07
http://vetemshqip.info/hyperloop-mjeti-i-transportit-qe-do-te-ece-me-1200-kilometra-ne-ore/20%Monthly2015-08-25 21:06
http://vetemshqip.info/bota-e-teknologjise-ja-cfare-do-te-vije-ne-shtator/20%Monthly2015-08-25 10:35
http://vetemshqip.info/gjergj-leka-pse-i-varrosen-kengetaret-meshkuj-ne-kohen-e-komunizmit-dhe-ndihma-e-thanas-nanos/20%Monthly2015-08-25 07:38
http://vetemshqip.info/koco-kokdhima-zhvarrimi-i-nilo-katalanit-perpjekje-e-omonias-pbdnj-saliut-dhe-ministrise-se-jashtme-greke-per-te-fshire-historine-e-himares/20%Monthly2015-08-25 07:31
http://vetemshqip.info/konflikti-me-njerken-24-vjecarja-e-zhdukur-dorezohet-te-blute-e-lacit/20%Monthly2015-08-25 07:29
http://vetemshqip.info/e-gjeni-dot-se-kush-eshte-rikthyer-dhe-fuqishem-madje/20%Monthly2015-08-25 07:39
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-gusht-2015/20%Monthly2015-08-25 06:36
http://vetemshqip.info/e-le-gruaja-vret-vajzen-3-vjecare-dhe-veten/20%Monthly2015-08-24 17:12
http://vetemshqip.info/isis-shkaterron-me-eksploziv-tempullin-baalshamin-ne-palmira/20%Monthly2015-08-24 17:12
http://vetemshqip.info/albian-ajeti-tjeter-talent-per-de-biasin/20%Monthly2015-08-24 11:16
http://vetemshqip.info/benzema-kerkon-arsenalin-pritet-vendimi-i-realit/20%Monthly2015-08-24 11:15
http://vetemshqip.info/dokumenti-i-cia-s-berisha-gati-te-sakrifikoje-pavaresine-e-kosoves-per-zgjedhjet-e-vitit-1996/20%Monthly2015-08-24 08:23
http://vetemshqip.info/evazioni-fiskal-si-u-shua-pa-lene-gjurme-plani-i-qeverise-per-auditimin-e-850-bizneseve-vip/20%Monthly2015-08-24 08:23
http://vetemshqip.info/foto-lajm-gjesti-prekes-i-policit-shqiptar-ben-xhiron-e-botes/20%Monthly2015-08-24 06:57
http://vetemshqip.info/deri-ne-2013-1-250-000-persona-te-lindur-ne-shqiperi-jetonin-gjetke/20%Monthly2015-08-24 06:56
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-24-gusht-2015/20%Monthly2015-08-24 06:17
http://vetemshqip.info/fotot-nje-pershendetje-super-e-nxehte-nga-nicole/20%Monthly2015-08-23 20:43
http://vetemshqip.info/fotot-pushime-super-te-nxehta-per-cristina-buccino/20%Monthly2015-08-23 20:43
http://vetemshqip.info/kacaniku-kryeqytet-i-xhihadisteve-te-ballkanit/20%Monthly2015-08-23 16:14
http://vetemshqip.info/video-cmenduria-per-berishen-ne-shkoder-edhe-pse-po-i-vinte-flaken-vendit/20%Monthly2015-08-23 14:33
http://vetemshqip.info/andrea-stefani-iu-pergjigjet-kritikeve-te-tij-per-dashurine-me-berishen/20%Monthly2015-08-23 14:32
http://vetemshqip.info/roja-bregdetare-italiane-shpeton-mbi-2000-emigrante-ne-brigjet-e-libise/20%Monthly2015-08-23 08:50
http://vetemshqip.info/cmimi-i-naftes-fillon-te-lekundet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2015-08-23 08:49
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-23-gusht-2015/20%Monthly2015-08-23 08:47
http://vetemshqip.info/astronauti-i-apollo-14-prej-alieneve-shmangem-luften-berthamore/20%Monthly2015-08-22 20:40
http://vetemshqip.info/fotot-chantel-terbon-me-format-e-saj/20%Monthly2015-08-22 20:38
http://vetemshqip.info/angli-bie-avioni-luftarak-dyshohet-per-disa-viktima/20%Monthly2015-08-22 14:40
http://vetemshqip.info/samiti-i-vjenes-ambasadori-austriak-ja-synimet-e-nismes-merkel/20%Monthly2015-08-22 13:50
http://vetemshqip.info/a-ua-forcon-lidhjen-shprehja-e-dashurise-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2015-08-22 12:07
http://vetemshqip.info/pranga-18-vjecares-dhe-rrembyesve-te-saj-i-kerkuan-400-mije-euro-te-atit-biznesmen/20%Monthly2015-08-22 09:07
http://vetemshqip.info/mos-me-qesh-nuk-e-kam-vrare-une-agron-celen/20%Monthly2015-08-22 07:46
http://vetemshqip.info/gjermania-po-plackit-greqine/20%Monthly2015-08-22 07:46
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-gusht-2015/20%Monthly2015-08-22 06:57
http://vetemshqip.info/fotot-ka-mbaruar-vera-shikoni-cfare-behet-ne-sarande/20%Monthly2015-08-21 19:00
http://vetemshqip.info/fotot-anais-nuk-i-le-vend-fantazise/20%Monthly2015-08-21 19:01
http://vetemshqip.info/lufta-kunder-evazionit-rritet-blerja-e-kasave-fiskale/20%Monthly2015-08-21 12:36
http://vetemshqip.info/nis-superiorja-por-ka-kaos-me-stadiumet-ku-luhen-ndeshjet/20%Monthly2015-08-21 10:17
http://vetemshqip.info/ratko-mlladic-u-perpoq-ta-blinte-gjykatesin-me-nje-liter-raki/20%Monthly2015-08-21 09:20
http://vetemshqip.info/pushova-dy-dite-ne-jug-te-shqiperise-dhe-nuk-shkoj-me-agron-llakaj-cmimet-ketu-jane-si-ne-monte-karlo/20%Monthly2015-08-21 09:20
http://vetemshqip.info/njihen-ne-fb-e-mitura-perdhunohet-nga-dy-persona/20%Monthly2015-08-21 06:40
http://vetemshqip.info/azilantja-vdes-ne-shinat-e-trenit/20%Monthly2015-08-21 06:34
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-gusht-2015/20%Monthly2015-08-21 06:38
http://vetemshqip.info/foto-shitet-per-6-mln-euro-ferrari-luksoz-i-papes/20%Monthly2015-08-20 20:10
http://vetemshqip.info/fotot-nje-lamtumire-spektakolare-per-mbretereshen/20%Monthly2015-08-20 20:10
http://vetemshqip.info/fotot-shtohet-fluksi-i-refugjateve-siriane-ne-greqi/20%Monthly2015-08-20 17:50
http://vetemshqip.info/tsipras-pritet-te-njoftoje-doreheqjen/20%Monthly2015-08-20 17:49
http://vetemshqip.info/nafta-cmimi-ulet-ne-vjeshte/20%Monthly2015-08-20 10:20
http://vetemshqip.info/vlore-babai-50-vjecar-godet-djalin-me-thike-pas-nje-sherri/20%Monthly2015-08-20 10:20
http://vetemshqip.info/video-gjermani-i-refuzuan-azilin-shqiptari-kercenon-me-vetevrasje/20%Monthly2015-08-20 08:24
http://vetemshqip.info/avioni-i-pasagjereve-aksidentohet-ne-piste/20%Monthly2015-08-20 07:00
http://vetemshqip.info/burri-vret-gruan-dyshonte-se-nje-nga-4-femijet-nuk-ishte-i-tij/20%Monthly2015-08-20 06:59
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-20-gusht-2015/20%Monthly2015-08-20 06:27
http://vetemshqip.info/fotot-santa-quaranta-ish-kampi-i-punetoreve-te-komunizmit-sot-nje-resort-luksoz/20%Monthly2015-08-19 16:43
http://vetemshqip.info/dossier-vizita-misterioze-e-mahmut-bakallit-liderit-komunist-te-kosoves-ne-tirane-kur-shpertheu-levizja-studentore-dhe-nje-pyetje-e-azem-hajdarit/20%Monthly2015-08-19 16:43
http://vetemshqip.info/gjermania-i-jep-ok-ndihmes-financiare-per-greqine/20%Monthly2015-08-19 13:45
http://vetemshqip.info/seks-leaks-dhe-drejtesia-suedeze/20%Monthly2015-08-19 13:45
http://vetemshqip.info/bankat-ne-evropen-lindore-ngadalesojne-transferimin-e-fondeve-jashte-ne-shqiperi-e-pershpejtuan/20%Monthly2015-08-19 09:21
http://vetemshqip.info/dritan-hila-replikon-ashper-me-andrea-stefanin-injorant-si-mund-te-sulmosh-dritero-agollin/20%Monthly2015-08-19 09:20
http://vetemshqip.info/paralajmerimi-i-rames-lodhja-nga-be-mund-te-cenoje-paqen-ne-ballkan/20%Monthly2015-08-19 08:31
http://vetemshqip.info/renea-dhe-450-police-marrin-dukagjinin-e-droges/20%Monthly2015-08-19 07:18
http://vetemshqip.info/dinamo-zagreb-eshte-shume-i-forte-per-skenderbeun-endrra-e-korcareve-drejt-shuarjes-video/20%Monthly2015-08-20 06:57
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-19-gusht-2015/20%Monthly2015-08-19 06:48
http://vetemshqip.info/fotot-format-e-sonyas-skane-nevoje-per-koment/20%Monthly2015-08-18 19:50
http://vetemshqip.info/fotot-cmendet-uebi-pas-polices-seksi-nga-vlora/20%Monthly2015-08-18 19:50
http://vetemshqip.info/bujar-nishani-militanti-ne-krye-te-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2015-08-18 15:26
http://vetemshqip.info/selanik-emigrantet-leter-bushatit-per-emerimet-ne-konsullate/20%Monthly2015-08-18 15:27
http://vetemshqip.info/buxheti-i-rrugeve-shkurtohet-me-12-rikthehet-rreziku-per-detyrime-te-reja-ndaj-biznesit/20%Monthly2015-08-18 08:32
http://vetemshqip.info/merr-peng-tre-persona-dhe-i-rreh-keqazi-arrestohet-36-vjecari-nga-fieri/20%Monthly2015-08-18 08:32
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-gusht-2015/20%Monthly2015-08-18 07:04
http://vetemshqip.info/shuhet-xha-sulo-artisti-i-popullit-albert-verria-ndahet-nga-jeta-ne-moshen-79-vjecare/20%Monthly2015-08-17 20:08
http://vetemshqip.info/fotot-e-kuqe-e-nxehte-charlotte-nxjerr-gjoksin/20%Monthly2015-08-17 20:09
http://vetemshqip.info/foto-te-pasmet-shperthyese-te-modeles-shqiptare/20%Monthly2015-08-17 20:09
http://vetemshqip.info/merkeli-i-kerkoi-vuciqit-te-mos-e-pengoje-kosoven-per-anetaresim-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2015-08-17 18:22
http://vetemshqip.info/trimi-nga-lushnja-fal-gruan-e-i-lutet-mos-me-tradhto-me-dhe-firmos-qe-sdo-kesh-facebook-dhe-telefon/20%Monthly2015-08-17 18:22
http://vetemshqip.info/sezoni-veror-shtohen-grabitjet-e-banesave-ne-tirane/20%Monthly2015-08-17 06:08
http://vetemshqip.info/motrat-kajtazi-pranojne-fajin-shtepine-e-dogjem-nga-frika/20%Monthly2015-08-17 06:07
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-17-gusht-2015/20%Monthly2015-08-17 06:06
http://vetemshqip.info/korfuz-deshton-tentativa-per-arratisje-e-25-te-denuarve-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2015-08-17 06:03
http://vetemshqip.info/katastrofa-natyrore-luftera-revolucione-ekonomike-dhe-teknologjike-cfare-i-ndryshon-komunitetet/20%Monthly2015-08-16 19:43
http://vetemshqip.info/kallmeti-fshati-qe-jeton-me-vere-dhe-gojedhena/20%Monthly2015-08-16 19:43
http://vetemshqip.info/refugjatet-ne-ballkan-ne-lufte-me-murin-hungarez/20%Monthly2015-08-17 06:03
http://vetemshqip.info/deputetet-qe-kane-ngrohur-karriget-ne-kuvend/20%Monthly2015-08-16 12:26
http://vetemshqip.info/gaz-paja-i-pergjigjet-apelit-per-ndihme-te-veliajt-adopton-nje-cerdhe/20%Monthly2015-08-16 12:24
http://vetemshqip.info/gjermania-rikthim-vizash-per-ballkanin/20%Monthly2015-08-16 10:25
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-gusht-2015/20%Monthly2015-08-15 21:13
http://vetemshqip.info/turistja-e-huaj-rrefen-kushtet-skandaloze-tek-hoteli-ne-drimadhe-burrat-shqiptare-te-ngulin-syte/20%Monthly2015-08-15 18:53
http://vetemshqip.info/ministria-e-mbrojtjes-po-hetojme-mbi-shperthimin-ne-xibrake/20%Monthly2015-08-15 18:53
http://vetemshqip.info/mungesa-e-seksit-con-drejt-infarktit/20%Monthly2015-08-15 18:53
http://vetemshqip.info/pozat-ne-seks-tradhtojne-karakterin-e-nje-mashkulli/20%Monthly2015-08-15 18:53
http://vetemshqip.info/mat-gjenden-heshta-dhe-qeramika-te-periudhes-romake-foto/20%Monthly2015-08-15 07:35
http://vetemshqip.info/rrefimi-babai-nje-here-me-futi-koken-ne-banje-ndersa-vjet-me-uli-mbathjet-dhe-me-peshtyu-ne-pjeset-intime-3-video/20%Monthly2015-08-15 07:43
http://vetemshqip.info/reportazhi-shqiperia-perla-e-cuditshme-dhe-e-lene-pas-dore/20%Monthly2015-08-15 07:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-gusht-2015/20%Monthly2015-08-15 06:28
http://vetemshqip.info/nishani-rikthen-per-shqyrtim-ne-kuvend-ligjin-e-arsimit-te-larte-ja-6-argumentet-e-presidentit/20%Monthly2015-08-14 10:56
http://vetemshqip.info/30-dite-te-zhdukura-gjenden-dy-motrat-kajtazi-ne-vlore/20%Monthly2015-08-14 10:05
http://vetemshqip.info/agolli-si-i-njoha-une-ramen-berishen-dhe-bashen/20%Monthly2015-08-14 10:03
http://vetemshqip.info/denohet-me-16-vjet-burg-xhihadisti-shqiptar-nga-brooklyn-u-kap-duke-u-nisur-ne-pakistan/20%Monthly2015-08-14 08:01
http://vetemshqip.info/fotot-enver-sazanin-e-pushtoi-armiku/20%Monthly2015-08-14 08:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-14-gusht-2015/20%Monthly2015-08-13 21:45
http://vetemshqip.info/statistikat-1908-09-shkupi-me-shumice-shqiptare-asnje-turk-ne-prizren-foto/20%Monthly2015-08-13 18:53
http://vetemshqip.info/aplikuesit-qe-kerkuan-kredi-si-te-pastrehe-ish-zyrtare-te-qeverise-berisha/20%Monthly2015-08-13 17:51
http://vetemshqip.info/avionet-amerikane-fillojne-sulmet-ndaj-isis-nga-turqia/20%Monthly2015-08-13 06:55
http://vetemshqip.info/video-gazetarit-i-bien-te-mbathurat-para-metes/20%Monthly2015-08-13 09:17
http://vetemshqip.info/gjendet-e-vrare-ne-kamp-nje-azilante-23-vjecare/20%Monthly2015-08-13 06:53
http://vetemshqip.info/16-vjecarja-me-pushime-gjen-ar-ne-liqenin-gjerman/20%Monthly2015-08-13 06:51
http://vetemshqip.info/laci-mposht-skenderbeun-dhe-fiton-superkupen-e-shqiperise/20%Monthly2015-08-13 06:49
http://vetemshqip.info/gjermania-kthen-70-shqiptare-na-thane-do-tju-ndryshojme-shtepine/20%Monthly2015-08-13 06:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-gusht-2015/20%Monthly2015-08-13 06:40
http://vetemshqip.info/foto-australi-kapet-peshkaqeni-tiger-6-metra-i-gjate/20%Monthly2015-08-12 13:36
http://vetemshqip.info/kukes-digjen-20-dynyme-me-peme-frutore/20%Monthly2015-08-12 13:33
http://vetemshqip.info/fjalimi-i-largimit-te-teodor-kekos-nga-pd-smund-te-rri-ne-nje-parti-qe-thote-jepjani-votat-me-mire-milloshevicit-sesa-ps-se/20%Monthly2015-08-12 09:43
http://vetemshqip.info/intervista-dalipi-sfidat-e-veliajt-pastrimi-dhe-shtimi-i-hapesirave-te-gjelberta/20%Monthly2015-08-12 09:43
http://vetemshqip.info/lejet-e-ndertimit-prokuroria-nis-hetimin-per-firmat-e-bashes-ja-17-shkeljet/20%Monthly2015-08-12 06:54
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-12-gusht-2015/20%Monthly2015-08-11 21:07
http://vetemshqip.info/fotot-pushimet-e-nxehte-te-irina-shayk-dhe-bradley-cooper/20%Monthly2015-08-11 19:51
http://vetemshqip.info/fotot-e-besoni-qe-dikur-ky-shkemb-ka-qene-obez/20%Monthly2015-08-11 19:50
http://vetemshqip.info/ushtria-e-femijeve-ne-rusi-te-miturit-trajnohen-si-te-luftojne-dhe-te-perdorin-armet/20%Monthly2015-08-11 14:12
http://vetemshqip.info/ne-ferguson-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-akuzohet-nje-adoleshent-per-sulm-ndaj-policise/20%Monthly2015-08-11 14:10
http://vetemshqip.info/aktualisht-jane-100-shtetas-kosovare-luftojne-per-isis/20%Monthly2015-08-11 12:32
http://vetemshqip.info/tri-prokurore-kundershtare-te-erdoganit-braktisin-vendin/20%Monthly2015-08-11 12:32
http://vetemshqip.info/tema-tv-finalja-e-superkupes-agim-meto-nuk-i-trembemi-aspak-skenderbeut-trofeu-shkon-ne-lac/20%Monthly2015-08-11 12:31
http://vetemshqip.info/heroi-yne-vrasesi-juaj-nje-tregim-nga-sarajeva/20%Monthly2015-08-11 10:07
http://vetemshqip.info/keshilltari-i-rames-dreka-me-fatos-nanon-lajm-absurd/20%Monthly2015-08-11 10:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-11-gusht-2015/20%Monthly2015-08-11 07:20
http://vetemshqip.info/made-in-serbia-per-mallrat-shqiptare-nje-menyre-per-ti-shpetuar-embargos-ruse/20%Monthly2015-08-10 18:20
http://vetemshqip.info/reportazhi-rilindja-e-veshtire-e-shqiperise/20%Monthly2015-08-10 18:21
http://vetemshqip.info/kamerat-shpetimi-i-vetem-i-pyjeve/20%Monthly2015-08-10 05:53
http://vetemshqip.info/problematika-me-energjine-ne-jug-oshee-grupe-pune-per-permiresimin-e-situates/20%Monthly2015-08-10 05:51
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-gusht-2015/20%Monthly2015-08-09 21:42
http://vetemshqip.info/shperthen-nje-bombul-gazi-ne-nje-lokal-ne-zonen-e-don-boskos-raportohet-per-13-te-plagosur/20%Monthly2015-08-09 17:16
http://vetemshqip.info/barcelona-kunder-uefa-s-jemi-identitet-katalanas/20%Monthly2015-08-09 11:51
http://vetemshqip.info/everton-oferte-interit-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2015-08-09 11:51
http://vetemshqip.info/azilkerkuesit-gjebrea-mos-merrni-hapa-te-gabuar/20%Monthly2015-08-09 10:04
http://vetemshqip.info/cdu-kerkon-lehtesira-per-punesimin-e-shqiptareve-ne-gjermani/20%Monthly2015-08-09 09:26
http://vetemshqip.info/intervista-shenasi-rama-roli-i-edi-rames-ne-levizjet-e-dhjetorit-dhe-egersia-e-berishes/20%Monthly2015-08-09 09:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-9-gusht-2015/20%Monthly2015-08-08 20:39
http://vetemshqip.info/ekuipazhi-i-dehur-avioni-nuk-ngrihet-nga-pista/20%Monthly2015-08-08 19:03
http://vetemshqip.info/foto-kourtney-shperthyese-pas-ndarjes/20%Monthly2015-08-08 19:03
http://vetemshqip.info/foto-pensionisti-tregon-shenjat-e-luftes-nukleare-70-vjet-pas-bombardimit-te-nagasakit/20%Monthly2015-08-08 14:48
http://vetemshqip.info/evazioni-lojrat-e-fatit-qe-nuk-shlyejne-detyrimet-mbyllen/20%Monthly2015-08-08 14:47
http://vetemshqip.info/rrihte-gruan-dhe-djalin-21-vjecar-arrestohet-kryefamiljari-ne-elbasan/20%Monthly2015-08-08 09:47
http://vetemshqip.info/dylgjeri-do-tatojne-dhe-rrocken-zedhenesi-i-canit-rrocka-jane-ata-qe-shkruajne/20%Monthly2015-08-08 09:47
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-gusht-2015/20%Monthly2015-08-08 08:31
http://vetemshqip.info/fall-per-nje-lajm-qe-nuk-ka-ndodhur-akoma/20%Monthly2015-08-07 20:09
http://vetemshqip.info/bisedat-sekrete-qe-cuan-ne-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2015-08-07 20:08
http://vetemshqip.info/panariti-tek-qendra-e-grumbullimit-te-midhjeve-te-sigurojme-impiantet-qe-kjo-histori-mos-perseritet/20%Monthly2015-08-07 11:44
http://vetemshqip.info/rrefimi-i-58-vjecarit-italian-qe-kerkon-pune-si-lavapjates-ne-tirane/20%Monthly2015-08-07 11:44
http://vetemshqip.info/hidhet-shorti-i-liges-se-kampioneve-ja-cilen-peshkon-skenderbeu/20%Monthly2015-08-07 10:17
http://vetemshqip.info/andi-bushati-berisha-dhe-llalla-pakt-okult-qe-te-mos-i-nxjerrin-te-palarat-njeri-tjetrit/20%Monthly2015-08-07 08:43
http://vetemshqip.info/spartak-ngjela-rama-dhe-meta-po-shkojne-drejt-ndarjes-koalicioni-ps-lsi-ska-te-ardhme/20%Monthly2015-08-07 08:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-gusht-2015/20%Monthly2015-08-07 06:53
http://vetemshqip.info/armina-i-kunderpergjigjet-sadijes-ti-me-more-kalin-une-te-kam-marre/20%Monthly2015-08-06 17:33
http://vetemshqip.info/fati-i-ndryshem-i-dy-bankiereve/20%Monthly2015-08-06 17:35
http://vetemshqip.info/rekord-historik-shqiperia-e-22-ta-ne-bote/20%Monthly2015-08-06 08:17
http://vetemshqip.info/historike-skenderbeu-prek-endrren-europiane-fiton-2-0-me-milsamin-dhe-njeh-rivalet-e-tij/20%Monthly2015-08-06 07:28
http://vetemshqip.info/aksident-ne-gjirokaster-vdes-efektivi-i-policise/20%Monthly2015-08-06 07:24
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-gusht-2015/20%Monthly2015-08-05 22:23
http://vetemshqip.info/fotot-pushimet-e-nxehta-te-belen-rodriguez/20%Monthly2015-08-05 20:16
http://vetemshqip.info/fotot-modelja-qe-po-cmend-rrjetet-sociale/20%Monthly2015-08-05 20:16
http://vetemshqip.info/ambasada-nuk-ka-para-per-tu-kthyer-me-deshire-nga-gjermania/20%Monthly2015-08-05 17:11
http://vetemshqip.info/durres-i-vene-zjarrin-shtepise-dhe-largohen-me-5-mln-leke-ne-kerkim-motrat-14-dhe-18-vjece/20%Monthly2015-08-05 17:09
http://vetemshqip.info/lorik-cana-pjese-e-historise-se-futbollit-francez/20%Monthly2015-08-05 09:05
http://vetemshqip.info/shkodrani-godet-me-gur-turistin-francez-i-beri-komplimente-te-dashures-se-tij/20%Monthly2015-08-05 09:02
http://vetemshqip.info/dy-trena-dalin-nga-shinat-vdesin-27-persona/20%Monthly2015-08-05 08:48
http://vetemshqip.info/plehraxhiu/20%Monthly2015-08-05 07:58
http://vetemshqip.info/intervista-agron-duka-grida-kandidate-me-e-mire-se-une-humbi-per-arsye-jo-politike/20%Monthly2015-08-05 07:59
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-5-gusht-2015/20%Monthly2015-08-04 20:49
http://vetemshqip.info/gjyshja-vjedh-500-mije-paund-ia-dergon-dashnorit-te-ri/20%Monthly2015-08-04 19:49
http://vetemshqip.info/te-fala-nga-nje-mik-i-vjen-video-e-gruas-duke-bere-seks-treshe/20%Monthly2015-08-04 19:49
http://vetemshqip.info/andrea-stefani-i-pergjigjet-fatos-tarifes-je-ne-kerkim-te-tarifes-se-radhes/20%Monthly2015-08-04 19:47
http://vetemshqip.info/mbi-500-shqiptare-qe-kane-kerkuar-azil-ne-gjermani-do-kthehen-brenda-gushtit/20%Monthly2015-08-04 16:20
http://vetemshqip.info/veliaj-prezanton-administratoren-e-njesise-7-duhet-te-jeni-syri-dhe-veshi-i-bashkise/20%Monthly2015-08-04 16:21
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-4-gusht-2015/20%Monthly2015-08-03 20:55
http://vetemshqip.info/ja-cili-shtet-tallet-me-shqiptaret/20%Monthly2015-08-03 20:29
http://vetemshqip.info/tetova-ne-gjendje-alarmante-dyshohet-per-5-viktima-nga-reshjet/20%Monthly2015-08-03 20:15
http://vetemshqip.info/zbulimi-i-fundit-i-wikileaks-nsa-ka-spiunuar-qeverine-japoneze/20%Monthly2015-08-03 20:01
http://vetemshqip.info/ja-cili-eshte-telefoni-me-i-zgjuar-dhe-me-i-forte/20%Monthly2015-08-03 20:00
http://vetemshqip.info/sarande-zjarr-i-madh-ne-nje-ullishte-humb-jeten-62-vjecari/20%Monthly2015-08-03 15:57
http://vetemshqip.info/modernizimi-i-portit-te-vloresitalia-financon-me-15-milione-euro-projektin/20%Monthly2015-08-03 12:53
http://vetemshqip.info/vjedhjet-energjisepolicia-arreston-9-persona-17-shpallen-ne-kerkim/20%Monthly2015-08-03 12:53
http://vetemshqip.info/debate-per-specialen-ne-kuvend-mustafa-e-kemi-detyrim-ndaj-shba-se-dhe-be-se-duhet-te-ballafaqohemi-me-krimet-e-dyshuara/20%Monthly2015-08-03 09:44
http://vetemshqip.info/aksidentihumb-jeten-24-vjecari-arrestohet-drejtuesi-i-mjetit/20%Monthly2015-08-03 09:43
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-gusht-2015/20%Monthly2015-08-03 06:48
http://vetemshqip.info/foto-katharine-duket-kaq-e-embel-me-rroba-banje/20%Monthly2015-08-02 18:01
http://vetemshqip.info/foto-cfare-te-pasmesh-jennifer/20%Monthly2015-08-02 18:00
http://vetemshqip.info/ana-e-erret-e-turizmit-shqiptar-sipas-dritan-hilesmerrni-bidona-me-uje-dhe-ilace-kunder-diarese/20%Monthly2015-08-02 11:46
http://vetemshqip.info/a-po-ngrene-krye-turmat/20%Monthly2015-08-02 11:46
http://vetemshqip.info/italia-goditet-nga-rreshjet-e-dendura-dhe-permbytjet/20%Monthly2015-08-02 10:30
http://vetemshqip.info/koalicioni-pd-lsilefter-maliqi-teza-te-te-paafteve-qe-kerkojne-ti-shmangen-pergjegjesive-per-humbjen-me-21-qershor/20%Monthly2015-08-02 10:30
http://vetemshqip.info/marreveshjabllokohen-lejet-e-ndertimit-kontroll-firmave-te-bashes/20%Monthly2015-08-02 08:23
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-2-gusht-2015/20%Monthly2015-08-02 07:38
http://vetemshqip.info/ja-levizjet-e-kuqezinjve-ne-merkato/20%Monthly2015-08-01 16:12
http://vetemshqip.info/vllaznia-safet-gjici-drejt-presidences/20%Monthly2015-08-01 16:10
http://vetemshqip.info/angli-rrezohet-avioni-ne-pronesi-te-familjes-se-bin-laden-4-te-vdekur/20%Monthly2015-08-01 13:10
http://vetemshqip.info/itali-arrestohet-shqiptari-me-4-kg-kokaine-ne-verona/20%Monthly2015-08-01 11:12
http://vetemshqip.info/pd-rama-ka-vendosur-te-jape-nje-koncension-61-milione-eurosh-per-dializen/20%Monthly2015-08-01 11:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-1-gusht-2015/20%Monthly2015-08-01 07:23