VIDEO/ Vjedh motoçikletën dhe i largohet policisë, por e pret një fund i hidhur

hajduti
Kjo video e pubikuar nga Liveleak tregon pamjet e një ndjekje nga policia në një qytet brazilian.

Një i ri vodhi një motoçikletë dhe po tentonte të largohej teksa policia e ndiqte.

Por ai u fut gabimisht në korsinë e kundërt.

Për fatin e tij të keq u përplas me një shtyllë në rrugë dhe sipas autoriteteve ndërroi jetë në çast.

VIDEO

Leave a Reply