VIDEO/ Banda meksikane detyron dy meshkuj të përleshen, dhe humbësi…

Këto foto janë hedhur në rrjetet sociale nga një bandë meksikane e cila ka dashur të tregojë “rregullat” e saj.

Banda ka detyruar dy meshkuj të përleshen me njëri-tjetrin.

Pasi është përcaktuar humbësi ata e kanë marrë mënjanë dhe e kanë goditur me një plumb pas koke.

Policia meksikane ka nisur hetimet për kapjen e autorëve, por mister mbetet shkaku i ekzekutimit.

VIDEO

Leave a Reply