(VIDEO) Kap mat gruan e shokut, ja çfarë i bën!

SHBA- Çfarë mund të ndodhë nëse një djalë “kap mat” gruan e shokut të tij me dikë tjetër? Epo më e keqja që mund t’i ndodhë gruas, është që ta filmojnë, dhe videon ta shpërndajnë në internet, në mënyrë që të gjithë të shohin tradhtinë e saj.

Kështu ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një djalë ka filmuar gruan e shokut të tij të ngushtë, duke u puthur me kamerierin.

Ai nuk e ka filmuar fshehurazi, por ka folur me vajzën dhe e ka ngacmuar duke i bërë pyetje provokuese. Videoja 41-minutëshe tregon momentin e sikletshëm të gruas, e cila në errësirë të plotë, “kapet mat” nga shoku i burrit të saj.

VIDEO

Leave a Reply