XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://vetemshqip.info/fotot-gjoksi-i-nickit-duket-se-do-shpertheje/20%Monthly2015-10-31 21:14
http://vetemshqip.info/kjo-eshte-bashkeshortja-bukuroshe-e-politikanit-shqiptar/20%Monthly2015-10-31 21:14
http://vetemshqip.info/biznesi-i-vogel-dhe-zanatcinjte-qe-sot-nuk-do-paguajne-me-asnje-takse/20%Monthly2015-10-31 15:43
http://vetemshqip.info/shkrim-i-1922-nga-studentet-shqiptare-te-vjenes-orientimi-nga-perendimi-shpetimi-i-jon-i-vetmi/20%Monthly2015-10-31 15:42
http://vetemshqip.info/tahiri-ironizon-bashen-ngerdheshesh-si-llapaqen-dikur-fshiheshe-si-pule/20%Monthly2015-10-31 13:20
http://vetemshqip.info/rreziqet-e-padukshme-te-makthit-evropian-mbi-refugjatet/20%Monthly2015-10-31 13:20
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-31-tetor-2015/20%Monthly2015-10-31 09:45
http://vetemshqip.info/egjipt-rrezohet-avioni-rus-me-224-persona/20%Monthly2015-10-31 09:40
http://vetemshqip.info/foto-era-turperon-keq-melissa-reeves/20%Monthly2015-10-30 21:09
http://vetemshqip.info/fotot-format-e-pabesueshme-te-vajzes-50-vjecare/20%Monthly2015-10-30 21:09
http://vetemshqip.info/kim-mehmeti-replikon-me-ramen-nje-artist-sduhet-te-behet-politikan/20%Monthly2015-10-30 12:31
http://vetemshqip.info/kaubojsi-6-ore-per-nje-foto-ne-foltoren-e-kuvendit/20%Monthly2015-10-30 12:31
http://vetemshqip.info/tjeter-tragjedi-ne-brigjet-e-greqise-tsipras-turp-per-europen/20%Monthly2015-10-30 12:31
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-30-tetor-2015/20%Monthly2015-10-30 07:14
http://vetemshqip.info/intervista-kaubojsi-i-lezhes-intelektualet-ne-shqiperine-jane-katandisur-per-copen-e-bukes/20%Monthly2015-10-30 06:33
http://vetemshqip.info/fotot-nicole-pa-recipeta-dhe-pa-mbathje-ne-tapetin-e-kuq/20%Monthly2015-10-30 06:34
http://vetemshqip.info/dosja-skenderbeu-dyshohet-per-disa-ndeshje-te-trukuara-jane-luajtur-miliona-euro-korcaret-spranojne-te-flasin/20%Monthly2015-10-30 06:34
http://vetemshqip.info/video-polici-rreh-brutalisht-35-vjecaren-spranoi-te-bente-seks-me-te/20%Monthly2015-10-30 06:36
http://vetemshqip.info/sali-berisha-shpall-autonomine-e-presheves-por-habiten-te-gjithe/20%Monthly2015-10-29 19:40
http://vetemshqip.info/albtelecom-vjen-me-telefonin-smart-4glte-general-mobile/20%Monthly2015-10-30 06:34
http://vetemshqip.info/punonjesi-i-hotelit-tmerron-turistet-ne-turqi-vishet-si-xhihadist-dhe-i-kercenon-me-jete/20%Monthly2015-10-29 13:37
http://vetemshqip.info/fotot-arme-prostituta-dhe-tatuazhe-brenda-botes-brutale-te-yakuza-s/20%Monthly2015-10-29 13:38
http://vetemshqip.info/lajm-i-mire-nga-fb-se-shpejti-do-te-hiqen-ftesat-per-lojera-ne-facebook/20%Monthly2015-10-30 06:34
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-29-tetor-2015/20%Monthly2015-10-29 06:54
http://vetemshqip.info/ben-blushi-fut-duart-edhe-ne-histori-ismail-qemali-ishte-lekist-noli-i-fali-qenin-lef-nosit-te-kursente-para-per-cigare/20%Monthly2015-10-28 19:16
http://vetemshqip.info/vriten-ne-siri-dy-vellezer-shqiptare-qe-luftonin-per-isis/20%Monthly2015-10-28 19:16
http://vetemshqip.info/todo-vaso-ja-pse-vendi-i-9-te-i-shqiperise-ne-europianin-e-1964-es-nuk-cilesohet-si-sukses/20%Monthly2015-10-28 14:57
http://vetemshqip.info/historia-dy-vellezerit-nga-shijaku-nga-emigrante-ne-kapo-te-trafikut-te-heroines-ne-itali/20%Monthly2015-10-28 15:06
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-28-tetor-2015/20%Monthly2015-10-28 06:21
http://vetemshqip.info/fotot-njihuni-me-trajneren-e-fitnesit-me-seksi-ne-bote/20%Monthly2015-10-27 20:53
http://vetemshqip.info/fotot-kjo-studente-bukuroshe-ka-nje-problem-te-madh/20%Monthly2015-10-27 20:53
http://vetemshqip.info/kush-e-perdhunoi-alida-hiskun/20%Monthly2015-10-27 20:45
http://vetemshqip.info/paloka-terhiqemi-nga-testi-i-droges-vetem-nese-nderkombetaret-e-shohin-te-arsyeshme/20%Monthly2015-10-27 20:45
http://vetemshqip.info/qeveria-jep-shpjegime-per-ndertimin-ne-golem-te-aleksander-frangajt-leja-eshte-dhene-nga-berisha-jo-nga-rama/20%Monthly2015-10-27 14:26
http://vetemshqip.info/tjeter-gafe-e-donald-trump-ofendon-femrat-myslimane/20%Monthly2015-10-27 14:26
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-27-tetor-2015/20%Monthly2015-10-27 06:19
http://vetemshqip.info/fotot-penny-nuk-lodhet-se-nxjerri-gjoksin-bombastik/20%Monthly2015-10-26 20:26
http://vetemshqip.info/fotot-te-kujt-jane-keto-te-pasme-seksi/20%Monthly2015-10-26 20:26
http://vetemshqip.info/de-biasi-italiani-i-shqiperise-qe-kishte-nevoje-vetem-per-kohe/20%Monthly2015-10-26 19:11
http://vetemshqip.info/ekspertiza-pensionisti-italian-e-qelloi-pas-shpine-22-vjecarin-shqiptar/20%Monthly2015-10-26 19:10
http://vetemshqip.info/alarm-ne-siri-po-perhapet-kolera-mes-emigranteve-rrezik-edhe-per-europen/20%Monthly2015-10-26 13:48
http://vetemshqip.info/eksperimenti-i-ny-times-do-ta-vrisnit-hitlerin-femije/20%Monthly2015-10-26 13:48
http://vetemshqip.info/ballkani-do-te-pranoje-100000-refugjate/20%Monthly2015-10-26 13:48
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-26-tetor-2015/20%Monthly2015-10-26 09:00
http://vetemshqip.info/dilema-e-malit-te-zi-nato-apo-rusi/20%Monthly2015-10-26 13:48
http://vetemshqip.info/fotot-super-vila-e-politikanit-shqiptar/20%Monthly2015-10-25 20:11
http://vetemshqip.info/fotot-modelja-greke-qe-po-cmend-rrjetin/20%Monthly2015-10-25 20:11
http://vetemshqip.info/mutu-denohet-14-muaj-burg-rrahu-kamarierin-shqiptar/20%Monthly2015-10-25 16:57
http://vetemshqip.info/ilir-meta-brenda-pak-ditesh-mbyllim-dekriminalizimin-me-pas-reforma-ne-drejtesi/20%Monthly2015-10-25 12:53
http://vetemshqip.info/kac-islami-i-kthehet-zanatit-ben-llogari-sa-do-ti-kushtoje-qeverise-qiraja-e-jaguareve/20%Monthly2015-10-25 12:53
http://vetemshqip.info/de-biasi-polemika-te-kota-rreth-meje-nuk-shijuam-si-duhet-suksesin-historik/20%Monthly2015-10-25 12:02
http://vetemshqip.info/media-gjermane-kosova-e-qeverisur-nga-kaosi/20%Monthly2015-10-25 10:44
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-25-tetor-2015/20%Monthly2015-10-25 07:03
http://vetemshqip.info/video-shkendija-mujaj-pa-censure-filmohet-nudo-ne-dush/20%Monthly2015-10-24 16:16
http://vetemshqip.info/video-protestuesit-ne-mal-te-zi-sulmojne-me-gure-edhe-ambasaden-shqiptare/20%Monthly2015-10-24 17:59
http://vetemshqip.info/miliarderi-spanjoll-rrezon-bill-gates-personi-me-i-pasur-ne-bote/20%Monthly2015-10-24 16:15
http://vetemshqip.info/masakra-e-selites-si-i-vrava-dy-te-rinjte-e-maskuar-me-armet-e-tyre/20%Monthly2015-10-24 16:14
http://vetemshqip.info/shtyhet-tenderi-per-durres-kukes/20%Monthly2015-10-24 16:14
http://vetemshqip.info/majko-shqiptaret-po-perbuzin-vetveten-jetojme-nen-ombrellen-e-shteteve-te-deshtuara/20%Monthly2015-10-24 16:14
http://vetemshqip.info/lideret-e-be-se-propozim-te-ri-per-kontrollin-e-kufirit-te-greqise-me-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2015-10-24 16:14
http://vetemshqip.info/sonila-meco-agon-channel-nuk-eshte-mbyllur-kemi-punuar-heroikisht-pa-u-paguar/20%Monthly2015-10-24 11:46
http://vetemshqip.info/klosi-tryeze-me-ambasadoret-per-arsimin-profesional-26-mije-vende-pune-presin-punonjes-te-kualifikuar/20%Monthly2015-10-24 11:46
http://vetemshqip.info/ekskluzive-tema-tv-siguria-kombetare-ne-rrezik-kompani-te-paafta-kane-ne-dore-ruajtjen-e-te-dhenave-qe-rrezikojne-kedo-video/20%Monthly2015-10-23 14:11
http://vetemshqip.info/pa-filluar-seanca-gaz-lotsjelles-ne-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2015-10-23 14:09
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-23-tetor-2015/20%Monthly2015-10-23 05:23
http://vetemshqip.info/fotot-gigi-hadid-nje-pasagjere-nudo-ne-tren/20%Monthly2015-10-22 20:32
http://vetemshqip.info/fotot-amanda-nxjerr-ne-pah-gjoksin-bombastik/20%Monthly2015-10-22 20:32
http://vetemshqip.info/debatet-gramoz-ruci-ristanit-qeni-i-rrahur-qe-kulish-nuk-behet-qen-stani-te-kane-rrahur-si-kulish/20%Monthly2015-10-22 17:35
http://vetemshqip.info/sondazhi-60-e-te-rinjve-ne-shqiperi-duan-te-ikin-nje-ore-e-me-pare/20%Monthly2015-10-22 17:35
http://vetemshqip.info/triumfet-sportive-fshehin-gjendjen-e-mjerueshme-te-futbollit-ne-ballkan/20%Monthly2015-10-22 10:50
http://vetemshqip.info/reformatministri-tahiri-takon-reporterin-e-pe-se-fleckenstein/20%Monthly2015-10-22 10:50
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-22-tetor-2015/20%Monthly2015-10-22 05:47
http://vetemshqip.info/video-e-mitura-palestineze-me-thike-ne-dore-dua-te-ther-hebrenjte-na-vodhen-vendin/20%Monthly2015-10-21 17:24
http://vetemshqip.info/keshilli-bashkiak-i-tiranes-miraton-dhenien-e-ndihmes-ekonomike-dhe-pagesat-per-personat-me-aftesi-te-kufizuar/20%Monthly2015-10-21 17:23
http://vetemshqip.info/duka-kunder-olainkes-ne-kombetare-shqiperia-e-shqiptareve/20%Monthly2015-10-21 10:52
http://vetemshqip.info/tiranee-refuzoi-per-tu-lidhur-e-godet-me-thike-ne-bark-dhe-e-con-vete-ne-spital/20%Monthly2015-10-21 10:52
http://vetemshqip.info/de-biasi-kontrata-ime-rinovohet-automatikisht-por-tani-duhet-te-diskutojme-per-pagen-pasi-fitoja-pak/20%Monthly2015-10-21 06:59
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-21-tetor-2015/20%Monthly2015-10-21 05:27
http://vetemshqip.info/fatos-lubonja-ky-vend-ka-deshtuar-zgjidhja-eshte-vetem-ikja-nga-shqiperia-ata-qe-qendrojne-jane-nenshtruar/20%Monthly2015-10-21 05:14
http://vetemshqip.info/kater-vjet-pas-gedafit-a-eshte-libia-nje-vend-i-me-mire/20%Monthly2015-10-21 05:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-20-tetor-2015/20%Monthly2015-10-20 05:24
http://vetemshqip.info/video-i-moshuari-i-fut-duart-plakes-ne-tirane/20%Monthly2015-10-19 20:45
http://vetemshqip.info/gjyshi-fitoi-nobelin-justifikimi-me-i-mire-per-mosberjen-e-detyrave/20%Monthly2015-10-19 20:44
http://vetemshqip.info/erdogan-rrit-presionin-ndaj-mediave-mbyll-7-televizione/20%Monthly2015-10-19 13:38
http://vetemshqip.info/armina-zeni-ska-arsye-te-behet-xheloz-per-mua-me-shoqeron-kudo/20%Monthly2015-10-19 13:39
http://vetemshqip.info/situata-politike-ne-kosove-mustafa-detyrohet-te-mbylle-facebook/20%Monthly2015-10-19 13:43
http://vetemshqip.info/opozita-e-bashkuar-ulemi-ne-tavoline-kur-te-terhiqen-nenshkrimet-e-bera/20%Monthly2015-10-19 13:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-19-tetor-2015/20%Monthly2015-10-19 05:17
http://vetemshqip.info/kastriot-dervishi-emri-i-andrea-stefanit-ne-ate-dokument-eshte-i-shtuar-ja-per-cfare-ben-fjale-materiali-origjinal/20%Monthly2015-10-18 20:26
http://vetemshqip.info/pse-nuk-kane-sukses-reformat-per-greqine/20%Monthly2015-10-18 20:27
http://vetemshqip.info/andrea-stefani-ja-si-eshte-e-verteta-per-dosjen-time-te-sigurimit-te-shtetit/20%Monthly2015-10-18 14:16
http://vetemshqip.info/mesila-doda-fjalori-i-gjergj-lekes-prej-langaraqi-lagjesh/20%Monthly2015-10-18 14:16
http://vetemshqip.info/historiani-serb-kur-kosova-te-jete-me-e-varfera-ne-rajon-ne-do-ta-blejme/20%Monthly2015-10-18 14:16
http://vetemshqip.info/arianna-shqiptarja-e-martuar-ne-moshen-12-vjece-te-cilen-e-detyroi-burri-te-shitej/20%Monthly2015-10-18 14:16
http://vetemshqip.info/majlinda-kelmendi-kampione-bote-ne-fuqi-fiton-titullin-grand-slam-ne-paris/20%Monthly2015-10-18 14:15
http://vetemshqip.info/foto-ola-jordan-i-befason-te-gjithe-duke-pozuar-nudo/20%Monthly2015-10-18 14:15
http://vetemshqip.info/foto-fytyra-e-dhimbjes-pamja-shokuese-e-pippa-middleton/20%Monthly2015-10-18 14:14
http://vetemshqip.info/hidhet-shorti-i-play-offit-te-euro-2016-ja-ciftet/20%Monthly2015-10-18 14:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-18-tetor-2015/20%Monthly2015-10-18 07:09
http://vetemshqip.info/intervista-tahir-muhedini-kritikon-mazhorancen-rama-duhet-ta-lere-te-qete-biznesin-berisha-ka-bere-me-shume-per-ceshtjen-came/20%Monthly2015-10-17 14:28
http://vetemshqip.info/fotot-nje-kampionat-body-building-edhe-ne-tirane/20%Monthly2015-10-17 14:29
http://vetemshqip.info/uefa-historite-me-te-suksesshme-te-futbollit-shqiptar/20%Monthly2015-10-16 15:36
http://vetemshqip.info/komisioneri-evropian-canete-shqiperia-progres-me-reformen-ne-energjitike/20%Monthly2015-10-16 15:36
http://vetemshqip.info/video-aplikacioni-i-rralle-ndihmon-te-gjeni-te-dashur-ne-stadium/20%Monthly2015-10-16 06:12
http://vetemshqip.info/video-pamje-te-rralla-te-jupiterit-ne-4k-spektakolare/20%Monthly2015-10-16 06:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-16-tetor-2015/20%Monthly2015-10-16 06:09
http://vetemshqip.info/gjendje-alarmi-ne-maqedoni-dyshime-hakmarrjeje-per-shkak-te-kumanoves/20%Monthly2015-10-15 15:48
http://vetemshqip.info/tsipras-nen-akuze-femijet-e-refugjateve-po-mbahen-ne-kushte-cnjerezore/20%Monthly2015-10-15 15:48
http://vetemshqip.info/trump-mbron-serish-rusine-nuk-e-sulmuan-ata-mh17/20%Monthly2015-10-15 15:45
http://vetemshqip.info/zyrtari-amerikan-putin-ka-shenjestruar-trupat-tona-ka-vrare-150-deri-tani/20%Monthly2015-10-15 13:16
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-15-tetor-2015/20%Monthly2015-10-15 05:46
http://vetemshqip.info/statistikat-ky-ishte-lojtari-me-i-mire-i-shqiperise-ne-kualifikueset-e-euro-2016/20%Monthly2015-10-14 19:32
http://vetemshqip.info/portieri-armen-gevorg-kasparov-ndeshja-e-shitur-me-francen-kemi-pesuar-4-gola-dhe-nuk-na-akuzoi-njeri/20%Monthly2015-10-14 19:32
http://vetemshqip.info/lsi-ska-kriminele-ne-lista-do-ndihmojme-te-tjeret-te-dekriminalizohen/20%Monthly2015-10-14 10:39
http://vetemshqip.info/berisha-ben-analizen-e-vizites-se-rames-ne-nju-jork-shkoi-per-nje-foto-me-obamen-diaspora-shqiptare-e-refuzoi/20%Monthly2015-10-14 10:38
http://vetemshqip.info/sot-nje-vit-nga-zbritja-e-ismail-qemalit-e-isa-boletinit-ne-beograd/20%Monthly2015-10-14 06:41
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-14-tetor-2015/20%Monthly2015-10-14 06:40
http://vetemshqip.info/fotot-lepurushka-khloe-nuk-i-le-asgje-fantazise/20%Monthly2015-10-13 20:46
http://vetemshqip.info/fotot-helga-feston-nudo-kualifikimin-e-rusise/20%Monthly2015-10-13 20:47
http://vetemshqip.info/erhard-busek-mos-u-fiksoni-me-korrupsionin-dilini-vetes-zot-bota-mund-te-shkoje-drejt-luftes-se-trete/20%Monthly2015-10-13 18:20
http://vetemshqip.info/irfan-hysenbelliu-prane-blerjes-se-ekipit-francez-te-auxerre/20%Monthly2015-10-13 18:20
http://vetemshqip.info/marreveshja-klosi-krijojme-rrjetin-e-shkollave-profesionale-nen-patronazhin-gjerman/20%Monthly2015-10-13 09:36
http://vetemshqip.info/foto-bashkia-vesh-tiranen-me-fotot-e-100-nxenesve-me-te-mire/20%Monthly2015-10-13 09:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-13-tetor-2015/20%Monthly2015-10-13 05:19
http://vetemshqip.info/ismail-morina-dhe-nje-kandidat-per-kryeminister/20%Monthly2015-10-12 19:26
http://vetemshqip.info/video-shkembenin-droge-ne-parkingun-e-qtu-se-pranga-4-personave-me-1-kg-heroine/20%Monthly2015-10-12 19:26
http://vetemshqip.info/de-biazi-shqiptaret-me-quajten-te-cmendur-kur-thashe-se-do-shkonim-ne-france/20%Monthly2015-10-12 08:51
http://vetemshqip.info/lac-58-vjecari-vritet-pas-nje-konflikti-pronesie/20%Monthly2015-10-12 08:51
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-12-tetor-2015/20%Monthly2015-10-12 05:58
http://vetemshqip.info/video-lajm-festa-e-lojtareve-ne-dhomat-e-zhveshjes-de-biazi-ia-merr-nje-kenge-popullore-shqiptare/20%Monthly2015-10-12 05:13
http://vetemshqip.info/video-pritja-madheshtore-qe-i-behet-de-biazit/20%Monthly2015-10-12 05:13
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-11-tetor-2015/20%Monthly2015-10-11 10:51
http://vetemshqip.info/video-leksioni-i-cuditshem-zysha-zhvishet-para-nxenesve/20%Monthly2015-10-10 18:55
http://vetemshqip.info/fotot-genevieve-eshte-kaq-e-pacipe/20%Monthly2015-10-10 18:54
http://vetemshqip.info/koreja-e-veriut-tregon-forcen-ne-paraden-e-70-vjetorit-gati-te-luftojme-shba-ne/20%Monthly2015-10-10 13:48
http://vetemshqip.info/armando-duka-te-harrojme-serbine-pa-emocione-ndaj-armenise/20%Monthly2015-10-10 13:48
http://vetemshqip.info/zbardhet-formacioni-i-de-biasit-ndaj-armenise/20%Monthly2015-10-10 09:34
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-10-tetor-2015/20%Monthly2015-10-10 07:41
http://vetemshqip.info/arrest-me-burg-per-ballist-morinen-lirohen-bashkepunetoret-e-tij/20%Monthly2015-10-09 12:26
http://vetemshqip.info/aldrin-dalipi-zgjidhet-kryetar-i-qarkut-te-tiranes/20%Monthly2015-10-09 09:54
http://vetemshqip.info/nga-shtypja-e-turmave-te-trafiku-i-frikshem-pas-ndeshjes-tortura-per-te-pare-nje-ndeshje-te-kombetares/20%Monthly2015-10-09 09:54
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-9-tetor-2015/20%Monthly2015-10-09 05:52
http://vetemshqip.info/de-biazi-nje-humbje-qe-djeg-por-futbolli-luhet-jo-vetem-me-zemer-por-edhe-me-tru/20%Monthly2015-10-09 05:17
http://vetemshqip.info/nje-humbje-qe-te-plas-shpirtin/20%Monthly2015-10-09 05:18
http://vetemshqip.info/lironi-ballistin-arrestoni-partizanin/20%Monthly2015-10-08 15:57
http://vetemshqip.info/zbulohet-koreografia-e-tifozeve-kuqezi-dy-flamuj-gjigande-do-te-shpalosen-ne-stadium/20%Monthly2015-10-08 15:57
http://vetemshqip.info/berisha-merr-fjalen-dhe-nuk-ulet-rama-e-pret-ne-kembe-tek-foltorja-ne-salle-plasin-te-qeshurat-pasi-rama-i-tregon-se-po-e-lexon-gabim/20%Monthly2015-10-08 10:00
http://vetemshqip.info/serbia-kercenon-ambasadorin-shqiptar-ne-beograd-nuk-na-hapi-telefonin/20%Monthly2015-10-08 10:01
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-8-tetor-2015/20%Monthly2015-10-08 05:40
http://vetemshqip.info/casti-ku-autobusi-i-kombetares-serbe-goditet-me-gure-video/20%Monthly2015-10-08 05:18
http://vetemshqip.info/fotot-luli-mbledh-deputetet-dhegreta-kocin/20%Monthly2015-10-08 05:14
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-7-tetor-2015/20%Monthly2015-10-07 05:20
http://vetemshqip.info/fotot-majlinda-bregu-lady-in-red/20%Monthly2015-10-06 19:27
http://vetemshqip.info/fotot-charlie-ekspozon-te-pasmet-bombastike/20%Monthly2015-10-06 19:27
http://vetemshqip.info/ndeshja-me-shqiperine-serbia-shkojme-per-te-luajtur-futboll/20%Monthly2015-10-06 17:00
http://vetemshqip.info/prifti-italian-ndez-debatin-nuk-eshte-faji-i-pedofileve-provokohen-nga-femijet/20%Monthly2015-10-06 13:38
http://vetemshqip.info/diversioni-i-berishes-ne-ps-ka-nisur-nje-lufte-e-eger-per-te-larguar-ramen-majko-fino-dhe-veliaj-duan-ti-zene-vendin/20%Monthly2015-10-06 13:38
http://vetemshqip.info/historia-e-55-vjecarit-nga-bulqiza-gruaja-me-rrihte-me-kercenoi-me-thike-kur-i-kerkova-divorcin/20%Monthly2015-10-06 11:50
http://vetemshqip.info/videot-seksi-dhe-lojerat-fetish-dridhet-kisha-ortodokse-ne-shba/20%Monthly2015-10-06 11:50
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-6-tetor-2015/20%Monthly2015-10-06 06:26
http://vetemshqip.info/64-vjecari-bleones-jam-mashkull-bio-kthehu-moj-dallendyshe/20%Monthly2015-10-05 20:24
http://vetemshqip.info/foto-nicole-kidman-thjesht-nje-grua-e-jashtezakonshme/20%Monthly2015-10-05 20:24
http://vetemshqip.info/reportazhi-vithkuqi-mrekullia-e-harruar-shqiptare/20%Monthly2015-10-05 18:30
http://vetemshqip.info/armando-duka-serbia-nuk-eshte-nje-ekip-i-forte-duam-kualifikimin-perballe-tyre/20%Monthly2015-10-05 18:30
http://vetemshqip.info/vetem-ne-ne-nje-plazh-283-jelek-shpetimi-48-komardare-36-pjese-nga-rrobat/20%Monthly2015-10-05 12:36
http://vetemshqip.info/kushtet-dhe-problematikat-e-pak-perfaqesues-te-avokatit-te-popullit-takohen-me-keshilltaren-speciale-te-dash/20%Monthly2015-10-05 12:37
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-5-tetor-2015/20%Monthly2015-10-05 06:52
http://vetemshqip.info/lulzim-basha-raport-qesharak-per-humbjen-e-zgjedhjeve-lokale-asnje-analize-per-rezultatin-e-21-qershorit/20%Monthly2015-10-04 16:43
http://vetemshqip.info/video-disa-te-rinj-i-vene-flaken-dhe-qellojne-me-kallashnikov-flamurin-grek/20%Monthly2015-10-04 16:45
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-4-tetor-2015/20%Monthly2015-10-04 09:25
http://vetemshqip.info/rama-takohet-me-meten-pas-kthimit-nga-nju-jorku/20%Monthly2015-10-03 14:30
http://vetemshqip.info/deshmia-dy-te-arrestuarit-gacaj-na-rrihte-me-shkop-bejsbolli-ndaj-vendosem-ta-vrasim/20%Monthly2015-10-03 14:32
http://vetemshqip.info/lorik-cana-ne-fushe-ne-ndeshjen-me-serbine-de-biasi-synim-i-qarte-fitorja/20%Monthly2015-10-03 09:50
http://vetemshqip.info/lajm-i-fundit-policia-arreston-autoret-e-vrasjes-se-dyfishte-ne-tirane-fotot/20%Monthly2015-10-03 09:12
http://vetemshqip.info/abi-malltezi-qan-hallet-e-shqiperise-nga-kulla-eiffel-por-me-pas-e-kupton-gafen-dhe-fshin-foton/20%Monthly2015-10-03 09:12
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-3-tetor-2015/20%Monthly2015-10-03 07:29
http://vetemshqip.info/lufta-e-shenjte-e-moskes-ne-siri/20%Monthly2015-10-02 17:40
http://vetemshqip.info/ja-pse-gjykata-la-ne-burg-deputetin-armando-prenga/20%Monthly2015-10-02 17:40
http://vetemshqip.info/atentati-ne-tirane-10-mije-euro-per-informacion/20%Monthly2015-10-02 10:38
http://vetemshqip.info/informaliteti-haxhinasto-pagesat-e-qytetareve-per-taksite-sipas-taksimetrit-certifikim-serviseve/20%Monthly2015-10-02 10:38
http://vetemshqip.info/horoskopi-i-dates-2-tetor-2015/20%Monthly2015-10-02 05:21
http://vetemshqip.info/tirane-ekzekutohen-nje-djale-dhe-nje-vajze-tek-ish-ekspozita/20%Monthly2015-10-01 18:44
http://vetemshqip.info/foto-nxenese-shembullore-ja-cbehet-ne-shkollat-shqiptare/20%Monthly2015-10-01 18:41
http://vetemshqip.info/fotomegjyshen-te-rinjte-i-pergjigjen-thirrjes-se-veliajt/20%Monthly2015-10-01 18:40
http://vetemshqip.info/supriza-ne-votim-meta-votoi-pro-hetimit-nderkombetar-berisha-nuk-votoi-ligji-mund-te-kishte-kaluar/20%Monthly2015-10-01 18:01
http://vetemshqip.info/rama-ne-fox-news-komenton-bombardimet-ne-siri-rusia-dhe-irani-te-rendesishem-kunder-isis/20%Monthly2015-10-01 18:01
http://vetemshqip.info/reagon-myqyrem-tafaj-spranoj-vendime-per-prerje-kokash-per-hir-te-luftes-qeveri-opozite/20%Monthly2015-10-01 15:38
http://vetemshqip.info/ish-ministri-myqerem-tafaj-ne-gjyq-per-licensimin-e-shkolles-vitrina/20%Monthly2015-10-01 15:39