(VIDEO) Shqiptari që luan me Greqinë, Kone gati qëllon me grusht Nemanja Matiç

Dje jane ndeshur ne nje miqesore Greqia dhe Serbia, ne nje cast te ndeshjes, futbollisti serb nderhyn rende mbi himarjotin Kone dhe ky i fundit i drejtohet me grushtin e mbledhur per ta goditur.

Aribitri nderpret lojen dhe penalizon te dy lojtaret. Per me teper ndiqni videon si me poshte

VIDEO

Leave a Reply